sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
salon orange w Łomży Al.Legionów 16

chciałbym ostrzec wszystkich klientów lub przyszłych klientów salonu Orange w Łomży przy ulicy AL.Legionów 16 ponieważ gdyż szukają sobie naiwnych ludzi głupich co im uwiężą w każda bujdę jaką puszą dwa tygodnie temu oddałem telefon do serwisu ponieważ gdy już sie naładował po odłonczeniu od ładowarki wyłączył sie i nie chciał sie już włączyć wczoraj dostałem wiadomość ze już go mogę odebrać lecz po przyjściu do salonu dowiedziałem sie ze telefon nie został naprawiany ponieważ nastąpiła w nim ingerencja cieczy NA PYTANIE ZADANE JAKIM CUDEM TO JEST MOŻLIWE PANI KTÓRA ZAZWYCZAJ SIEDZI PRZY BIURKU GDZIE JEST INFORMACJA ODPOWIEDZIAŁA TU CYTUJE "MOGŁA SIE PANU RĘKA SPOCIĆ A PONIEWAZ TELEFON MA OBUDOWĘ PLASTIKOWĄ WIĘC MOGŁO DOJŚĆ DO USZKODZENIA TELEFONU"
telefon ma niecałe pół roku i już dwa razy był w serwisie niewidem oni chyba myślą ze telefon trzeba nosić w komi nerkach lub w obcęgach żeby nie zamoczyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

To znana śpiewka salonów. Mają taką pieczątkę, co ma 3 mozliwości odmowy gwarancji.

1. Uszkodzenie mechaniczne
2. Ingerencja użytkownika (lub jakos podobnie)
3. Ingerencja cieczy.

I najczęsciej wmawiają ten 3 powód, bo gdyby pkt 1 - to telefon musialby byc połamany, gdyby pkt 2 - to musiałyby być widoczne próby rozbierania obudowy. No to walą pkt 3. I jak im udowodnisz???

Przeszedłem to samo z rocznym telefonem i nawet wysyłałem na ekspertyzę ponowną - oczywiście do tego samego serwisu - i jak myślisz, co stwierdzili? I N G E R E N C J A C I E C Z Y

Już kilku moich znajomych to przechodziło. Szkoda czasu na jakiekolwiek reklamacje.

Ale to nie wina salonu, tylko serwisu. Jak odbierałem swój złom (bo w serwisie zniszczyli mi normalnie telefon ze nie nadawał się do niczego) to panienka z salonu miała chyba z 5kg segregator z reklamacjami. I gdyby teraz każdemu naprawili albo oddali nowy to dawno poszli by z torbami.

Odwołać się od INGERENCJI CIECZY to tak jak naprawde choremu rente otrzymać - normalnie niemozliwe. A znam zdrowych z rentami, którzy dostają rentę od kilku lat i jeszcze za granicą dorabiają. Jakbyś ich zobaczył na ulicy - to jak okazy zdrowia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

Ja tez mialam taka przygode w tym salonie obok 4+, nagle sam z siebie przestal dzialac dzwiek no wiec poszlam do nich oni oczywiscie go wzieli, po miesiacu czasu powiedzieli,ze telefonu nie naprawia,bo nie ma w nim kondensatorow wmawiajac mi,ze byl on rozkrecany i ze sama w nim grzebalam,co oczywiscie nie mialo miejsca bo srubki, ktore rzekomo wykrecalam byly milimetrowych rozmiarow,a ja nawet nie widzialam nigdy w zyciu takiego malutkiego srubokreta, no i po calej wymianie slownej z tymi panami zapytalam i w koncu chca za ta naprawe,a oni na to,ze nie da rady tego naprawic, no to sie wkur...poszlam do komisu obok i co? W tydzien czasu naprawili telefonik za ok 50zl OSZUSCI NACIAGACZE I NIC WIECEJ!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

Pretensje do salonu są zupełnie nie słuszne, przeciez to nie salon naprawia telefony. Telefony są wysyłane do renomowanych, dużych serwisów, ponieważ w Łomży nie ma ani jednego godnego uwagi. A to w jaki sposób serwis naprawia telefony jest równiez zupełnie obce pracownikom salonu jak i klientowi. Te same serwisy naprawiają dla ERY i PLUSA i tam jest to samo. Tak więc jakie kolwiek pretensje należy kierować do seriwus, a nie do pracownika salonu, który na temat naprawy wie tyle samo co i klient.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

mandrzejczuk byłaś w tym komisie w wortelu ? może ja sie tam przejdę zapytam szkoda mi trochę sprzedawać na części czy nawet wyzucić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

Ten salon to jedna wielka lipa!!!!!!!
Ostatnio kończyła mi się umowa, a jestem tej sieci klijentem 5 lat to zproponowali mi nic!!!!!!!! Przeszedłem do innej sieci dostałem super telefon i od zajebania minut do wszystkich sieci !!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

hej skecz do jakiej sieci poszedłes z orange? bo mi zaproponowali gorsze warunki niż rok temu więc też mnie u nich nic nie trzyma:)

