sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Które przedszkole najlepsze?

Witam,
jakie przedszkole możecie polecić dla dziecka w wieku 4-5 lat w Łomży i dlaczego? Słyszałem, że niektóre przedszkola umożliwiają (chyba nawet bezpłatnie) spędzenie czasu w przedszkolu przez dziecko, które będzie później regularnie chodzić do tego przedszkola. Interesują mnie również sprawy żywieniowe (diety np. bezglutenowe itp.), zajęcia dodatkowe, opłaty itd. Czy jest jakieś przedszkole którego kategorycznie należy się wystrzegać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

najlepsze jest przedszkole na sikorskiego. maluch chodzi tam i jest b. zadowolony. profesjonalne przygotowanie pedagogiczne i ogromne doswiadczenie wychowawczyn. uczeszczal juz do chyba 5 przedszkoli w lomzy i wiekszosc opuscil przez niedouczone, wrecz razaco glupie panie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

Ja Do Tego Przedszkola Chodziłem Lata Temu I Jestem Zadowolony :P

Pociejewo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

ja też chodziłem do tego przedszkola na sikorskiego, pamietam myszki przemykające przy ścianach, ale to było dawno dawno temu.
maciek, przyznaj się że ten bachor był na tyle nieznośny że wywalali go z każdego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

tak. tez tam chodze i polecam ! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

jan serce nie wywalali tylko matula go zabierala bo nikt z dziecmi z adhd nie umie sie obchodzic. a na sikorskiego jest duzo lepiej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

Przedszkole Publiczne Nr 5 jest na Sikorskiego? Chyba mój znajomy tam woził syna. Zapytam go o opinię. A co myślicie np. o Małym Artyście albo o Przedszkolu Zakonnic na Radzieckiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

Moje dzieci chodzą do 14 na Kołłątaja. Młodsze jest w grupie 4-latków i jestem bardzo zadowolona. Przychodzi sobota i dziecko płacze, że nie może iść do przedszkola. Panie są młode, na stażu, pełne zapału. Każde dzieciątko przytulą, wycałują, na ulicy zaczepią i pożartują. Jednym słowem super. Ale w grupie 5-latków są panie z 30-letnim stażem i one mają wszystko w 4 literach. Tę grupę zdecydowanie odradzam. A jeśli chodzi o diety to wiem o bezmlecznej. Dzieci na diecie mają oddzielny stolik i dostają inne jedzonko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

ja chodziłam do 15 na Kołłątaja to bylo dawno dawno temu ale jestem zadowolona

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

Moje dzieci chodziły do przedszkola nr 9 na Prusa . Personel jest całkiem fajny , dyrekcja super co do diety wszędzie teraz są przeprowadzane wywiady i można ustalić co dziecko może jeść a co nie .Wejdź na www.republika.pl/przedszkole 9 lomza i zobacz co się dzieje w tym przedszkolu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

moje dziecko chodzi do 4 na ul. spółdzielczej. Jest przeciętnie jeżeli chodzi o podejście Pań Przedszkolanek (chodzi do grupy 4-ro latków). Za to jeżeli chodzi o sposób żywienia (dieta) to są dość spore możliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

Na prusa???
Na prusa jest najgorsze przedczkole.
Razem z koleżanką poprzestawiałysmy tak wszystkie ,,zabawki,, na podwórku.
wszystkie da się podnieśc.
Zabezpieczenia- zero ja polecam przedszkole po drodze do sp 9.

Oddam amstaffa. Inforamcje na e-mail kurwolp@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

Mojej koleżanki dziecko chodzi do grupy pięciolatków w Przedszkolu nr 4 na Spółdzielczej. Koleżanka jest bardzo zadowolona. Dziecko zawsze chętnie idzie do przedszkola, nigdy nie marudzi. Najchętniej chodziłoby w soboty i niedziele. Panie w grupie są miłe. Polecam to przedszkole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

Moje dziecko uczęszcza do Przedszkola nr4 przy ul. Spółdzielczej do grupy pięciolatków. Jest bardzo zadowolone i ja również.Uczy się wielu nowych rzeczy i coraz odważniej bierze udział w uroczystożciach grupowych które nauczycielki starannie przygotowują.
Ci co stoją przed wyborem przedszkola w marcu szczerze polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

Ja ze swojej strony polecam przedszkole numer 15 na Kołłataja !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

Słyszałem, że tam budynek stary i syf, ale moze to nieprawda. Ponawiam pytanie: jakie macie opinię o Małym Artyście? Pasuje mi to przedszkole ze względu na lokalizację i dowożenie dziecka. Jeszcze nie podjęliśmy decyzji ale już trzeba pomału się decydować!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

