sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chilli pizza

o tele pizzy już czytałem , o da grasso też. Ale nie znalazłem nic o chilli pizza. co o niej sądzicie?
ja byłem to w sumie obsługa może być a pizza super
na dowozy trzeba troche czekać ale warto wydaje mi sie .

Abdul

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

surowe ciasto, no rewelacja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

pizza jest ok, obsługa bez zaangażowania zbytniego, a w lokalu rzadko sprzątają :( stoliki są blee...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

syf kiła i mogiła :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

Pizza jest spoko oprócz tego ze czasami sie przypali albo nie dopiecze.. ale obsługa to poprostu tragedia stoliki wiecznie zasyfione a jak czekasz przy stoliku zeby ktos podszedł i przyjol zamówienie to z głodu padniesz a nikt do ciebie i tak nie podejdzie. Ostatnio byłam swiadkiem jak sprzedawczyni podeszła do stolika reko starła okruchy ze stolika na podłoge!!!!!!!! a za chwilkę poszła wyrabiac ciasto ......... fuj brak jakiej kolwiek higeny a do tego są okropnie nie miłe!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

No to ja juz bym chyba nie ryzykowal jedzenia w takim miejscu... zdrowie trzeba szanowac ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

stoliki brudne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

dlugo sie czeka zawsze:/ i nowe ceny wysokie !!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

osobiscie nie polecam obsługa tragiczna i pizza nie dopieczona wystroj lokalu pozostawia wiele do zyczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

,,Pizza jest spoko oprócz tego ze czasami sie przypali albo nie dopiecze.. ale obsługa to poprostu tragedia stoliki wiecznie zasyfione a jak czekasz przy stoliku zeby ktos podszedł i przyjol zamówienie to z głodu padniesz a nikt do ciebie i tak nie podejdzie. Ostatnio byłam swiadkiem jak sprzedawczyni podeszła do stolika reko starła okruchy ze stolika na podłoge!!!!!!!! a za chwilkę poszła wyrabiac ciasto ......... fuj brak jakiej kolwiek higeny a do tego są okropnie nie miłe!!!!,,


widze,ze Jaśnie Panienka z wyzszych sfer... ciezko dupke ruszyc i podejsc do kasy zeby zamowic?! chodze czesto do chilli i jakos nie zauwazylam zeby KTOKOLWIEK siedzial przy stoliku w oczekiwaniu na zamowienie,a wiesz dlaczego?bo zamowienia sklada sie przy kasie... wiec moze kolezanko sympatyczna najpierw zastanow sie co piszesz...
co do wycierania stolu reka- nie wiem,nie widzialam...wiec sie nie wypowiem
fakt,mogliby czesciej tam sprzatac ale nie zaprzecze ze pizza super.
chcialabym jeszcze ustosunkowac sie do tego przypalania:bylam tam ktoregos razu z kolega na pizzy i po dluzszym oczekiwaniu przyszla pani i powiedziala ze musimy poczekac jeszcze troche poniewaz nasza pizza sie przypalila i trzeba zrobic nowa... poczekalismy troszke dluzej ale takie rzeczy sie zgadzaja- nigdzie nie jest idealnie

zdecydowanie wole pizze z chilli niz z da grasso czy telepizzy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

ja tez mialam taka sytuacje ze moja pizza sie spalila :| i trzeba bylo poczekac na nowa, obsluga tragiczna raz robia pol na pol nastepnym razem nie trudno im sie okreslic, najbardzie fajny lokal w lomzy to 4 pory roku bardzo sympatycznie, mila obsuga, czysto

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

Hmmm.... Brudno, dziwnie pachnie, fatalne miejsce na lokal, niemiła obsługa- dziwnie się na człowieka gapią, jakby nigdy nie widzieli :/ , Niedopieczona albo spalona pizza dodatki do niej jakby nie świeże, wystrój wnętrza... SYF kropka.
http://kaasiia.myminicity.com/

Mój nr.gg 9141868.
Nienawidzisz Mnie??
Fajnie!
Słyszysz Te Brawa?
Są Dla Mnie!
Pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

