poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowy trener ŁKS.

Mroziewski został nowym trenerem ŁKS Łomża. Co o nim sądzicie? Ja osobiście liczyłem na to, że trenerem zostanie pan Jakołcewicz, ale trzeba dać też szansę innym trenerom na wykazanie się swoimi umiejętnościami w naszym klubie. Mam nadzieję, że nowy trener będzie umiał odbudować drużynę i po przerwie rozpoczniemy wygrywać.

Pozdrawiam Mateusz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

Każdy który był miał odbudować drużynę a udało się to tylko jednemu Jakołcewiczowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

To wybitny "znawca" młodych talentów. Po testach w Jagiellonii , pogonił Rafała Boguskiego. Pewnie skleci nam "młodą" drużynkę. A ma paru takich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

Ja nie jestem zadowolony z tego wyboru wolałbym trenera raczej że tak powiem spoza regionu.Ale cóż zobaczymy czas pokaże W każdym bądź razie należy życzyć mu jak najlapiej ale jak kolega wyżej wymienił że skreślił Rafała Boguskiego na testach w jagielloni to nie świadczy to o nim najlepiej!

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

Boguskiego w Jagiellonii skreślił A. Nawałka, a nie Mroziewski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

JA liczylem na Jakolcewicza jest obeznany z druzyna i wie jaka jest sytuacja. Dajmy szanse Mrozowi. A najwazniejsze ze mamy wkoncu tego trenera.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

a Nawałka ok

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

Dobrze że chociaz jeden zgodził się prowadzić drużynę. Jaki on by nie był nie ma co sie spodziewać cudów przy najniższym budżecie w drugiej lidze.

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

Panowie Ulman chyba miał konflikt z tym szkoleniowcem prawda?Po meczu w Koziennicach bodajże z Chrobotem miał pod strojem meczowym koszulkę z napisem "KOZIENICOM GRATULUJEMY MROZA" była taka sytuacja.

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

Co Ty pieprzysz , to Mróz pogonił Rafałka: http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071005/SPORT02/71004075

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

Zwracam honor.
Trochę później jak Boguski stał się pierwszoplanową postacią w ŁKS, również był temat jego transferu do Jagi, jednakże Nawałka miał swoich kandydatów do gry w Białymstoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

I tu: http://www.sportowepodlasie.pl/sporty/pilka-nozna/pilka-nozna-wiadomosci/artykul/lomzanin-z-orlem-na-piersi-1/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

Autochan ma rację to mróz na Rafale się nie poznał wszedłem w link sprawdziłem no skoro tak to ja jestem na NIE!

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

Przypomniało mi się jeszcze że kiedyś Mroziewski powiedział że Piechna Grzogorz nie nadaję się na piłkarza a jak wiadomo Piechna przed wyjazdem na saksy za granicę strzelał gola za golem nawet w repreznetacji zadebiutowal i gola strzelił.Zatem myśle że rozezniania i tak zwanego nosa do wyszukiwania zawodników ten pan nie ma jestem na NIE

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

wywalic go szybko bedzie trzeba

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

Zobaczymy jak będzie sobie radził. Jeśli mu dobrze pójdzie to po co go wywalać. Moim zdaniem lepsze to niż nic. Życzę nowemu trenerowi aby nie spadł do drugiej ligi(według nowego rozkładu jeśli sie utrzymamy w 2 lidze awansujemy do I ligi a zespoły z pierwszej ligi zajmą miejsce w ORANGE EKSTRAKASIE) Nie zmarnujmy takiej szansy!

Pozdrawiam Mateusz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

Trener jest, ale gdzie jest drużyna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

Aj tam wielu trenerow nie poznalo sie na pilkarzach i co byli zlymi trenerami ? Bodajze Del Bosque z realu nie poznal sie kiedys na Eto'o, a jak wiemy i ten i drugi sa fachowcami w tym co robia, poczekamy zobaczymy, taka jest moja opinia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

Przykre to jest.....
Tylko Jakołcewicz mógł to pociągnąć.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy trener ŁKS.

wywalic go szybko bedzie trzeba nie wroże z nim sukcesu jestem na NIE

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org