wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
regeneracja włosów

Może ktoś się orientuje czy w Łomży, w którymś z salonów fryzjerskich, jest możliwość przeprowadzenia regeneracji włosów kosmetykami firmy Joico? Ewentualnie, czy ktoś mógłby polecić salon, w którym taki zabieg wykonują, niekoniecznie wymienionymi kosmetykami i według Waszych doświadczeń jest skuteczny. Z góry dzięki za odpowiedź.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

to moze odrazu niech ci powiedzą na jakiej ulicy mozna sie przekimac, gdzie jest najtanszy chleb, i kiedy następną biedronke otwierają

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

gans skoro sam chcesz uzyskać takie informacje, to załóż sobie nowy post, a mojego nie zaśmiecaj. Nie wstydź się pytać.... haha albo zajmij się w końcu czymś pożytecznym, a nie marnujesz swój "cenny " czas na udzielanie się w kwestiach, które cię nie dotyczą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

Ale o które włosy chodzi?

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

markac dobre pytanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

markac a słyszałeś o regeneracji włosów np. pod pachami ;)) bądź w innych częściach ciała , o których pomyślałeś oprócz głowy? Bo ja nie, ale jak masz z tym problem, to jak się dowiem, to z chęcią podzielę się z tobą tą informacją :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

ta tete to jakas niewychowana pinda. ty se lepiej wygeneruj muzg a nie wlosy. mysli sobie taka ze zrobi cuda z wlosow i bedzie piekniejsza, jesli masz az tak skrzywdzoną twarz to są kominiarki i nietrzeba zadnej generacji . Trzeba byc pierd**lniętym niezle zeby nawet spojrzec na taką barbi po przeróżnych zabiegach :wstręt:

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

tete nie zwracaj uwagi na te głupie komentarze
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

widać chłopaki, że nie znacie tematu(nie dziwne) ale rzucać mięsem(nie na temat) to i owszem potraficie. Ten portal i to forum nie po to jest powołane do życia żeby się naśmiewać i obrzucać błotem-jesli się nie wie o co chodzi (a w tym przypadku widać, że bladego pojęcia nie macie co to jest regeneracja w włosów-myląc(oczywiście) z generacją:PPPP -to nie zabiera się głosu i nie zaśmieca forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

Ps.I wara od dziewczyn które dbają o swój wygląd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

gans po pierwsze to ortografia się kłania...najlepiej to wracaj do szkoły, a nie udzielasz się tam, gdzie cię wcale nie chcą. WYREGENERUJ a WYGENERUJ lub MóZG a MUZG widzisz różnicę? Szczerze to wątpię... A co do wychowania to miej pretensje do swoich rodziców, bo widać, że się o to nie postarali w twoim przypadku. Taka regeneracja to nie jest żadne nie wiadomo co, a że ty pewnie w domu nie posiadasz nawet mydła, to juz twój problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

Gans, to się nie nazywa generacja, tylko konserwacja :-)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

wara od dziewczyn ktore dbaja o swoj wyglad... dobre mojej kobiecie wystarczy do tego woda mydlo i lekkie malowidlo.. az zal.pl ze takie barbi przesiadujace godzinami w solarium , robienie z wlosow cuda itp niezdaja sobie sprawy ze potem wygladaja jak te ku**y co stoją nocą na autostradach. to zupelnie jak pamela anderson, mniejsza jak sie to pisze i inne niby gwiazdy wygladają bez makijazu i tych regeneracji jak kupa guwna hahaha

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

gans skoro jednak jakimś cudem masz dziewczynę, to następnym razem poradź się jej, jak będziesz chciał dać głos w sprawie, o której nie masz nadal bladego pojęcia. Ja nie mam nic wspólnego z tymi barbie, o których piszesz i nic do nich nie mam, ale żal mi takich facetów jak ty, którzy najpierw je obsmarują, a potem jak któraś z nich niechcący spojrzy w stronę takiego faceta, to on o mało się nie zapluje ze szczęścia...

