poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do programisty tego portalu...

Wykryte błędy:

Przy tworzeniu nowego postu i wybraniu opcji "podgląd" odznaczają się zaznaczone przeze mnie opcje: "Odpowiedzi wysyłaj na podany e-mail". Jestem przekonany, że gdybym odznaczył opcję "Dodaj mój podpis", to po wygenerowaniu podglądu, sam by się zaznaczył...
Po co zmuszać użytkownika do wielokrotnego zaznaczania wybranych opcji przy każdym podglądzie? Dobrze, ze chociaż wpisany tekst zapamiętuje...

Na innych portalach jest chociaż jakiś kontakt z adminem, ale ten do nich sie nie zalicza, mimo to, prosiłbym o odpowiedź na post, czy zostanie to poprawione, czy mam dać sobie siana.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do programisty tego portalu...

Następny błąd:
Raz zaznaczona opcja "Odpowiedzi wysyłaj na podany e-mail" powoduje wysyłanie powiadomień, mimo, że w kolejnym poście rezygnuję z tej opcji. Panowie...!

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do programisty tego portalu...

ten admin jest trącony :/ wczoraj 4 razy zakładałem temat ,że poszukuję taśmy LCD do samsunga z500 i 4 razy zostawał usuwany :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do programisty tego portalu...

Też bym usunął. Od tego są ogłoszenia :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do programisty tego portalu...

W prawym górnym rogu jest "napisz DONOS@" inaczej kontakt i często internauci z tego korzystają. Dzięki za te uwagi przy zmianie wersji przydadzą się.
pozdrawiammm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do programisty tego portalu...

A posty typu szukam koła do malucha czy sportowego wydechu do kombajnu to co? Tego typu tematow jest na 4łomża wuchta i nikt ich nie usuwa a mi ta taśma jest pilnie potrzebna w necie nie moge znalezc wiec napisalem tu :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do programisty tego portalu...

Markm, zmianie wersji? Przecież to jedna linia kodu, a ile pożytku!
Zamień linie:
<input type="checkbox" name="email_reply" value="Y">
na np.:
<input type="checkbox" name="email_reply" value="<?php echo $_POST['email_reply] ? 'Y' : ''?>">

Co do reszty, to 5 minut roboty, no chyba, ze sie nie chce... A nowa wersja forum to jest obiecywana nie wiem od jakiego czasu... Jeśli chcesz mogę Ci pomoc, mój adres jest w profilu, nieodpłatnie oczywiście.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do programisty tego portalu...

Greg12, to tak jak z jazdą na gapę, jednemu się uda, drugiemu niekoniecznie :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do programisty tego portalu...

jak ktoś jest chętny dowiedziesz się o prawdziwych błędach to zapraszam tu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do programisty tego portalu...

Hehe, dlaczego 3-go! Akurat wyjeżdżam z Łomży :(

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do programisty tego portalu...

Szkoda co? Powtórek nie będzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org