czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mechanik BMW

Witam
Czy zna ktoś w Łomży jakiegoś mechanika samochodowego, który może specjalizuje sie w BMW lub ma doświadczenia z tą marką?? Wiem, że w Białym jest serwis BMW ale nie mam czasu tam jechać.
Dzięki za odpowiedzi i pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

a co temu BMW dolega moze napisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

mechanik od bmw na starym dworcu,pl.niepodległości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

skrodzki na nowogrodzkiej, tuż przed lotosem, on bardziej elektryką, ale to zależy co tam tej bejcy dolega, ma programy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

W Łomży mechanik od BMW zapomnij.Lepiej jedz chłopie do serwisu ,zapłacisz raz i bedziesz miał zrobione bo u nas to djagnoza bedzie wygladała tak....moze to byc to,ale nie mam pewnosci (słowa jednego z mechanikow ja robił mi auto)

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

Jedz do JARNUT tam jest napleszy mechanik i przewaznie naprawia beemki polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

grey, z tym serwisem to też nie tak pięknie, sam się przekonałem, szukali szukali i gówno znaleźli...
Jarnuty? to ten co gaz zakłada? jeśli to o tego chodzi to broń Panie boże, nieudacznicy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

jaki rocznik ? i model

...Remember how it is.You come to the jam session.Unpack the cans and prime the wall....For the rest of day you are in 7th heaven...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

BMW 318 E46 2000r. Zasadniczo autu nic nie jest, potrzebuje tylko wymontować przednie kierunki aby zamontowac inne, ale sa tak specyficznie zamontowane ze sam nie chce sie do tego zabierac aby nic nie uszkodzic być moze ktorys z mechanikiow juz to robil i bedzie wiedzial jak sie za to zabrac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

w Piątnicy za rondem w kierunku Białegostoku po prawej stronie,potrafią wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

to ty szukasz blacharza i elektryka a nie mechanika ahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

Ja byłm w jarnutach i naprawiałem tam autko i jestem zadowolony i z gazu tak samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

jeszcze nie słyszałem aby ktoś z gazu jarnutowskiego był zadowolony, nic się na tym nie znają!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

Ja w każdym bądż razie nie nażekam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

Jaki masz problem,mechaniczny czy elektryczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

Ale artysta ehehehehehe

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

Chodzi tylko o kierunki jedż do Szczepankowa tam jest super gość zajmuje się blacharką wyjąć kiekunki to dla niego pestka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

Jesteś cienias co do podstaw mechaniki więc nie zabieraj głosu,tylko ludzi wprowadzasz w błąd Jarnuty to super mechanik troche drogi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

jan serce;;domyślam się co to był za temat o ile wiem to nie zapłaciłeś ani grosza tak jak to robisz wszędzie apieprzysz głupoty bo mechanik z jarnut się na tobie poznał jaka ty to jesteś gnida i palant

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

haha jaki typ!
szuka specjalisty od beemki,a za chwile mówi że w sumie to jemu tylko chodzi o "profesjonalne" wyjęcie kierunków z pewnego modelu,bo się boi tknąć...
Raban się podniósł,prześcigają się w podpowiedziach...

przecież to jest lepsze niż głupie prowokacje małolatów hehe... propsy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

ja polecam Miliszkiewicza ;) już on ci wyjmie te kierunki ;P

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

a ja szukam mechanika do 530d silnik mi zapala i równo po 5 sek. gasnie.

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

Boguski z Jarnut u niego tylko BMKi stoją to widać że się zna koleś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

jak masz sedana to masz na srubki badz zatrzaski a jeśli coupe to są klejone jedź do piatnicy za polmo odrazu w prawo i zjezdzasz w dól

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

ale jaja kierunki trzeba wyjąc -pierwszy blacharz Ci to wyjmie ,albo wrzuć temat na forum BMW to Ci pomogą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

Ewentualnie popytajcie jeszcze - http://niezalezny-serwis-bmw.vcentrum.pl Wszystko jest do ogarnięcia. Tutaj akurat macie kawał drogi do zrobienia, ale nawet pomiędzy salonami są bardzo duże różnice w stawkach za auta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

menda kempa dalej wkleja ... s.p.i.e.r.d.a.l.a.j s.u.k.o

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

Od siebie mogę polecić http://drsserwis.pl/ . Z moim bmw 2 doskonale sobie poradzili, a miałam dość poważny problem silnikiem. Teraz pracuje idealnie. Naprawa została bardzo szybko przeprowadzona i co najważniejsze,nikt mi dodatkowo nie wmawiał, że potrzebne są jakieś inne naprawy. Pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

Witam jeśli szukasz dobrego mechanika samochodowego lub innego serwisu to radzę skorzystać z serwisu:https://maxi-service.pl/.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

https://sexshopnajlepsze.oferty-leadstar.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik BMW

Wydaje mi się, że serwis Porsche w którym naprawiam swoje auto od na spokojnie ogarnie temat naprawy Twojego samochodu. Nie ukrywam, że z ich podejścia zarówno do Klienta, jak i samochodu jestem zadowolona. Autem jeździ mi się świetnie, więc czego chcieć więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org