P.S. A może jednak znajdzie się ktoś kto się orientuje w temacie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

Gówniarstwo jedzie po biednej dziewczynie aż zal czytać . Kiciu z własami do regeneracji czy jak tam sie to zwie. Trzy proste kroki .Wpisz hasło w Google lub zadzwoń do fryzjera . Fryzjerzy w Łomzy moga o takich rzeczach nie wiedzieć więc zadzwoń tez do sklepu zajmującego sie dystrybucją kosmetyków : Best albo Niespodzianka oni na pewno doradzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

kiciu... he... nieno żal : D tete to chyba ty wciaz nierozumiesz tego ze lala jest niby ladna na miescie a przyjdzie do domu sprostuje wlosy zdejmie makijarz i wyglada jak brzydula beti.
ps. to nie moja dziewczyna. tylko żona
i juz sie nietlumacz mi tymi bzdetami, mloda guwniara jestes to wiadomo jakie dzieciom pomysly przychodzą z tą swoją pieknością - pewnie lustra niemasz

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

Faceci naprawdę nie wiedzą co to jest dbanie o wygląd dla nich dbanie o wygląd to faktycznie kojarzy się tylko z jednym tono tapety na twarzy,włosy farbowane 3 razy w m-c i solarium 7 razy w tygodniu po 7 min to jest typowe myślenie faceta, cans, marc dla was pewnie malowanie paznokci to już pewnie przesada,a jak bym wam napisała że faceci też chodzą do kosmetyczki to co jak ich nazwiecie męskimi dzi...kami.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

widać jak niektórzy są uduchowieni o świętach, ile dały im wielkanocne przemyślenia...... ledwo po świętach a oni już skaczą z zębami i mięchem rzucaja;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

tede różne sposoby regeneracji włosów jest u fryzjera na aleja legionów nad eurobankiem nie wiem czy to cos daje ale wiem ze zalezy im na tym aby nie niszczyc wlosow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

jestem napisała:
tono tapety na twarzy


Z czym ? Kto Cię dziewczyno języka polskiego uczył ?
Może o wygląd to wy dbacie ale o poprawną pisownię to już niekoniecznie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

pewnie ze takich facetow chodzących do kosmetyczki nazwalbym meskimi dziw*ami. facet u kosmetyczki nieno... smiech na sali az kobieta mi sie smieje,
facet + kosmetyczka = pedał na 102

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

ania_1992-1992 dzięki bardzo :) na pewno sprawdzę ich ofertę i mam nadzieję, że mają to o co mi chodzi :)

gans mam nadzieję, że nigdy nie będę miała "przyjemności" zobaczenia twojego zapryszczonego, niedomytego ryja bleeee, a skoro ja dla ciebie jestem gówniarą, to ty z tymi swoimi dziecinnymi wypowiedziami nie na temat nie dorastasz mi do pięt. Żegnam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

a ja mam nadzieje ze cie spotkam i strzele w pysk

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

SRODMIESCIE ale błąd napisz do gazety jeszcze kasę za to dostaniesz.

gans dlaczego tak trudno tobie zrozumieć że mężczyźni też chodzą do kosmetyczki i nie świadczy o nich że są gejami tylko że dbają o swój wygląd tym bardziej jeżeli pracują i ich wygląd ma znaczenie w pracy, wyobraź sobie sytuacje wchodzisz do banku rozmawiasz urzędnikiem na temat pożyczki a on ma brwi krzaczaste to lepiej niech idzie do kosmetyczki niż ma wyglądać jak idiota takich podobnych sytuacji jest dużo wystarczy trochę pomyśleć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

jedzie glupota, konserwatyzmem i prl'em od niektorych osob na tym forum. widziemy jak tutaj wylewaja swoja frustracje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

" mloda guwniara jestes to wiadomo"

Ty gans nie rób wioski i nie pisz nic więcej . Chyba wszyscy maja dosyć twoich ortografów.Człowieku który ohap kończyłeś.czytać nauczyli ale pisać jak widać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

Tete ja miałam program odbudowy włosów (bodajże Joico ale ręki sobie nie dam uciąć:)).
Miałam okropnie zniszczone włosy, do tego grzywkę, która miała starcie z ogniem i muszę przyznać, że nie mogłam uwierzyć w to co te maseczki zdziałały. Włosy były po niej lśniące, gładkie i bardzo przyjemne w dotyku.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

No i w końcu jest spodziewany przeze mnie odzew :)) MiYu a czy tą odbudowę włosów przeprowadzałaś w Łomży? Z chęcią dowiem się o tym czegoś więcej :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

Tete przeprowadzałam ją w salonie Hair Design na Wyszyńskiego. Ile ta przyjemność kosztuje nie wiem dokładnie, ponieważ miałam wtedy ścinane i malowane włosy.
Najpierw myją włosy takim szamponem, potem nakładają maseczkę, a potem jeszcze jedną. Trzeba z tym troszeczkę posiedzieć. Miałam jedną odbudowę zrobiona w salonie, a drugą dostałam do domu, żebym sobie po jakimś czasie powtórzyła.
Moje okropnie wysuszone "kudełki" zrobiły sie ładne i zadbane.
Polecam:)

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

jesli są krzaczaste brwi to widocznie takie mają byc . taka jego natura. a natury sie niezmienia.

