czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wesele w RETRO

mam pytanie na temat sali i obsługi. Czy ktoś miał lub był na weselu i może sie podzielić doświadczeniami na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

polecam jak najbardziej :) Moja Siostra miała tam wesele :) naprawdę pyszne jedzenie dobra obsługa :) i taki nie powtarzalny klimat :) Polecam !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

było pełno wątków o tym gównie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

Retro:
- klimat OK
- obsluga nic dodac nic ujac
- jedzenie (brak objawow zatrucia nastepnego dnia)

PS:
- skutki uboczne: zakwasy w nogach, niewyspanie, kac

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

Miałem tam pewien okres czasu praktyki :) nie polecam wrecz odradzam z boku moze wygląda i ładnie i pieknie ale wewnątrz szkoda słów żal.pl poprostu. Obsługa moze jest spoko ale na sali w środku traktują człowieka jak........... ;) Jedzenie odgrzewane po 100 razy a zanim doniosa to zimne.... Czesto śmierdzi . A co do sal trąci lipą;)

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

Podobno jest fajnie z jedrusiowej zagrodzie? Prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

jedrusiowa zagroda fajna fajna ;) niedalej jak w sobote byłem na studniówce zajefajna atmosfera super parkiet , dobre jedzenie miła fachowa obsługa , super nagłosnienie i efekty świetlne i dymne ;)

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

A gdzie jest ta jedrusiowa zagroda?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

Jędrusiowa Zagroda jest w Piątnicy ... ale tam jest naprawdę fajnie polecam....

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

Jedrusiowa zagroda w Piątnicy niedaleko baranowskiego , super duża sala , sporo miejsca do tanczenia , czas płynie szybko nie ma czasu na nude ;) za to w wyzej wspomnianym retro nie da sie wysiedziec;)

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

heh mam wrażenie że funky002 dostał porządnie ścierą od którejś z kucharek za opieprzanie się podczas praktyk i stąd takie nastawienie do Retro :P
Mi jedzenie najbardziej odpowiada Pod Topolami - dużo i smacznie. Podobnie Amadeus - super sala, przemiła obsługa i dobre jedzonko.
Retro? Ma swój urok, klimat i dla mnie ględzenie byłego praktykanta nie jest w stanie tego zmienić.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

scierą ? one tam scierek nie uzywaja;D hahahaha :D i ja nie gledze;] wyrazam swoją opinie;)

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

Czy to tam w budynku rzeźni , gdzie kiedyś stały kolejki z krowami i świniami? Moja noga nigdy tam nie stanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

Tam, tam:)))

Jędrusiowa zagroda mnie również się podoba. Duuuużo miejsca na zabawę i tyleż samo na konsumpcję.

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

mialem tam praktyki i powiem tak Jedzenie jest znakomite, widzialem jak sie to robi w jakich warunkach i naprawde polecam. Obslugiwalem nieraz i polecam obsluga mila i wykwalifikowana. Ale sala jest niezbyt dobra do tanczenia.

Łomża Guerillas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

autochton z całym szacunkiem dla Ciebie ciekawe podejście ... tak rozumując uczniowie szkoły muzycznej powinni mieć takież same opory bo w tym budynku kiedyś było więzienie :P
a w dawnym Mechaniaku na Senatorskiej był szpital ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

No właśnie a w starym szpitalu mieszczą się 3 szkoły, UG Łomża i Biblioteka Pedagogiczna. A przecież tam odbywały się sekcje, że o zgonach nie wspomnę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

Przykro mi , ale ja pamiętam. Więzienia i szpitala nikt z uczących się tam nie pamięta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

hehehe :D sekcje i zgony powiadacie?:> a retro tez zgony:P zwierząt.....;) ogólnie nie wiem po co drążyc to i drążyc ;) zapytała sie cebula czy sie RETRO NADAJE a tu temat schodzi na zgtony i sekcje;P

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

w każdej z wyżej z wymienionych "reastauracji" unosi się smrodek wczorajszego kotleta (poprostu nie ma w nich wentylacji), ale czy to wina restauratorów? śmiem wątpić, skoro nikt nie chodzi do nich poprostu na obiad i nie wymaga wyższego standartu to po co się trudzić? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

Witam Serdecznie! Często zdarza mi sie grać na weselach, a że robię to już od 8 lat byłem chyba we wszystkich lokalach w Łomży i znam je od podszewki. Wkurza mnie więc takie gadanie na ich temat. Wszędzie starają się jak mogą żeby dobrze nakarmić towarzystwo, nie zawsze się to uda bo np mamusia pana modego obcina koszty. Kazdemu wađcicielowi zalez na klientach wiec o nich dba. Inna kwestia to wasze prywatne zale i problemy osobiste. A tak na marginesie to tzlko czekam a si poszpi sprawzczwilne o oczernianie na publicznzm forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

W Retro nie byłam na weselu ale w Amadeusie jest bosko. Sala piękna, balowa i napewno nie jedna Panna Młoda chciałaby własnie na takiej sali mieć swoje wesele. Obsługa jest dobra,młode dziewczyny i przystojny kelner. Jedzonko też. Każdy kto tam się pojawi od razu jest pod wrażeniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

Witam :-) A mi się wesele w Retro nie podobało, sala do tańczenia gdzie indziej, a do komspumcji gdzie indziej, mi się to kompletnie nie podoba, usadzeni byliśmy szóstkami, bo nie było możliwości połączenia stołów, jedzenie takie sobie, bywałam na 100% lepszych weselach :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

