poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wypożyczalnia snowboardów w łomży?

Czy jest w łomży wypożyczalnia snowboardów??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypożyczalnia snowboardów w łomży?

hahahhaaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypożyczalnia snowboardów w łomży?

pewnie mamy też wypożyczelnię nart wodnch. Jest niedalego portu przy tym największym jachcie. A żeby tam dotrzeć najlepiej jedż metrem. A jak wolisz konwencjonalnie to tylko obwodnicą południową - najszybciej, bo pchać się między tymi wieżowcami to nie warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypożyczalnia snowboardów w łomży?

Tacy jesteście śmieszni to spox. Z ciotami nie warto gadać. Wyporzyczalnia nart jest w rybnie a w łomży wiem że w tamtym roku ktoś też wyporzyczał sprzęt narciarki ale nie wiem czy miał snowbord no i gdzieś mi wcieło namiary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypożyczalnia snowboardów w łomży?

A mozesz mi rozszerzyć termin "ciota", bo bardzo ciekawy jestem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypożyczalnia snowboardów w łomży?

wcieło ? a może pomyśl =/

www.RYBNO.pl

pozatym trochę wyobraźni i mniej błędów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypożyczalnia snowboardów w łomży?

czasem wystarczy tylko pomyśleć naprawde to nie boli i rozejrzeć się trochę na mapie Polski !
Co za ludzie !?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypożyczalnia snowboardów w łomży?

hehe i jazda z Bony ;-)) teraz bardziej na desce idzie pośmigać niż na snowboardzie ;-)) chyba , że ma się "sztuczny śnieg" w "Szpreju" :-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypożyczalnia snowboardów w łomży?

kacperek89 proponuję czytać ze zrozumieniem. Ja pytałem sie czy jest gdzies wyporzyczalnia snowboardów a w rybnie jej nie ma.
A tak wogle co to miało oznaczać: "rozejrzeć się trochę na mapie Polski !"?? Pisałem, że szukam w Łomży:p
Ps Sztuczny śnieg jest w Rybnie a pytam sie czy ktoś nie wypożycza bo zastanawiam sie nad zakupem ale najpierw chcem zobaczyć jak by mi szło;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypożyczalnia snowboardów w łomży?

Bartek.91, piszemy W OGÓLE.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypożyczalnia snowboardów w łomży?

no właśnie.... i piszemy " wypożyczalnia" i "chcę" nie chcem.... ręce opadają jak czyta się wypowiedzi takich analfabetów....

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org