niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sala do akrobatyki

Tak sie zastanawiałe gdzie mozna wynając sale do akrobatyki , ile kosztuje , ogólnie co-gdzie-jak ? Chciałbym sie nauczyć robic salt , to by upiekszylo moj
3Run , bo trawa troche jednak przy twarda na takie próby. Ktoś sie orientuje ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala do akrobatyki

Na Legionow, dawna Mazowiecka, tam gdzie jest hurtownia elektryczna. Maja sale karatecy i chlopaki Capoeire tez cwicza, idz i pogadaj, jest mata.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala do akrobatyki

mozesz popytac o salke zapasnicza przy PG 1
tylko wybacz ale kto z 15 latkiem bedzie rozmawial powaznie :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala do akrobatyki

A czemu ma nie rozmawiac? Na pewno nikt mu nie wynajmie calej sali i nie podpisze z nim umowy, zreszta to kosztuje. Ale moze jakas grupa pozwoli mu sie podlaczyc pod swoj trening... Na Capoeira sami przeciez cwicza akrobatyke, moze mu sie spodoba...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala do akrobatyki

W PG 1 jest sekcja zapaśnicza i tam uczy trener robić salta itp bajery. Dziś są drzwi otwarte w PG1 o 18 jak chcesz to wpadnij ;P mata będzie rozstawiona na korytarzu będzie można się o wszystko wypytać. pozdro.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala do akrobatyki

spoko dzieki za rady :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala do akrobatyki

ok teraz inne pytanka :
1. Jak wyglądają opłaty Capoeiry
2. Czy mógłbym pominąć te tańce i walki przejść od razu do akro ? Może przeczyta to ktoś z Kapuery :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala do akrobatyki

lol nie ma edycji postów :/ moj email jest w profilu albo jak sie wam nie chce szukac to tu : mistrzu93@gmail.com prosilbym o maila jak ktos chcialby
sie przejsc na sale (ja sie chce przejsc z kims) , moge wziac paru kumpli w moim wieku , zalezy mi bardzo na tych saltach , wczesnie robilem na materacu z lozku ale sie robale zalęgły bo pod balkonem leżał to juz nikt nad nim skakac nie chcial , prawie opanowałem FF , jak ktos ma mozliwosc wypozeczenia sali mozemy sie złozyc , walcie na maila !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala do akrobatyki

przydalaby sie taka sala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala do akrobatyki

a wiec niech ktoś ja wybuduje :P No cóż chyba trza bedzie sie skontaktowac z tym typkiem z Capoeiry...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala do akrobatyki

odświeżam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala do akrobatyki

Sorka ze tak późno odpowiadam może sie to komu jeszcze przyda

1. Jak wyglądają opłaty Capoeiry : Opłaty capoeiry sa po 30 zl miesięcznie2. Czy mógłbym pominąć te tańce i walki przejść od razu do akro ? Może przeczyta to ktoś z Kapuery :P : Po treningu lub przed możesz sobie wziąść materace i skakać a i jeszcze coś capoeira to nie taniec tak mi sie wydaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala do akrobatyki

capoeira to brazylijska sztuka walki chyba , a tak jak chcesz to tylko chyba być mógł poćwiczyć na/po WF pod okiem nauczyciela :(

Pzdro , kosak :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org