poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jakiego baru brakuje w Łomży?

piszcie ludziska,jakiebo baru, pubu, brakuje w Łomzy? co by waszym zdaniem zdalo egzamin w miescie? czy nastepna taka Yam Cafe, gdzie mozna potanczyc? czy kolejnego ''54''?-zeby pograc w bilard. Czy tez moze baru z transmisjami sportowymi?- liga polska, liga mistrzow? Moze ktos sie domysli i zainwestuje troche kasy,aby cos otworzyc? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego baru brakuje w Łomży?

hehe ;) masz poczucie humoru :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego baru brakuje w Łomży?

dodam jeszcze,ze moim zdaniem,powinien powstac bar sportowy. Wlasciwie to kazdy z ww barow by sie przydal,dla Lomzyniakow,ale jak bym mial wybierac,to bar sportowy,zeby przy piwku dobry mecz obejzec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego baru brakuje w Łomży?

Greg12, zgadles, mam poczucie humoru, ale czemu akurat w tym temacie? czy ciebie w tym miescie wszystko zadowala i niczego Ci nie brakuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego baru brakuje w Łomży?

Przydałby się bar sportowy oraz knajpa z muzyką rockową, gdzie byłyby organizowane np. raz na miesiąc koncerty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego baru brakuje w Łomży?

Jak chcesz otworzyc biznes i potrzebne ci informacje z rynku to zlec badania marketingowe - ta sonda na 4lomza niewiele ci pomoze.

Na ile ja sie znam to zawsze lepiej otworzyc cos nowego czego do tej pory nie bylo niz kopiowac to co juz jest.
Tylko trzeba trafic - ale nie ma ryzyka nie ma zabawy

powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego baru brakuje w Łomży?

lomza23 tak zadowala mnie to miasto,no ..ale taki bar z duzym telewizorkiem gdzie mozna obejrzec z kibicami mecze,gdzie panuje prawdziwie sportowa atmosfera przydalby się :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego baru brakuje w Łomży?

przydałby sie napewno bar mleczny.Emeryt.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego baru brakuje w Łomży?

to ja moze z innej beczki- mlecznego :) z sztuccami na kajdanie

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego baru brakuje w Łomży?

w okolicy starego rynku kawiarnia jaka by sie przydala;) albo prawdziwa restauracja ;p choc ciekawe czy by sie utrzymala;)

"Pustą głową łatwiej potakiwać..." ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego baru brakuje w Łomży?

Zdecydowanie sportowy coś na wzór Warszawskiego klubu CHAMPION zachowując odpowiednie proporcje typu zaludnienie zasobność portfela itp

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego baru brakuje w Łomży?

Typu PRL-jaki jest w Wrocławiu, w listopadzie byłem i jestem zachwycony!!! Jeżeli ktoś będzie w Wrocławiu serdecznie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego baru brakuje w Łomży?

A wedlug mnie brakuje takiej prawdziwej dobrej restauracji:) Mysle ze by sie utrzymala, bo w Łomży tak naprawde nie ma ZADNEJ dobrej restauracji i gdyby ktos taka otworzyl to mysle ze mialaby spore obroty jako jedyna restauracja w miescie:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego baru brakuje w Łomży?

TYLKO SPORTOWEGO brakuje mi tu najbardziej !! Polska Liga , Angielska , Hiszpanska i LM to takie moje marzenie jak również mojej znacznej większości znajomych !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego baru brakuje w Łomży?

wg mnie brakuje tutaj herbaciarni gdzie mozna by sie napic roznych odmian herbaty, czy tez kawy posiedziec przy imbryczku porozmawiac spokojnie, pograc w szachy poczytac etc. Patrz wa-wa kraków nawet ostroleka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego baru brakuje w Łomży?

już widze oczami wyobraźni sportowy pub w Łomży, pełno wyrostków okupujących lokal z jednym piwem w ręku przez parę godzin... na pewno by się utrzymał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego baru brakuje w Łomży?

@Janku
Czy ty zawsze masz jakies problemy ? Nigdy w niczym nie widzis nic pozytywnego " pełno wyrostków okupujących lokal z jednym piwem w ręku przez parę godzin " nie no chlopaki beda przychodzic zeby sie nadoic ? eh
i jeszcze nie widzialem zeby ktos w barze kupil sobie 1 piwo i siedzial " przez pare godzin "
o_0




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego baru brakuje w Łomży?

ja widziałem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiego baru brakuje w Łomży?

Może jakiś kulturalny lokal (lokalik), stonowana muzyczka, kawka, herbatka, piwko, wódeczka. Wjazd na dowód od 21 albo w ogóle 25 roku życia, żeby starsi i bardziej stonowani mieszkańcy nie musieli użerać się pełnymi energii i promili młodymi ludźmi. To trudne bo właściciel musi nastawić się na zysk więc przyjmie i napoi taka klientelę jaka do niego przyjdzie.... A tak z innej beczki nie trzeba mieć jakiegoś pozwolenia na puszczanie w pubie np ligi angielskiej czy polskiej z canal +??? Lokal sportowy fajny pomysł oby nie pracował tylko w weekend czy w dniu meczu repy. Jeszcze taki pod szyldem Łks-u, gdyby pojawiali się w nim od czasu do czasu piłkarze, trenerzy, działacze naszego klubu... dlaczego nie?? Ale dalej postuluje wjazd na dowód powyżej 21 lat-to podstawa.... wg mnie oczywiście.

Globetrotter .... raz na piechotę raz autostopem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org