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

a widzisz najlepiej jest jak pani konsultantka do Ciebie dzwoni ! Wtedy mozesz negocjowac co chcesz "co sie wykłucisz to jest twoje"
ewentualnie chyba w salonie tez mozna ale nie jestem pewien
jesli chodzi o ten salon obok 4+ to jestem z nich osobiscie bardzo zadowolony a jak juz ktos napisał wyzej w tym temacie ze to nie salon a serwis wali w bambuko...a z ta ciecza ehhh stara spiewka !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

lepiej jest naprawic telefon w komisie,w sympati lub w wortelu,tanio i szybko i dlugo nie trzeba czekac

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

ooo Plus Gsm przy starym rynku tam to dopiero akcja dałem swojego sony ericssona do naprawy po miesiącu dali mi jakiś używany przez kogoś bez tych numerków pod baterią :) lipaa:)

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

jeśli chcecie wiedzieć to każdy salon nie ma serwisu na mijescu tylko wszystko jest wysyłane, a jak w serwisie napiszą ze uszkodzony mechanicznie etc. to co ten biedny konsultant ma wam wyczarować nowy telefon?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

Ja wam powiem tyle orange to lipa jakich malo heheh firma kant i oszust ;] moj znajomy chcial przedluzyc umowe to tez dostal warunki gorsze niz 2 lata temu jak brał telefon wiec doradziłem mu ere a tam dostal wypasiony telefon i duzo minut. Ja osobiscie mam 2 telefony w erze od okolo 10 lat i nie mam zadnych problemow z gwarancjami a nowe telefony to mi osobiscie do domu przywoza nie musze sie nigdzie ruszac wszystko przez telefon sami dzwonia ;p a z roku na rok dostaje tyle minut ze teraz nawet polowy nie wydzwonie hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

Pley przy stokrotce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

Nie Pley tylko Play sieroto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

HokusPokus lepiej ale tylko z jednej strony bo wynegocjujesz cene i umowe to fakt ale obietnice to inna bajka ja osobiscie przedluzalem i wszystko ok niby tylko ze nie dokonca zamowilem pare uslug bo tak moglem i dokladnie pani konsultant pytalem sie czy wraz z uruchomieniem nowej taryfy wszystko bedzie i czy nie zaplace podwojnego abonamentu oczywiscie bylo inaczej poniewaz podliczyli mi abonament nowy i wliczyli do starego ba usluga nie zostala wlaczona ktora zamiawialem paranoja wiec naprwade trzeba uwazac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

Ja dzis odebralem tel z salonu przy ewie. Telefon mial 5 dni jak oddalem do reklamacji motka k1 padl przycisk od volume w gore poszedlem przyjeli bez zadnego problemu dzis dostalem sms ze tel jest do odbioru przychodze wraca z telefonem i mowi ze przycisk zostal wymieniony bez zadnego problemu w ramach gwarancji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

Shadow23 dokladnie oni słyna z takich "niby to pomyłek" nie wszystko powiedza do konca etc.
ale z nimi idzie sie wykłócic uwiez mi wiem i radze wam tez z nimi gadac krótko mozna zyskac mniej lub wiecej ale da sie

w orange ta opcja smsy po groszu jest bardzo fajna dla tych którzy maja telefony na karte sam zadko pisze smsy głónie dzwonie lecz kupilem sobie drugi starter i telefon i mam tam włozona karte z OPOPa

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

Człowieku .... żaden salon nie naprawia na zaplczenu telfonów i nie stawia pieczątek. Kazdy wysyła na gwarancje i to im odsyłają z serwisu z opisem usterki i zaznaczeniem czy został zrobiony. A że Pani przeczytała w opisie serwisu ze został namoczony to co miała ci powiedziec ? ze oblala go wodą na zapleczu ? Musiała cos ci wymyslec bo zapewne podejrzewała ze bedzie wielkie oburzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

Ja mam z orange niemiłe ostatnio doświadczenia. Polecam dokładne czytanie rachunków telefonicznych, zwłaszcza po przedłużeniu umowy bo to co robią to jaja są. Dwie reklamacje na dwie faktury a co do czego to dostaję 3 faktury korygujące bo jedną korygującą trzeba znowu reklamować !!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

Hmmn a więc tak... pierwsze co powiem jest to iż nie od salonu zależy czy telefon zostanie naprawiony czy też nie... po zaniesieniu do salonu Pan/i wypisuje karteczke ,która razem z telefon wędruje do serwisu tam zostaje stwierdzone czy to wada techniczna czy też wina użytkownika... mówiąc szczerze zazwyczaj jest to wina użytkownika he ;) naprawa = czas=pieniądze , proste :] osobiście z usług Orange jestem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

Odswiezając troche temat musze powiedziec ze ja z tego salonu jestem bardzo zadowlony. Dzisiaj chce tam przedłuzyc umowę bo zaoferowali mi fajny telefon taniej niz miła pani telekonsultantka. Dali mi maxymalny rabat o ktorym nie wspomiala mi wcale telekonsultantka mowiac ze juz bardziej ceny tego telefony nie moze obnizyc... Z salonu jestem zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon orange w Łomży Al.Legionów 16

A ja wolę T-mobile. Mam u nich kilka abonamentów i jestem zadowolona. Do tego to jedyny operator, u którego nie przepłaca się na abonamencie za zwyżki. Nie doliczają prawie żadnych (tylko jedna jest), a u innych operatorów zwyżek jest po kilka i całkowity ich koszt to nawet kilkadziesiąt zł miesięcznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org