środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
R O W E R

gdzie w Łomży można kupić rower..?


/byłem już w sklepie na Bernatowicza i Sikorskiego, czy gdzieś jeszcze są rowery?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

jak cie interesuje nowy curarra 26 w dobrej cenie to zapraszam na 2921659

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

niezły! ale szukam innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

to moze napisz jakiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

Witam. Przy media expert jest "stoisko" z dużym wyborem rowerów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

Właśnie napisz jakiego szukasz.
Co do sklepu to jedyny sklep gdzie kupisz markowe rowery to przedstawiciel Kross'a Piłsudskiego 73, między muzycznym, a bankiem BOŚ. Mają tam nie tylko Kross'y, ale także Meridy, Schwinn'y, i Orbea.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

szukam sklepu z rowerami, ponieważ nie mam gotówki i rower chciałbym wziąć na raty

trekkingowy - żaden konkretny model

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

rower treningowy?ceny sa przeróżne od 400zl doponad tysiaca, ja kupywalam w sklepie medycznym pochodz i popatrz masz 3 obok siebie praktycznie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

kkaska007 nie treningowy, tylko trekkingowy. Raczej trekkinga nie kupi w sklepie medycznym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

dzięki kkaska!

sklep medyczny niewiele mi mówi.... - podaj dokładniejsze namiary - zwłaszcza, że w pobliżu są jeszcze 2 sklepy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

polecam sklep na sikorskiego 126 przy aptece, duzy wybor maja i juz dobre kilka lat sa na rynku wiec chyba na rowerach sie znają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

sklep medyczny na Hipokratesa<hyba>tam niedaleko stomatologów na kazańskiej z tyłu od strony szpitala i kolo okruszko, kolo eldomu<hyba>naprzeciw szpitala
wiecej nieznam w łomży może są na miescie ale te niedaleko mnie to wiem;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

rowery są na al. Legionów. W dawnej mazowieckiej. Obok Asaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

mam nadzieje ze pomoglam jak nie to pisz rozjasnic sprobuje ;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

Zdecydowanie na piłsudskiego przy muzycznym sklepie tam sa najlepsze rowery i do tego niedroge zawsze cos dorzuci do nowego rowerka gratis ;))

przemo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

wez kredyt w skoku a ja ci nowa curarre z gwarancja, nawet nie wyjety z kartonu sprzedam za 700pln

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

Hagen!! Mam dwa dwa amerykańskie rowery trekingowe rowery trekingowe
m-ki TREK. Ramy alu, opony Contrager itd. Zakupione w Polsce w 2004r. Wszystko oryginalne, z przyczyn losowych przebieg tylko 200-300 km. mam dokumenty nabycia. O ile jesteś zainteresowany dzwoń 601422619.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

Przemo "gratis" to w cudzysłowiu sie pisze bo pewien jestem że w cene wliczona jest rownowartośc tego "gratisu", to tylko taki tani chwyt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

polecam sklep sportowy przy ul.Beranatowicza,zdecydowanie odradzam sklep przy Piłsudskiego,byłam tam raz z córką i widziałam że sprzedawca bardziej żartował niż tłumaczył.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

hagen? masz dowod? masz kredyt ! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

http://www.rower-lomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

Kross na Piłsudskiego w ciągu, gdzie "4 pory roku i Alkohole Świata". Mają Gianta, Meridę, Orbeę itp. Jeśli któregoś roweru akurat nie ma na stanie, to Ci sprowadzą. Miła obsługa i znają się na rzeczy. Serwisują też.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

pana tadeusza 13 jest sklep rowerowy i serwis

Michalski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

w 4+ jest sklep,krossy też mają.10 rat,bez dodatkowych kosztów tj.jeżeli rower kosztuje 770pln-ów,to rata wynosi 77pln-ów.płacisz 10 m-cy to samo .



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

Ja tam nie wiem co wy za rowery kupujecie ale wszystko poniżej 1000zł to ****. Rozsądne trekkingi zaczynają się od 1600zł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

Obczaj http://virtualbike.pl. Oni są w czołówce na maratonach. Współpracujesz tutaj z pasjonatami, a nie amatorami sprzedaży. Oni sami korzystają z własnej oferty również podczas wypraw. Tylko takim sprzedawcom, szczerze mówiąc ufam. To co powiedziałem, ma potwierdzenie chociażby na Facebooku :) Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

Zawsze można kupić przez internet. Bardzo fajne rowery można znaleźć na https://bikemia.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

moze tutaj, wiem ze nie tak blisko no ale moze akurat :)) sklep muzyczny warszawa

Przypuszczam, że można zaznać równej pełni życia w ciągu siedemdziesięciu godzin, jak w ciągu siedemdziesięciu lat




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R O W E R

Szukam porady od doświadczonych rowerzystów w kwestii wyboru odpowiedniego roweru miejskiego. Planuję codzienne dojazdy do pracy i przemieszczanie się po mieście, więc zależy mi na komforcie, niezawodności i praktyczności.

Czy moglibyście polecić mi konkretne modele lub marki rowerów miejskich https://goodsport.pl/rowery/turystyczne/miejskie/, które sprawdziły się w Waszym przypadku? Jakie cechy powinienem brać pod uwagę, aby zapewnić sobie wygodną i bezpieczną jazdę po ulicach miasta https://goodsport.pl/rowery/rowery-electra/electra-loft-7i-eq-step-thru-2024/? Może macie doświadczenia z hamulcami, przerzutkami czy wygodnymi siedzeniami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org