poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wigilijny gest biznesmenów!!!!!!!!!!


Wigilijny gest biznesmenów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W tym roku było uzbierane 4 065 złotych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wigilijny gest biznesmenów!!!!!!!!!!

a ile w tych 4 065 zł jest z twojej kieszeni ??? Jeżeli robisz z kogoś śmiech, możesz dać więcej !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wigilijny gest biznesmenów!!!!!!!!!!

Skecz, jakich ty masz w Łomży "biznesmenów". Wigilijny gest "pokazuje" miasto, umarzając im podatki lokalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wigilijny gest biznesmenów!!!!!!!!!!

trzeba by spojrzec ile rok temu bylo. o ile pamietam tez byl taki post.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wigilijny gest biznesmenów!!!!!!!!!!

Jakie miasto, tacy biznesmeni.:)))))))))))))
Skecz chyba z choinki sie urwał.
Jacy biznesmeni ????
Łomżę chyba zna z z lektury forum i lokalnych mediów. Z naciskiem na lokalne :))))))

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wigilijny gest biznesmenów!!!!!!!!!!

Zgadzam się !!!! W Łomzy nie ma biznesmenów tylko ciułacze i cwaniaczki z powierzchownościa bogaczy. Kredyt goni kredyt ale oni muszą się pokazać na "kukawie". Mercedes i kosmetyczka raz w tygodniu nie upoważnia do traktowania pracowników jak bydło. A wszelkie akcje charytatywne z udziałem "łomzyńskich biznesmenów" to porażka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wigilijny gest biznesmenów!!!!!!!!!!

Weee i co to ma być te 4tyś?? Ktoś powie ''lepsze to niż nic'' Owszem ale stać ich było na wiele, wiele więcej. Jak nie ma w Łomży bizmesmenów jak są tyle że to sama gromada chamóm stać ich jest na to aby ofiarować więcej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wigilijny gest biznesmenów!!!!!!!!!!

Żeby było jasne to w tych 4 tys. nie ma ani jednej mojej złotówki. Ale mam pytanie do Panów Prześmiewców: ile kasy w tym roku wyłożyliście ze swoich portfeli na jakiś charytatywny cel?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org