niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"luźna obróbka blacharska"

Luźna obróbka blacharska jest skutkiem przechodzącej nad Łomżą nawałnicy.

Czy jakiś specjalista mógłby mi wyjaśnic co to jest luźna obróbka blacharska i jak ją nawałnica powoduje?

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "luźna obróbka blacharska"

dziwnie to opisali... ja to rozumiem w ten sposob,ze cos jest z blachy zrobione(znaki,reklamy itd itp) i przez wiatr sie poodczepialo,poluzowalo... poprawcie mnie jesli sie myle i zle to pojmuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "luźna obróbka blacharska"

Widać na zdjęciu, że blacha przy gzymsie się podniosła. A luźna , bo się nie urwała tylko lata w górę i w dół.
Jaja sobie robisz ??? Z daleka widać, że tandetnie blindowana była to i ryksztosuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "luźna obróbka blacharska"

Ja to rozumiem tak (przynajmniej mam nadzieję że o to chodziło autorowi artykułu): jest coś takiego jak obróbka blacharska. Już czort z tym co to jest, i dlaczego akurat obróbka, a nie po prostu wykończenie czy blacha. Wiało bardzo silnie więc ta "obróbka" się poluźniła. No i mamy luźną obróbkę blacharską.
Trzeba przyznać, że wyrażenie samo w sobie jest powalające.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "luźna obróbka blacharska"

Krab.... mistrzostwo świata w nawiązaniu! :) Pozdrawiam!

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org