poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
krwawa impreza

Wie ktoś może w którym klubie miała miejsce ta "krwawa impreza" o której mowa w artykule?

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071228/REG20/911048034



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

Yam Caffe chyba chociaż nie jestem pewien. W końcu pisze aleja legionów. Nawet można sie domyśleć że jeżeli krwawa impreza to tylko Yam Caffe lub Atom.

Pozdrawiam Mateusz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

Tata miał dyżur w szpitalu tej nocy to mówił że pełno taki łepków dowożona od szpitala z Yamy,Rzymianki i Milano



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

Nie musi być Yama, na Legionów są też inne lokale. Z resztą sprawa się wyjaśniła, na klubowej znalazłem info, że Bart i Lichu, Dj'e podani w artykule, w święta grali Pod Koniami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

Ten przykry incydent miał miejsce Pod Koniami. Jakiemuś najebanemu frajerowi załączyła się nieśmiertelność i stało się to co się stało...******** będzie się tłumaczył przed sądem. Koniec sensacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

Nill ja obstawiałem 7Kier ale tam chyba nie ma takich koncertów na których muzykę na zmianę puszcza Dj co?Yame od razu wykluczyłem bo to jest poządny lokal i delikwent by nie uciekł że tak powiem z miejsca zdarzenia.Pod Koniami nie spodziewałem się!Pozdrawiam z wyrazamu szacunku

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

szczerze mówiąc o 7kier nawet nie pomyślałem, nie pamiętam kiedy ostatni raz tam byłem i jakoś wypadł mi ten lokal z głowy, sam na początku myślałem o Alibi bo Yamy nie brałem za bardzo pod uwagę. Mnie też zaskoczyło to, że Pod Koniami, ale cóż wszędzie może się trafić taki "klient"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

Ja stawiałem na Yamę. Nieprzewidywalny klub.

Pozdrawiam Mateusz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

Yamę od razu wykluczyłem ale cóż Nill ma rację wszędzie się to mogło trafić!Pozdrawiam

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

Nie ma co tu stawiać na lokale bo i tak wszytscy wiedzą że ta sytuacja była z Yamy ,najpierw w środku potem na zewnątrz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

Adi jak to z Yamy? Z tego co przeczytałem w tym artykule poszkodowany został Dj Lichu i jeszcze jedna osoba, Dj chciał wyprowadzić delikwenta z lokalu, w którym grał czyli Pod Koniami, i wtedy został zaatakowany. Więc co, pacjent zaczął rozrabiać w Yamie potem mu się znudziło otoczenie i poszedł Pod Konie? Bo nie rozumiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

hm może niech własciciel yamy sam napisze czy działo się to w jego lokalu czy nie... w końcy pisał już tu gdzieś, kiedyś;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

pamiętam że kiedyś była taka akcja że pod konie wpadł jakiś koleś a za nim pięciu może sześciu gości, okopali go i sobie poszli. jak się okazało typek narozrabiał w yamie i uciekał przed nimi ale to już było jakiś czas temu chyba w wakacje. czyżby sytuacja się powtórzyła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

jak wielki trzeba osiągnąć poziom debilizmu żeby z tego artykułu wywnioskować, że to było w yamie. Dj-je którzy grali Pod koniami twierdzą, że koleś przez całą imprezę szukał zaczepki i nikt mu w tym nie przeszkadzał. A condony typu lokkko616, tyku - którzy tam też byli i całe zajście widzieli wypisują brednie, że to nie tam tylko gdzie indziej. Nie ćpać Panowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

Ali marnoto a słyszałeś, że przed świętami w mieście brakowało karpia żywego - ponoć yama wszystko wykupiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

figlarko naucz się czytać ze zrozumieniem. i trochę więcej szacunku do ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

słuchaj figlarko... nie chodzę do yamy, ani do żadnego łomżyńskiego klubu więc nie wiem co się dzieje... wcześniejszy post napisałem z myślą.. że właściciel rozwiał wszystkich wątpliwości... zresztą pisz jak chcesz....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

widzisz tyku nie byliśmy tam i zostaliśmy tak pięknie ocenieni przez figlarkę tylko pytanie co ona sobą prezentuje? jak myślisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

dwuch pacanów to o dwóch za wiele. Jeszcze jeden drugiemu przytakuje. Mój język jest prosty i czasami wulgarny bo z takimi pajacami z wyraźnie rozwiniętym wodogłowiem inaczej się nie da. Czytaj dzyndzlu uważnie a potem zabieraj głos.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

to było pod koniami na 100% i po dyskusji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

Umiecie normalnie wymienić zdania, bez obrażania siebie nawzajem ? Figlarka przeczytaj uważnie co lokko616 i tyku napisali, później się wypowiadaj.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

Ja proponuje czytać ze zrozumieniem, ale Panowie chyba po podstawówce. Na samym początku artykułu jest napisane( i to z błędem): "Ponadstuosobowa rzesza fanów elektronicznych dźwięków" - świadczy o malutkim lokalu. Yama zdecydowanie mieści więcej klubowiczów.
Impreza bez ochrony z alkoholem musiała tak się skończyć - zawsze znajdzie się ktoś komu po paru głębszych włączy sie nieśmiertelność.
tyku - rozśmieszył mnie twój post. Właściciele Yamy, nie mają co robić, tylko debilom co nie umieją czytać sprostowania przedstawiać????????????.
Proponuje wdrożyć w życie akcje poczytaj mi mamo!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

Autor: figlarka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29-12-07 10:34

>dwUch pacanów to o dwÓch za wiele<

To jak wkoncu ???? ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

rodzice zapierniczają na studia w warszawce dla bachora a trol zamiast zakówać to siedzi na stancji i zadaje głupie pytania.

Trzeba było uważać na lekcjach polskiego to byś nie musiał pytać matołku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

Autor: figlarka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)

i wszystko jasne....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krwawa impreza

Myślę, że temat został zakończony, sprawa się wyjaśniła, przykry incydent miał miejsce Pod Koniami. Tyle w tym temacie. Może załóżcie nowy typu: "Pojedź osobę powyżej". Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org