poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GO KARTY!!!!

Podzielcie sie swoimi odczuciami na temat "łomżyńskich" go kartow....bylem dzis i nie polecam...tor do bani,sprzet jeszcze gorszy...strata pieniedzy!!!!!NIGDY WIECEJ!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GO KARTY!!!!

A nie można by tak w innym temacie, tylko kolejny zakładać? Po co? Poszukaj, było już o tym. Pomyśleć nie zaboli.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GO KARTY!!!!

potwierdzam,tor do niczego,go garty jak dla dzieci,ogolnie nic specjalnego."gra nie warta swieczki".bylem,widzialem,nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GO KARTY!!!!

a w którym miejscu to jest?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GO KARTY!!!!

a ja byłem i jeździłem i jest fajnie faktycznie może tor by mógł być większy ale nie jest najgorzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GO KARTY!!!!

no niektórzy oczywiście by woleli bolidy f1 jak zawsze

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GO KARTY!!!!

Wiecie co chwali sie ze wogle ktoż zechciał coś takiego w Łomży zrobić ! Z biegiem lat tor napewno bdzie ulepszany. A wy tylko w domu na dupach siedzicie zamiast coś pożytecznego zrobić !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GO KARTY!!!!

Czy duży jest ten tor gokardowy ?? ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GO KARTY!!!!

Z torem jak z kręgielnią, kiedyś się ludziom przejje!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GO KARTY!!!!

Jak pisalem juz w innym temacie tor ma dwa zakrety wiec nie bardzo jest gdzie poszalec. go-cardy dosc wolne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GO KARTY!!!!

Widze , że lubicie narzekać :) , że nie ma rozrywki , nic w Łomży sie nie dzieje.. ktoś sie stara coś otwiera to nie tak... a tak co do tematu chyba początki są trudne..nie tak? Chcielibyście niewiadomo jaką prędkośc,rozwijać na takim torze..? Troche wystarczy pomyśleć ... nie boli...

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GO KARTY!!!!

te gokarty podobno maja po 220 koni, turbo i nitro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GO KARTY!!!!

polecam, zabawa przednia, bylem wczoraj z kolegami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GO KARTY!!!!

Ludzie czego narzekacie! Chcecie szybkie gokarty?? Jedźcie na Bemowo lub inny tor i płaćcie 20zł za 5min jazdy!! Jak na łomże to tor jest fajny. Podłoże jest dość śliskie i na zakrętach bardziej sie idzie driftem ale mozna sobie fajnie poćwiczyć. Jak dlamnie to tor jest niezły. Jak jeździłem w mikołajkach to nieto że gokarty były jeszcze bardziej rozjechane i tor był dziurawy to jeszcze sie płacilo 2 razy tyle!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GO KARTY!!!!

co do tematu to najpierw kupcie gokarty 4szt po 8 tys wynajmijcie hale 3.5tys miesieczne i wtedy powiedzcie ze jest zle.toz od razu nikt wam nie zbuduje tory z prawdziwego zdarzenia.i tor ma ok 150metrow i ma z 8 zakretow.i jak na takie fundusze jes dobrze.powdzenia organizatorom.byle tak dalej

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GO KARTY!!!!

a jakie ceny sa ? i gdzie to jest dokladnie jest ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org