W Chilli Pizzy jadłam więcej razy niż niejeden z Was. Fakt, czasami mogli by się przyłożyć do sprzątania lecz nigdy nie zastałam na stoliku takiego syfu jak w Da Grasso.
Co do pizzy mają całkiem spory wybór, dużo dodatków, ciasto jest smaczne, czasami może sie zdażyć słabo wypieczone, a to raczcej wina pieca (i szefa, któremu szkoda pieniędzy na specjalistyczny piec), a nie dziewczyn, które tam pracują. Nie raz słyszałam, jak narzekały na ten piec.
Jeśli chodzi o obsługę, to napewno się nie równa z tą w Tele Pizzy. Nigdy nie byłam świadkiem chamskiego zachowania wobec klienta, zawsze są uprzejme, jeśli się jest dla nich miłym to się odwdzięczają tym samym. Koleżanka była świadkiem szopki jaką jedna z klientek zrobiła. Otóż zamówiła jakąś tam pizzę na miejscu, potem się upierała, że chciała inną (kilka osób z gości słyszało, że zamówiła tę pizzę, którą dostała). Chciała zwrotu pieniędzy i nie chciała nawet pizzy oddać. Kelnerka powiedziała jej (uprzejmie), żeby nie przeszkadzała innym klientom i zjadła ją w spokoju. Babka się tak wściekła, że zaczęła talerzami rzucać w tę kelnerkę.
Cóż, trafia się różna klientela, czasem przychodzą nietrzeźwi faceci, więc nie dziwię się, że czasami nie chce im się przesłodkim głosikiem rozmawiać z innymi klientami.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

Moim zdaniem w chilli robią chyba najlepszą pizzę w Łomży, ale nowe ceny to przegięcie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

Pizza moze i dobra ale obsługa to koszmar.Miałem kiedyś tam ze znajomymi taką sytuację ze wiecej do tej pizzeri sie nie wybiorę. Na początku potraktowano nas jak złodzieji że niby nie chcemy zapłacić za jedzenie, potem podczas czekania, gdy pani przynosiła pizze poprosilismy o dodatkowy sos, a ona tekst w stylu " sos to sobie sami chodzcie wezcie" i to jeszcze takim wyniosłym tonem. ZERO kultury ! Nigdy wiecej chili pizza !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

zgadzam się. chilli pizza jest okropna przykład dzisiaj ze znajomymi wstąpiliślmy na mały posiłek który okazał się konkretną porażką mianowicie bułka od hot-doga była tak spalona że mogło by się ją skrobać paierem ściernym a i tak by nic nie dało!!!! okropna obsługa po poproszeniu o klucz dołazienki rzucają kluczami chamstwo i nic więcej po wniesieniu skargi na źle przygotowany posiłek bo kto by to zjadł powiedziano że innaczej sie nie da tego przygotować i że zawsze tak podają:/ okropność nikomu nie polecam tej pizzeri najgorsza w Łomży!!!! Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

zanim zaczniecie jeść w chilli pizza zwróćcie uwagę czystość na sztućców !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E.T.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

syf i nic więcej!!!! byłam tam raz i więcej nie pójdę!!! a pizze to dostałam tak spaloną ze masakra a jak się spytałam czemu taka z jarana to "bardzo mila" pani oznajmiła ze ona nie jest spalona tylko upieczona żeby ciasto nie było surowe. Żal!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

Lubię chodzić do Chilli, ALE bajzel tam bywa ;/
Generalnie zdarzyło mi się tam kilka niemiłych sytuacji:
-czekałam z koleżanką ponad 30 min. na frytki - były twarde, puste w środku i okropne jakby sprzed paru dni,
-jedna z pań wyprosiła mnie i mojego chłopaka z tarasu, bo jak rzekła "nie będzie potem sprzątać sali"
Poza tym kiedy się tam nie pójdzie czuć smród spalenizny :|
Jedynie ceny są ok ze względu na zniżki od pon. do czw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

A jak wamprzypadl do gustu dostawca, chyba tu szaleje na forum "super_krzys" jak mniemam. niezle katuje te plackowóz:]]]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

a najlepsze i tak jest d`angelo . wystrój niezbyt ładny ale pizza wspaniała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

tak raczej srednio....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

Ostatnia zamówiona przeze mnie tam pizza była z bonusem- długim blond włosem. Przecież każdemu zdarza się przeoczyć wpisanie dodatkowego składnika do menu!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

o ja nie narzekam zawsze było git pizza bardzo smaczna tylko długo czekać moim zdaniem chili i da graso najlepsze pizze. jadłem wszędzie telepizza zamyka liste i d angelo okropne ciasto od dołu spalone ;/

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

a mi tam smakuje pizza a obsługa ma gorsze i lepsze dni jak każdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

włosy w pizzy, ogólny syf i surowe ciasto.
tyle na ten temat.

