niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W którym banku wziąć pożyczkę ?

Witam

Noszę się z zamiarem wzięcia pożyczki z banku na kwotę ok. 2,5 - 3 tys. zł do spłacenia w ok. 6 miesięcy. Chciałbym aby odbyło się to szybko, bez zbędnych formalności. Który bank byście mi polecili ? Myślę o eurobanku na Legionów. Warto tam brać kredyt ? Konto mam natomiast w BOŚ-iu. Może tam ? A może znacie jeszcze inne banki z niskim oprocentowaniem ? Z góry dzięki za każdą odpowiedź.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W którym banku wziąć pożyczkę ?

Chyba lepiej się przejść do banku i się zapytać,będziesz miał pewne źródło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W którym banku wziąć pożyczkę ?

provident polska ;] szybko i bez zadnych zbednych formalnosci ;D heheh
ale tak na powaznie polecam kredyt bank

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W którym banku wziąć pożyczkę ?

Polecam SKOK Stefczyka na ul. Dwornej na przeciw Katedry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W którym banku wziąć pożyczkę ?

najlepiej w żadnym :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W którym banku wziąć pożyczkę ?

Ja ostatnio brałem kredyt 10 tys w Lukasie kolo 4Plus, no i rzeczywiscie jak w rekalmie w niecale 15 min mialem kaske w reku i bylem zdziwiony ze tak wszystko szybko:) Warunki kredytu bardzo dobre bo wczesniej po kilku bankach sie przeszdelm i mialem porownanie (m.in.eurobank)
P.S Do tego ladna!!!! i mila obsluga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W którym banku wziąć pożyczkę ?

kb



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W którym banku wziąć pożyczkę ?

Najkorzystniej jest brać kredyt w banku, w którym masz konto. No ale jeżeli masz wzięty limit w ROR albo kartę kredytową, to możesz mieć trudności z uzyskaniem dodatkowej gotówki w macierzystej placówce.

Napewno też nie opłaca się brac kredytu na oświadczenie, bo banki "dające" pieniądze "od ręki" z reguły stawiają dodatkowe warunki (założenie konta ROR "gratis" hehe) albo zmuszają do zawarcia umowy z ubezpieczycielem kredytu.

Najlepiej mieć ze soba zaświadczenie, numer konta (za wypłate w kasie banku czasami sa naliczane prowizje - wiecie o tym?) i nastawić się na pewien czas oczekiwania na uruchomienie umowy (klienci w bankach, które oferują lepsze warunki i niższe raty dokładniej sprawdzają kredytobiorców by mieć pewność, że są to osoby solidne, a zarazem by zminimalizować szkodowość).

Bo do oprocentowania wliczane jest przecież prawdopodobieństwo, że klient nie spłaci zadużenia.

Jesteś solidny? Sprawdź i porównaj raty. Zapytaj o ubezpieczenie i czy jest ono obowiązkowe. Nie bierz kasy od ręki - warto poczekać bo róznice w wysokości rat są znaczne w relacji: kredyt na oświadczenie - kredyt na zaświadczenie.

Pracuje w tej branży i wiem, że kto bierze kredyt szybko - spłaca go wiecej.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W którym banku wziąć pożyczkę ?

korekta:
*(klienci w bankach, które oferują lepsze warunki i niższe raty dokładniej sprawdzają kredytobiorców by mieć pewność, że są to osoby solidne, a zarazem by zminimalizować szkodowość).

na
(banki, które oferują lepsze warunki i niższe raty dokładniej sprawdzają kredytobiorców by mieć pewność, że są to osoby solidne, a zarazem by zminimalizować szkodowość).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W którym banku wziąć pożyczkę ?

Skok Stefczyka jest na Giełczyńskiej a nie na Dwornej, a tak naprawdę to radzę przejść się i samemu popytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W którym banku wziąć pożyczkę ?

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

A gdzie dokładnie jest nowy oddział LUKAS Banku ? Dostałem wczoraj ulotkę ale nie mogę zlokalizować tego miejsca. Na ulotce jest napisane Al. Legionów 42. Gdzie to dokładnie jest ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W którym banku wziąć pożyczkę ?

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Ja też korzystam z usług Lukas Banku, bo Pekao jest zdziercą i złodziejskim bankiem, co potwierdza cała moja rodzina i znajomi. Sądzę że wielu się o tym przekonało. Nic to, a jesli chodzi o polozenie to Lukas Bnjest przy centrum 4plus,ja mam tam konto od 2 msc, kredyt tez mialem ,wlasnie splacam,czlowiek czuje sie tam jak vip. Polecam

----------------------
pozdrawiam

JK


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W którym banku wziąć pożyczkę ?

Albo faktycznie pożyczka w Providencie. Może opinie o nich krążą i nie najlepsze, ale ja znam kilka osób, które były bardzo zadowolone z ich usług. Jak obawiasz się odsetek, to oni tam mają taki kalkulator pożyczki , to możesz zerknąć i wyliczyć sobie raty i odsetki.
Powodzenia!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W którym banku wziąć pożyczkę ?

Ech ten provident

Kwota pożyczki: 2.000zł
Ilość rat: 52
Rata: 68zł

Stałe raty
68zł
Ostatnia rata
68zł

Koszt pożyczki:
598,80zł

Ubezpieczenie
284,48zł
Opłata przygotowawcza
114,20zł
Oprocentowanie (zł)
200,12zł
Obsługa domowa
937,20zł

71.400% 3.536zł (RAZEM)

czyli w provident jak bierzesz ok 2tys, splacasz ponad 70% wiecej ;)

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W którym banku wziąć pożyczkę ?

raty tygodniowe dodam :) rzeby nie bylo ze na 5 lat :D

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W którym banku wziąć pożyczkę ?

polecam eurobank i lukas bank

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W którym banku wziąć pożyczkę ?

Mnie się osobiście wygodnie korzysta ze strony www.pozyczkolandia.pl. Nie wiem czy są podobne na tym sobie poziomie, ale ja nie znalazłem. Tu mam dużo zabezpieczeń jeśli by mi się jakiś pożyczkobiorca spóźniał ze spłatą. Mogę jako inwestor poczuć się pewniej. No i zyski są nieporównywalnie wyższe niż w przypadku załóżmy lokat, a o kontach oszczędnościowych nie wspominając.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org