poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
paczka do niemiec

Witam potrzebuje pomocy poszukuje dobrej i taniej firmy która zajmuje się przesyłkami do Niemiec mam jedno mała paczkę do wysłania wazy ona kolo kilograma jaką firma mógłbym ja wysłać żeby nie dość drogo i szybko wysłać pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paczka do niemiec

poczta polska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paczka do niemiec

poczta polska

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paczka do niemiec

Witam byłem na poczcie i tam chcą 90zł i paczka dojdzie w ciągu 2 tygodni a zależy mi na czasie raz wysłałęm to szła rowno 2 tygodnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paczka do niemiec

malucha na gaz w trzy dni dotrzesz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paczka do niemiec

taniej nie wyslesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paczka do niemiec

wyślij jako list polecony

do 1kg zdaje się 26zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paczka do niemiec

pogadaj z przewoznikami. Wożą osoby do Niemiec może i paczkę przewiozą za opłatą?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paczka do niemiec

przewoźnicy którzy wożą ludzi napewno ją dostarczą. Tylko zależy też czy będą przejeżdzać do tego miasta. Zoorientuj się, teraz jest wiele takich firm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paczka do niemiec

Nie wiem ile dokładnie wyjdzie, wylicz sobie - http://www.eurohermes.eu Kilka czynników ma znaczenie, ale akurat teraz to przesyłki przechodzą naprawdę płynnie. Ale tak jak piszę - kilka czynników ma znaczenie, przy czym to już nie trwa tyle co kiedyś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paczka do niemiec

Firmy przewozowe biorą ok. 25 euro za paczkę do 25 kg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org