poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dlaczego i Łomża nie może

http://wiadomosci.onet.pl/1665339,11,item.html


moja propozycja to wszyscy na łomżyńskie stacje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego i Łomża nie może

Byłbym ZA :)
Aczkolwiek sądzę, że to nic nie da... no ale spróbować warto...

Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi, ale w dużej mierze tak wysokie koszty benzyny , oleju napędowego itd są zasługą skarbu państwa, który to nałożył różne śmieszne akcyzy (w każdym bądź razie jakieś opłaty), które powodują, że mamy tak chorrendalnie wysokie ceny.

Kobieta powinna być damą na salonach, matką w domu, a dziwką w sypialni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego i Łomża nie może


Pomyslcie o ruskim chodzi mi o ruchome stacje paliw:) Bardzo dobre paliwo a do tego bardzo tanie<lol>

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego i Łomża nie może

Mieszko- trochę się chyba mylisz, albo paliwo w Chojnach jest z inną akcyzą.:)))))
Czym wytłumaczysz róznice w cenie paliwa na 2 stacjach tego samego właściciela ??

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego i Łomża nie może

To jak to możliwe? Bo rouzmiem, że mówisz o stacji paliw Orlen należących do tego samego właściciela...

Kobieta powinna być damą na salonach, matką w domu, a dziwką w sypialni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego i Łomża nie może

Hmm..wydaje mi się , że akcyza musi być taka sama tylko marżę ma inną na stacji w Chojnach, a inną w Łomży... bo innego wytłumaczenia nie widzę...

Kobieta powinna być damą na salonach, matką w domu, a dziwką w sypialni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org