Byłam na weselu w Retro w zeszłym roku.
O ile sie nic nie zmieniło - to ciasta i kawę serwuje się w pomieszczeniu przeznaczonym na palarnię dla gości weselnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

Ja polecam salę "Amadeus", śliczna sala, miła obsługa, jedzenie też przepyszne :), ogólnie wszystko super :), a wygląd sali rewelacja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

Ja miałem wesele w Retro niecałe 2 miechy temu i nie mam zastrzeżeń. Nie wiem jak to wyglądało u Ciebie xxxANGELxxx, ale u mnie były 2 stoły wzdłuż ścian + stół dla młodych i parkiet taneczny w tej samej sali. Zdecydowanie polecam - lokal ma swój klimat i ciekawy wystrój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

kazdy ma inny gust i swoje zdanie na temat tego lokalu ja osobiscie nie polecam poczatki lokalu były ok smaczne jedzenie dobra obsługa bylismy z mezem stałymi goscmi lecz z czasem coraz czesciej bylismy nie zadowoleni tak samo z obsługi trzeba było długo czekac a czasem wrecz prosic zeby nas obsłuzyli czy tez wystawili rachunek ,co do jedzenia to coraz czesciej dostawalismy zimne jedzenie i wrecz nie smaczne myslelismy ze to jest pojedynczy przypadek ale powtorzyło sie nie raz i zrezygnowalismy a troche szkoda bo ja juz polubiłam ten lokal ma fantastyczny klimat tak samo jak my zawiedli sie rowniez nasi znajomi ,a co do wesela to gdy przyjechalismy ogladac sale i uzyskac jakies informacje to pani kierownik nie zbyt miła i nie potrafiła udzielic nam informacji na temat menu a nawet cennika zaskoczyło nas takie zachowanie takie troche lekcewazenie klijenta a co do sali to osobiscie nie spodobała mi sie wygladała jak sala gimnastyczna ale to jest tylko moje zdanie i moja opinia a w łomzy jest naprawde mało takich miejsc gdzie mozna dobrze zjesc jest miła atmosfera i fajny klimat .Aco do wesela mielismy w labiryncie i naprawde bylismy zadowoleni piekna sala miła obsługa i smaczne jedzenie do dzis jestesmy stałymi gosci tego lokalu.

olivia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

Co fakt to fakt.

Niedawno odwiedzałam Retro z kontahentami, byli zamiejscowi, zakwaterowano ich w pokojach. Standard hotelu niższy niż np w Baranowskim (co wydaje mi się ważne do zauważenia jeżeli chodzi o temat wesela, gdzie mogą pojawić się goście spoza miasta) - no ale to w końcu pensjonat w nie hotel.

Wsponę jednak, że na złożenie zamówienia trzeba było czekac dośc długo, nastepnie na przygotowanie posiłku (co z kolei jest zrozumiałe, skoro jedzenie jest przygotowywane indywidualnie "dla Ciebie przez naszego kucharza..."). W sumie czas przeznaczony na posiłek wydłużył się niepotrzebnie. Obsługa kelnerska dość niemrawa, co szczególnie widoczne było podczas serwowania śniadania...

Nawiasem dodam jeszcze że nie wliczono posiłków w koszt obsługi hotelowej, co w innych placówkach nie stanowi problemu... No cóz, ale takimi działaniami traci sie klientów.

W temacie wesela: polecam Labirynt. Wbrew pozorom niezbyt kosztownie, obsługa na dobrym poziomie. Jedzenie świeże i smacznie podane. Polecam.

Vlad, prawda ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

Piciu, to nie było moje wesele, ale jak rozmawiałam później z para młodą, nie można było na jednej sali stołów rozłożyć, a zarazem się na niej bawić, bo było za dużo gości :-/ Ale co kto lubi :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

robienie wesel to wiocha :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

Każdy ma prawo do wyboru sposobu świętowania własnej uroczystości. Dla niektórych owa "wiocha" jest okazją do przebywania w gronie rodziny, którą w innych sytuacjach widuje się dość rzadko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

Prawda Aniu , prawda :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

do urząd skarbowy...

Może i wiocha, ale przypomnę Ci jak będziesz swoje organizował :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

zdania są podzielone.Ja słyszałam od osoby która miała tam praktyki że naprawdę jest nieciekawie. Traktują człowieka jak niewolnika np oprócz obsługiwania na sali osoby musiały sprzątać pokoje,zmieniać pościel itd nie wiem czy to należy do obowiązków kelnera i kelnerki ale to jest tylko moje zdanie i nie każdy musi się tym zgadzać.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w RETRO

co do Retro to moze jest tam i fajny wystroj ale wesela tam napewno robic nie bede. Na jednej sali owszem mozna ustawic stoly i tanczyc ale pod warukiem ze wesele jest do 60 osob:(
jak jest wiecej to faktycznie ludzi usadzaja na jednej sali a do drugiej trzeba jeszcze kawalek przejsc i tam dopiero tanczyc a to zazwyczaj gosciom weselnym nie odpowiada. Co do Labiryntu to ja z kolei slyszalam ze jedzenie wcale nie jest tam dobre a jak urzadzli tam sylwestra to prawie same ryby byly podane jako dania....
Jedrusiowa Zagroda jest ok bo duza sala ale parkiet maja okropny. Tam trzeba uwazac jak sie chodzi bo podłoga śliska a co dopiero jak sie tanczy:)) bylam tam juz na kilku weselach takze doswiadczylam tego na wlasnej nogach;))
ale to jest tylko moja opinia::))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org