poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Od petardy stracił oko"

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=13905

W innej części Polski, młody mężczyzna zginał w piwnicy montując własną petardę...
Możecie mi powiedzieć, czy huk i błysk sprawią wam aż taką frajdę? Czy podczas odpalania lontu dostajecie orgazmu na miejscu?
Czy Nowy Rok jest dla was tylko okazją do wypicia i chwalenia się tym na drugi dzień na forum? Teksty typu "więcej nie pije", "ale mam kaca" chyba już dawno przestały być w modzie? A może nie...

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Od petardy stracił oko"

Pozdro dla poje****ch gości którzy nie umieli posługiwać się petardami na strzelnicy i raz trafili w ludzi, a potem w 4 auta, popierdoleńcy, bo inaczej nazwać ich nie można.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Od petardy stracił oko"

Dobrze że na Starym Rynku nikomu się nic nie stało. Co chwila jakaś fajerwerka zamiast kilkadziesiąt metrów nad ziemią wybuchała między ludźmi.
Niektórym brak wyobraźni



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Od petardy stracił oko"

szpan jest teraz na porządku dziennym "Ale mam zaj****** petary za 100 zł"
poryte ale niektórzu to lubią co z tego ważne żeby się bawić a nie szpanować pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Od petardy stracił oko"

MAJA LUDZIE CHORE DZIECI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Od petardy stracił oko"

taaa taaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Od petardy stracił oko"

Tak tak petardy i nie tylko jeszcze nie którzy w pewnej części Łomży nie potrafią normalnie odpalać i bawić się tylko stawiać butelki na środku ulicy i z nich petardy odpalać ?! Głupota !? Dla mnie nie szkoda takich ludzi tracą oko lub życie z własnej głupoty cóż o jednego debila mniej .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Od petardy stracił oko"

Bartes, ale te oko straciła osoba postronna!

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Od petardy stracił oko"

właśnie. Wy od razu najeżdzacie, a nie czytaliście artykułu...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Od petardy stracił oko"

Sylwestrowa nocy w regionie była spokojna, ale nie obyło się bez nieszczęśliwych wypadków podczas zabaw z fajerwerkami. Policji zgłoszono kilka tego typu zdarzeń. W Ciechanowcu petarda trafiło a woko 47-letniego mężczyznę. Mimo przewiezienia go do szpitala w Łomży mężczyzna stracił oko.



Redaktorzy chyba jeszcze nie wytrzeźwieli po wczorajszej imprezie. Nie to,żebym się czepiał,ale od dłuższego już czasu nie ma praktycznie na 4lomza artykułu napisanego bez jakichkolwiek błędów. Dla mnie żenada.
P.S. Sory za offtopa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Od petardy stracił oko"

moim zdaniem z fajerwerków miałbym frajdę jakbym wydał z 50.000zł na profesjonalny pokaz z muzyką, tancerkami gogo itp.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Od petardy stracił oko"

Ale mi nie chodzi o artykuł tylko ogólnie o tych debili co produkują własne frajerwerki i cieszą batona ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Od petardy stracił oko"

oo bartez grasz w warrocka? jaki masz level :D

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org