sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sala weselna

Proszę polećcie mi jakąś fajną sale weselną w Łomży lub okolicach. I może przy okazji jakiś fajoski zespół :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

www.zespolronix.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich, W Jędrusiowej Zagrodzie w Piątnicy no i oczywiście Karczma pod Topolami w Konopkach – to moim zdaniem najlepsze sale weselne w okolicach Łomży (w Łomży fajnej moim zdaniem nie ma). A zespół to tylko Fonix!
Jeżeli planujesz wesele to polecam stronkę: http://www.slub.lomza.pl/

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Polecam salę w Budach Czarnockich,jest tam naprawdę fajnie jeśli ktoś lubi swojską kuchnię,właściciel i obsługa bardzo miła. A zespół...U mnie na weselu grał zespół Firma,bardzo fajnie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Godna polecenia i uwagi jest restauracja Panorama w Nowogrodzie. Jedzonko dobre, wystój zadowalajacy, widok na doline Narwi i Pisy. Nie widzialem w okolicy tak pieknie polozonej knajpy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

a ja polecam sale w konopkach tylko sa z tego co mi wiadomo okropne kolejki bylem ostatnio i okazalo sie ze bylo to najlepsze wesele na jakim bylwm a juz kilka zaliczylem ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Zespół to koniecznie FONIX!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

polecam sale chaberek budy czarnockie a jak zespol to tylko imperial

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Ja polecam salę weselną "WENECJA", ul. Mała Kraska 3 w Łomży. Sala robi wrażenie, jedzenie wybierasz sobie sam co chcesz żeby było podane, obsługa luks. GORĄCO POLECAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Co do sali to jest bardzo duży wybór i musisz sam wybrać która ci się najbardziej podoba .Godne polecenia są sala : W Kisielnicy , W Ryśiu(Salon Margo) odradzam stanowczo salę Korona za dużo afer.Co do zespołu to zespół Ronix jest godny polecenia .Zresztą zobacz ich stronę .Grali u mnie na weselu i jestem zadowolony w pełni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

To zależy czy masz zamiar zrobić wesele w Łomży czy poza. Bawiłam się w Panoramie i było fajnie. Niezła obsługa. Ale też nieźle było w Karczmie Pod Topolami. Ważne, że można było odetchnąć poza salą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Sala fajna to Amadeusz naprawde super lokal. U mnie na weselu grał zespół Firma zawodowi muzycy ale nie umieją prowadzić wesel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Serdecznie polecam salę w Hotelu "Zbyszko" w Nowogrodzie. Jedzenie super, obsługa naprawdę miła, pokoje dla gości weselnych a co najważniejsze przepiękna okolica!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

polecam Wenecja, zespoł Grafit....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

ma ktoś doświadczenia z salą na Fadomie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Fadom jest do bani,ble

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

na kilku weselach bylem i jako gosc ktory lubi pojesc i wypic polecam Pasionate, dobre jedzenie, przedewszystkim duzo i swierzo !!!!!

a jesli jestes na diecie polecam lokal w kisielnicy (swojska kuchnia czy domowa niepamietam) jedzenie do bani, malo, stare i niedobre :/
a jesli chodzi o sale to i tak wiekszosc jest podobna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

zespół TENIX-507607317-WIĘCEJ NA JOUTUBE.PL-WYSZUKIWARKA -TENIX

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Ja z dziewczyną byłem na 2 weselach w Motelu "Zacisze" w Piątnicy, bardzo dobra obsługa i jedzenie, znajomi z warszawy strasznie chwalili bo można tam spokojnie przenocowac i dobrze bawić sie na weselu.
Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

"Jędrusiowa zagroda" w Piątnicy,"Panorama" w Nowogrodzie,"Zbyszko","Amadeusz" przy Przykoszarowej,"Korona".Bywam na weselach,te sale polecam.W "Wenecji" nie podoba mi się wejcie na salę(wąskie,kręte).Najlepiej osobiście pojeżdzić,zobaczyć,wypytać,porównać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Ja polecam Karczmę pod Topolami w Konopkach, jedzenie jest super, obsługa bardzo miła, a co najważniejsze bardzo często zmieniają talerze i sztućce, więc nie musisz jeść kilku potraw na jednym talerzu:) jeśli będziesz miał wesele latem to świeże powietrze i ładny widoczek są dodatkowym atutem. Tylko z tego co wiem to mają już dużo zarezerwowanych terminów. Zespół jaki polecam to Fonix, u mnie na weselu się sprawdził!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

http://www.slub.lomza.pl/ Tu znajdziecie wszystkie informacje i opinie. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

a ja polecam sale Kameralną w Morgownikach ,super klimat sala na 200 osob , no i wspaniale jedzenie ,1 km od nowogrodu ,i cena chyba najnizsza ze wszystkich wyzej ,sam tam robilem i nie zaluje wyboru

karolek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Co do sali to fakt jest godna polecenia Retro, Fadom, Budy czarnockie , uwiez mi pracuje jako kelnerka i wiem co sie mowi i jak oceniane i robione jest jedzenie, A co do zespołow to tak naprade jest ich kilka Aster, Robins, Grafit, Orkan, Itex jezeli bedziesz chciał(a) to dam ci namiary do nich.