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

Więc przestańmy się golić, obcinać paznokcie itp, bo wg gansa, natury się nie zmienia... Jeśli Ty masz kobietę, to musi być bardziej zdesperowana od Ciebie.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

Markac jeśli gans lubi zarośniętych (może nawet nieumytych) małpo-ludzi to jego prywatna sprawa:)
Osobiście wolę, żeby facet poszedł do kosmetyczki i np. pozbył się problemu z trądzikiem, brwiami zarastającymi czoło niż straszył mnie w sklepie, salonie czy gdzieś indziej.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

no jesli twoj facet ma trądzik to raczej do lekarza a nie do kosmetyczki. zastanowcie sie trohe. a bród to nie natura czlowieka, trzeba sie myc aco do wlosow to mi wypadly wiec niema problemu zeby isc do kosmetyczki. zostaja paznokcie ktore sobie podcinam. lepiej dbac o siebie w domu i gdzie kolwiek na wlasną ręke niz facet ma chodzic do damsko-pedalskich salonow pieknosci i wygladac jak baba

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

Dzięki MiYu za informację :)) Dzwoniłam tam i w Hair Design mają to czego szukam :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

Tete nie ma za co:)

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

Gans ...nie znam Cie,ale po wypowiedziach sądzę że chodzisz w kominarce czy kapturze.Dresik,łapki w kieszeniach...Prawda?Co tam szkoła,co tam praca,kultura osobista,szacunek dla innych...Blokersi,bujace górą!Biedne dziecko......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

ej tete a ile to kosztuje???

Co cie nie zabije czyni cie mocniejszym""

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

mam 26 lat , ale nieczuje sie za stary na bluze z kapturem i dresy. A ty hyba oceniasz ludzi po ubiorze....jestem zadbany i czysty i wcale niemusze uczęszczac do kosmetyczek. Szkołe mam skonczoną srednią a kulture mam do tych co na nią zaslugują. Wiec niczego mi niebrakuje.

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

P_JNTR w granicach 60-80 zł za jeden zabieg, ale to zależy od długości i stopnia zniszczenia włosów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

I już po :)) Jedyne skutki uboczne to ciągłe zerkanie w lustro ;) i niemożność powstrzymania chęci nieustannego dotykania moich nowych, pięknych, zdrowych włosków hihi ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

aha a jakiej długości masz włosy??i ile zaplacilas?? jak efekty??

Co cie nie zabije czyni cie mocniejszym""

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

Zabieg regeneracji JOICO z pewnością wykonują w zakładzie Adama Rogińskiego. Cena to około 60 złotych- myślę, że uzależniona lekko od długości włosów. Jeśli masz zamiar regularnie odżywiać włosy w ten sposób- a efekty są powalające :)- to radzę kupić sobie taki zestaw. Proponuję poszukać na allegro bądź poprosić kogoś w Stanach. Cztery butelki to koszt w granicach 50 dolarów.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów

Poza działaniem zewnętrznym na włosy i na cebulki włosowe, to kompleksowo należałoby wzmocnić zdolność skóry do budowania zdrowych włosów przez zastosowanie dobrego suplementu, którego składniki wchłoną się łatwo i dostarczą do cebulek włosowych potrzebne składniki. Mam taki suplement https://www.idunna.pl/krone Suplement diety Krone to produkt zawierający kompleks ekstraktów roślinnych oraz minerałów wspierających zdrowie. Selen i cynk pomagają zachować zdrowe włosy i paznokcie oraz pomagają w ochronie przed stresem oksydacyjnym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja włosów


Każdy sam oczywiście musi wybrać takie kosmetyki, które polubią się z jego włosami, na pewno w Hebe jest dostępna seria od Chantal Prosalon - https://chantal.com.pl/produkty-profesjonalne/prosalon-professional/.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org