kiedyś chilli pizza jeszcze trzymało poziom, ale teraz? nic a nic.
już wolę iść do telepizza, nawet bliżej mam, choć w chilli tortilla dobra. :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

Kiedyś byłam w chili pizza i podano mi prawie surową pizzę, jak ją przekroiłam na pół to polała się woda z pieczarek i zalała całą pizzę ... Na dodatek za większą łyżkę ketchupu z miwexu zapłaciłąm jak za wysokiej klasy sos... Dla mnie osobiście najlepsza w Łomży jest pizza z Savany na bawełnie. Niedroga, podają Ci w 7 minut, ma super ciasto i tyle sera że nigdzie tyle nie dostaniecie. Polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

Popieram optymistkę. Najlepsza cena w Savanie na Browarnej ;] ,pizza też bardzo smaczna .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

optymistyczna optymistka - jak jest cena pizzy w Savanie na Browarnej ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

Najtańsza duża pizza kosztuje 8zł jak się nie mylę :) - gwarantuje,że będziesz najedzony do syta :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

Ile dostaw kosztuje w chillipizza ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

miliard

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

dostawca krzyś, ksywa arbuz to idiota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

jak pizza to tylko na D! Di Angelo i Diavolo z de grasso tez z checia wciagne xD

Who's Your daddy?!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

ten blondas dostawca to parówka jakaś bez kultury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

nie mogę zapomnieć,kiedy poszlam tam ze znajomymi po zakonczeniu roku,usiedlismy na przeciwko balkonu,starsza pani z obslugi podeszła i go otworzyła nie pytajac czy nam to odpowiada,zmarzlismy na sopel pomimo czerwcowego dnia,kolega zamknal balkon ,bo mial dosc,na co kobieta z obslugi z wielka pretensja,ze im w kuchni goraco i ponownie otworzyla drzwi. No masakra jakaś,podobno klient nasz pan. W tym lokalu martwią się tylko o swój nos,a o porządku na stoliku nie wspomnę,rozsypana sol czekała na sprzatniecie chyba ze 2 godz,az w koncu ktos zwrocil uwage. Nie znosze tej starszej kelnerki.No poprostu zachowuje się jakby jej tam za kare kazali stać,wszystko takie z łaski;/ takie numery to tylko w Łomży. W ten sposob łatwo tracą klientów,pomimo,że pizza jest smaczna...

kimkolwiekjestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

A ty to nie martwisz sie o swój nos? Trzeba było się przesiąść i tyle a nie beczysz tutaj na forum. Masz problem to napisz do przyjaciółki i nie lamentuj tutaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

Pizza jakos zawsze mi smakuje a dosc czesto zamawiam - pani przy tel. czesto ostrzega mowiac ze ciasto moze byc troszke spieczone ale mimo to pizza niebo lepsza od takiej telecostam..
p.s w lokalu bylem tylko raz i nie bylo az tak zle ( zaznaczam ze bylo to z rok temu :) )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

obsługa jak kierowniczka za komuny w miesnym, ciasto suche jakies, reszta ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

wybieram dagrassso.Nie polecam chili pizzy

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
chilli pizza

a ja tam bardzo czesto odwiedzam chilli pizze. pizza super obsluga tez w porzadku. nie ukrywam ze kiedys bylo nie bardzo ale teraz duzo sie tam zmienilo. nie wiem czemu sie sapiecie, lokal jest ok! a co do ciebie zuziam to mysle ze uwazasz sie za wielka dame i nie umiesz okazac szacunku ludziom! jezeli ci cos nie odpowiada to poprostu tam nie chodz. ale ja polecam wszystkim wam ten lokal. najbardziej smakuje mi pizza kebab i sycylijska. jest tam tez jakas nowa promocja. chyba 30% taniej. polecam. Smacznego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

2-krotnie jadłam w chilli pizza i za kazdym razem byl niewypal. Zdecydowanie bardziej polecam Diavolo na pl. Niepodległości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

jak pizza to tylko z Diavolo w chili bylem raz.. pierwszy i ostatni raz... pizza wstretna surowa obsluga kamitalnie beznadziejnasmrud w lokalu a o syfie nei wspomne za sos zaplacic sam musialem i jeszcze jeszcze samemu przyniesc... az z ciekawosci na stoliku obok wylalem jeden z sosow to gdy spedzilem ta ponad godzine to nikt tego nie sprzatnol a przechodzily panie kilka krotne a jeszcze zostaje dstawca na jego temat powiem tak... chlopak nadaje sie do "F1" brak slow by opisac brak wychowanai aby pracoal nie polecam nikomu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

