poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
waszym zdaniem

Spedzilem Swieta w milej atmosferze. Spotkalem wielu znajomych.
Lyzka dziegciu byla wiadomosc jaka uslyszalem. Przedstawie ja ponizej i ciekaw jestem Waszych opinii.
*******
Pan X byl przez wiele lat prezesem jednej z organizacji. Rzadzil jak sie okazalo za dlugo bo skonczylo sie to w sadzie.
Pan X narobil przekretow na kilka tysiecy zlotych ( obecnie to juz kilkanascie ). Organ nadzorczy zrobil panu X sprawe karna i pan X przegral. Zobowiazal sie do zwrotu ( tak prawdopodobnie jest w wyroku ) ale czas mija i dlug tylko rosnie. Pan X nie oddal ani jednej zlotowki.
Najbardziej bulwersujace jest to, ze dlug ciazy na organizacji, ktorej pan X prezesowal a nie na nim !.

Smaczku calej sprawie dodaje fakt, ze pan X na tym forum wypisuje bardzo moralizatorskie teksty. Poucza i karci forumowiczow, wiedzac, ze sam ma strasznie za*ne sumienie. To taki sobie twor 2 w 1 jak widac.

*******
Trzymam kciuki za tych co kontynuuja dzialalnosc tej organizacji.
Jesli "bohater" tego posta nie postapi honorowo, byc moze zdecyduje sie na podanie jego imienia i nazwiska. Nieuczciwosc i oblude trzeba tepic !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: waszym zdaniem

podaj jego nick z forum i co to za organizacja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: waszym zdaniem

pewie jakiś biznesman...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org