Andzia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

ania12345

napisz coś o fadomie, głównie chodzi mi o obsługę

pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

O fadomie sie ruznie mowi, tak jak to ludzie jednym sie podoba innym nie, zazwyczaj nazekaja ze zimne jedzenie i ze nie kazdy dostanie bo niechcacy kelnerka moze cie ominac :) a i jedzenie jest nie estetycznie podawane.

Andzia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Ja polecam Sale w Kisielnicy wszystko ok, obsluga, jedzenie, sala, dodatkowy plus pokoje do wynajecia. bylem juz tam na kilku imprezach ani razu sie nierozczarowalismy. http://www.slub.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

godna polecenia sala w labiryncie wyśmienite jedzenie i super obsługa a zespół fonix zagrają wszystko co tylko będziesz chciała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

uwaznie wybieraj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

mam pytanie był ktos może na weselu w Rysiu? jakie wrażenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

"Jędrusiowa zagroda" w Piątnicy,w Nowogrodzie,"Zbyszko" i "Retro" w Łomży najlepsza z nich to "Zbyszko" sam miałem tam wesele i było ekstra:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

przy Przykoszarowej ("Korona")
Zespół Muzyczny DIADEM albo TWISTER

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

sala weselna w janowie odpada, nawet tam nie zagladaj wlasciciel to PSYCHOOOOLLLLLLLL J E B A NY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

jeśli chodzi o FADOM to nie polecam, nie sprawdzili się pod wzgledem organizacji sala ładna owszem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

zdecydowanie odradzam Fadom. Ile to sie trzeba naczekac az ktos z obslugi wymieni ci talerz albo poda cieple danie... a i czasami sie zdarza ze wogle nic nie dostaniesz bo kelnerzy miedzy soba sie nie zgadaja;/ takie przypadki nawet tam widywalem...
Polecam Karczme pod topolami.. tylko trzeba z duzym wyprzedzeniem rezerwowac..
A jezeli ktos mysli o naprawde duuuuuuzym weselu to polecam sale w miejscowosci Krajewo Korytki k. Zambrowa. Mila obsluga, dobre jedzenie... no i sala moze pomiescic spokojnie wesele na 400 osob!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

ja mieisąc temu byłem na weselu na Fadomie i wszystko było OK sala jest ładna, obsługa też była wporządku wszystko na czas, miło i szybko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Motel FADOM

_________________________________________________________
CYFROWY POLSAT Polmar sklodowskiej 2 obok losia Tylko TU pilka GRATIS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Motel FADOM

_________________________________________________________
CYFROWY POLSAT Polmar sklodowskiej 2 obok losia Tylko TU pilka GRATIS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Fajkt koleś z janowa jest specyficzny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Miało być FAKT:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

a zaleeży na ile osób wesele
ja bawiłam sie w ALICJI i zespoł tam gra taki już zawsze on tam jest i ok
chociaz Korona ,Wenecja, to na dużo osób
kiedys w WENECJI i zespoł ROBINS to git było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

ania12345 jesli mozesz to podaj namiary do zespolow na wesele bede bardzo wdzieczny
jesli znacie jakies dobre zespoly dajcie jakies namiary ja kiedys bylem na weselu to chyba byl zespol boss ze ks janusza moze ma ktos do nich namiar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Cześć. Możecie mi napisać na ile osób jest sala Amadeus?? Na stronie jest napisane 180, ale słyszałam opinie, że się tyle nie zmieści

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

my zarezerwowalismy dzis Konopki- Pod topolami, wystroj fajny, jedzenie podobno dobre, cena nie wygorowana i wolne terminy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Karczma "POd Topolami"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Oj watpie zeby sie 180 osob w Amadeusie zmiescilo, bylismy na weselu gdzie bylo kolo 150 osob i dosc ciasno bylo

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

tak też słyszałam. dzieki za informację

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Wiecie co mi się bardzo podobało w Retro na prawdę nic do zarzucenia i z tego co słyszałem od kolegi co robił wesele to mówił że jest taniej niż w jakimś chamskim domu weselnym

---===CICHO CIEMNY JA===---

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

jesli chodzi o zespol to polecam http://newritmo.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

ania12345 chyba nie byłaś na Fadomie skoro uważasz ze jedzenie jest nieestetycznie podane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

jeżeli poszukującym zależy na cenie to mogę polecić salę w Bronowie koło Wizny.Pomieści ok. 200 osób.Opłata jest naprawdę symboliczna.Do tego dobry katering i sukces murowany.A co ciekawe to w pobliżu są od razu rewelacyjne miejsca na plenery ślubne-rzeka,piekny most.Jedną z takich sesji można obejrzeć na blogu znanego fotografa Zdzisława Folgi:

http://folgaphotography.blogspot.com/2009/08/co-sie-wydarzyo-w-bronowo-county.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Byłam zarówno gościem weselnym, jaki i Panną Młodą na swoim weselu w Karczmie Pod Topolami (mala sala). Uważam, że jest to miejsce bez wątpienia godne polecenia Obsługa jest bardzo miła, a serwowane potrawy wprost przepyszne! Naprawdę bardzo miło wspominam to miejsce. Polecam wszystkim!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

ja ostatnio bylem w sali Wenecja na mala kraska 3. mega polecam smaczne jedzenie. fajni właściciele wytłumaczą wszystko co i jak. doradza przy wyborze menu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna

Cześć, z własnego doświadczenia mogę polecić lokal http://www.imprezy-perla.pl/ wyprawialiśmy tam nasze wesele i chrzciny naszego synka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org