Zamowilem na dowóz Shoarmę i tortillę. Hm... Shoarma taka sobie. Jak na jedzenie za 15zł to dośc mało konkretne - pieczywo to jedna większa bułka własnej roboty, ciut surówki, nieco frytek, trochę ketchupu no i kurczak... Spodziewałem się "kebabowego" kurczaka, ale niestety dostalem dośc zwyczajnego w smaku, takiego zbyt domowego :P. Nic specjalnego. Chyba tak dobrego kurczaka jak daja do pizzy w 4PorachRoku, to nigdzie w Łomży nie znajdę :/

Tortillę Chick zaś jak najbardziej polecam. Spora, sycąca i niedroga :)

Dowóz szybki, powyżej 20zł za free.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

Chilli Pizza jest spoko. Odpowiada mi pizza z tamtąd. Ale nigdy więcej DeGrasso. No chyba że ktoś ma ochotę na ch****ą i surową pizze. Jesli tak to tylko tam mozna takową dostać. Diavolo kiedyś było super, ale teraz spadło na psy. Ciągle spaloną i okropną w smaku pizze podają. A i tak najlepsza pizza jest w 4Porach Roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

W DeGrasso jedyne co maja dobre to te sosy bo pizza okropna, niby duza ale sera to normlanie szukac na niej trzeba.... co do chilli pizza dosyc niezla ale to prawda syf maja tam okropny a obsluga okropna chocbys caly dzien przesiedzial to i tak nie podejda.... bylam raz ale przy stoliku to brzydzilam sie siedziec taki brudny był....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

Pizza z DaGrasso jest dobra, przynajmniej ta którą ja zamawiam (Funghi) ;)
Dowóz dośc szybki, w dodatku za darmo do 16. Cena pizzy nieduża... Czego więcej chcieć? ;)

Ale to fakt, że 4Pory robią najlepszą pizzę. Tylko szkoda ze taką małą, ale za to nadrabiają jej zawartością ;)

Jakie bary / restauracje w Łomży przywożą na dowóz poza Chilli Pizza, Dagrasoo, TelePizza i 4Poami Roku (tu trochę naciągane, taksówkarze przywożą za cieżkie pieniądze ;/) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

wszyscy dowoza.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
chilli pizza

nie wiem czemu czepiacie sie chilli pizzy. dzisiaj bylam w czterech porach roku. nie dosc ze czekalem na pizze okolo 15 min, to jeszcze dostalem ja spalona i sucha. nikomu nie polecam tego lokalu. aha i jeszcze jedno. czepiacie sie ze w chilli pizza jest brudno. gowno prawda. w porach to dopiero syf. sa tam blaty szklane, widac wszystko. poza tym wszystko zmiatane jest pod serwetke. nie polecam. blee. okropny lokal. zeby o kims cos napisac trzeba tam isc kilka razy. a nie pojdziesz raz zobaczysz jakies okruszki i piszesz ze wielki syf. ;/ ja bardzo czesto chodze po roznych lokalach i uwazam ze nigdzie nie jest idealnie. to tyle na ten temat. nie chce juz mi sie czytac juz tych waszych postow. zenada. okropna zenada. ;/ zegnam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

TELE PIZZA;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

McDonald nie dowozi :)

Dzis przyszlo żarcie z TelePizzy. 2x Kebab kurczakowy + Tortilla meksykańska.

Kebab całkiem całkiem, chociaż spodziewałem się lepszego mięsa i pieczywa, zaś tortilla to kompletne porażka. Do teraz mi się odbija po tym obrzydlistwie.
Dowoz bodaj od 15zł gratis.


Cholera, czy w tej Lomzy to nawet dobrego kebaba nie potrafią zrobić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chilli pizza

Wszędzie zdarzają się porażki,wiadomo trzeba uwzględnić że może być duży ruch w lokalu lub nawet zwykły błąd ludzki,nigdzie nie będzie idealnie.Pracownik może być zalatany czymś innym albo zapomni i stolik te 15 minut dłużej będzie nie sprzątnięty a ktoś przyjdzie zobaczy i wielki żal na forum spływa.Wiem co nieco bo w jednym z łomżyńskich lokali pracuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org