Moje dziecko w Małym Artyscie funkcjonuje juz trzeci rok - zaczela w wieku 1,5 roku. Ja osobiscie polecam - sporo zajec dodatkowych (w cenie oplaty), kompetentna kadra i obsluga, mila atmosfera. Jak do tej pory byl tylko jeden zgrzyt - salmonelloza. To wprawdzie moglo zdazyc sie wszedzie, ale mam zal, ze nas o tym nie poinformowano - dowiedzielismy sie z mediow. Gdyby byla jakakolwiek informacja, zaczelibysmy kuracje wczesniej, a tak - 2,5 miesiaca dziecko w przedszkolu nie bylo. Ogolnie polecam. A z ewentualna decyzja sie pospiesz - to popularne przedszkole. Jesli chcesz miec pewnosc, ze bedzie miejsce dla Twojego dziecka, zapisz je najpozniej w marcu. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

Aha, o klasie przedszkola MA chyba swiadczy tez fakt, ze spotkasz tu dzieci lekarzy, prawnikow, bankowcow itd. Kogo jak kogo, ale ich stac na najlepsza nianie, a wybieraja Malego Artyste. No i oplaty nie sa bez znaczenia - pelna oplata z teatrzykami, rytmikami, koncertami itp. to 230 zł miesiecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

Polecam Przedszkole na Spółdzielczej (naprzeciw parkingu strzeżonego). Jeśli chodzi o opłaty to są tam odpisy za dni nieobecności dzdiecka w przedszkolu. Do tego przedszkola chodziło moje starsze dziecko (uczy się w szkole, n-lka ze szkoły mówi, że zostało b. dobrze przygotowane do podjęcia nauki). Dlatego 3 latka też tam posłałem, bardzo chętnie chodzi, słyszę ciągle nowe piosenki, wierszyki. N-lki są bardzo miłe. Jestem pewien, że moje dziecko ma zapewnioną wspaniałą i profesjonalną opiekę. Są tam zatrudnieni dobrzy specjaliści: psycholog, logopeda, rehabilitant. Moja starsza córka korzystała bezpłatnie z tych zajęć... adamraf72 bez obaw możesz wybrać to przedszkole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

Nr 15 na ul. Kołłątaja polecam, mojej córce bardzo sie tam podobało. Przygotowana została b. dobrze do I klasy, a to przecież najważniejsze. Większość moich koleżanek tam oddawała swoje pociechy.

bazyk1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

Ludzie w wyborze przedszkola nie mozna kierować się ceną (wszędzie porównywalne), a raczej warunkami, kadrą i przede wszystkim opinią. Ważne jest to jak zostanie przygotowane dziecko do pierwszej klasy. Z doświadczenia wiem, że nauczyciele klas I-III od razu wiedzą mniej więcej z jakiego przedszkola przyszło dziecko po jego poziomie wiedzy. ABSOLUTNIE nie polecam "Wesołego Sloneczka".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

"Wesołe Słoneczko"Tam wiekszosc dzieci nauczycieli uczy sie :)
Ja od siebie polecam przedszkole nr.15 na Kołłątaja

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

Tak, również polecam 15 na Kołłątaja, przyzwoita atmosfera, przygotowanie dziecka do szkoły jest na dobrym poziomie. W młodszych grupach dzieci są dopilnowane, nie mam żadnych zastrzeżeń.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

Polecam Przedszkole Nr 1, na Wyzwolenia. Moja córka kończy tam naukę. Panie super przygotowują dzieci do nauki w szkole. Takie opinie słyszałam od nauczycieli szkoły podstawowej. Atmosfera super. Dużo zajęć dodatkowych. Moje dziecko chodzi na kółko teatralne, po zajęciach, całkowicie za darmo. Panie organizują różne konkursy dla dzieci, dzięki temu pociech rozwijają się bardzo dobrze. W przedszkolu jest czysto i panie pilnują stosowania diet dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

Najlepszym wyborem będzie rekrutacja do przedszkoli gdańsk http://pegaz.la/przedszkola-terapeutyczne/bezplatne-przedszkole-terapeutyczne-gdansk/ . Jestem pewna, że spodoba wam się tutejsza oferta, dzieci mają zapewnioną tutaj najlepszą opiekę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Które przedszkole najlepsze?

Na pewno prywatne. Państwowe przedszkola to jest jedno nieszczęście w moim przekonaniu!!!!
__________________________________________
Pisanie prac licencjackich i magisterskich

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org