poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie z dziewczyną?

Witam

Jestem z Ostrołęki i wybrałem się ostatnio z dziewczyną na lodowisko w Łomży. Potem chcieliśmy coś zjeść/posiedzieć, więc ruszyliśmy na Stary Rynek, gdzie... nieoczekiwanie nic nie ma! A może przeoczyłem jakieś fajne miejsca?
Przypomniałem sobie o waszym Centrum Handlowym. Niestety jako że była to niedziela, było już za późno...
Może mi ktoś zatem polecić jakiś lokal, gdzie warto się wybrać na soczek/piwo itp. z dziewczyną podczas kolejnej wizyty?
Z góry dzięki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie z dziewczyną?

Wystarczyło wejść po schodkach od lodowiska w gore i tam jest lokal z pizza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie z dziewczyną?

Polecam Retro na Nowogrodzkiej. Dobre jedzenie i pełna kultura:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie z dziewczyną?

Koło lodowiska jest bar szybkiej obsługi i chińczyk. Tak było bardzo dawno temu, nie wiem czy teraz tak jest :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie z dziewczyną?

kerhaz dobre mijesce masz racje .według mnie jka bym polecał np Pizzerie Diavolo lub osterie .Albo zjesc kebaba ( ale u nas nie ma gdzie dobrego i prawdziwego zjesc eh szkoda no chyba że na rogu przy wyjedzie na pks



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie z dziewczyną?

A ja polecam labirynt, mozna zjesc smacznie i tanio, a nawet w kregle pograc o ile ktos lubi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie z dziewczyną?

4 pory roku w 4 plus:) albo na pilsudskiego
osteria
labirynt
albo nowa pizzeria na al legionow na przeciwko jednostki wojskowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie z dziewczyną?

Ludzie, Posterunkowi chodzi o coś w pobliżu lodowiska! Gdzie On będzie za przeproszeniem zapieprzał do 4 pór roku w święta, gdzie autobusy nie kursują i nie zna miasta!

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie z dziewczyną?

pod papugami na starym rynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie z dziewczyną?

albo na postreunek heeh



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie z dziewczyną?

Polecam tamtad pizzerie co jest po schodkach kominek i dobry klimat swietna pizza:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie z dziewczyną?

do kina można skoczyć w pobliskiej Ostrołęce. Podobnież jest ono na znacznie wyższym poziomie niż łomżyńskie.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie z dziewczyną?

po lodowisku do Diavolo mi osobiscie pizzeria i klimat jej w 200% odpowiada a pizza wysmienita !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie z dziewczyną?

Markac skoro sa swieta i autobusy nie kursuja to zapewne chlopak dostal sie do lomzy samochodem wiec nie widze problemu z dostaniem sie do 4 por roku, ze znalezien tez raczej nie bedzie mial problemu bo jadac na lodowisko pewnie mijal 4+... po za tym on nigdzie nie napisal ze ma byc obok lodowiska pyta o fajne miejsca to mu je podalam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie z dziewczyną?

To tak idąc od lodowiska w strone starówki przed starówką jest po lewej stronie pub "Centrum" dalej już przy tym placu przed ratuszem jest pub "pod ratuszem"i dokłanie nie wiem ale po 2stronie było kiesyś "pod papugami" teraz nie wiem. To jesli chodzi o starówke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie z dziewczyną?

retro na nowogrodzkiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org