poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zajazd Kasztelan Wiski w Wiznie

Drodzy,

Czy ktoś posiada moze jakieś informacje na temat zajazdu ,,Kasztelan Wiski''w Wiznie? Zastanawiamy sie czy nie wyprawić tam wesela ale nigdzie nie możemy niegdzie się dowiedzieć czy to jest dobre miejsce...głównie chodzi o rzetelność, obsługę, jedzenie....

Bylibysmy wdzieczni za wszelkie podpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajazd Kasztelan Wiski w Wiznie

Polecam "Dwór Czarneckiego" niedaleko Śledziowa,naprawdę idealne miejsce na wesele :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajazd Kasztelan Wiski w Wiznie

kasztelan to calkiem ciekawe miejsce wszystko na wysokim poziomie ale pewnie tez i drogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajazd Kasztelan Wiski w Wiznie

Ja Kasztelana pamietam a wlaciwie nie pamietam hrhr ... Mozna sie dobrze zabawic miła obsługa ogolnie fajne miejsce. Polecilbym rampe vip ale tam troszke malo miejsca. I tak najlepsza jest stodoła Pozdro

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajazd Kasztelan Wiski w Wiznie

Zobacz sobie tutaj .

http://www.kasztelanwiski.pl/zajazd/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajazd Kasztelan Wiski w Wiznie

Zobacz sobie tutaj .

http://www.kasztelanwiski.pl/zajazd/


www.zespolronix.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajazd Kasztelan Wiski w Wiznie

polecam jednak Konopki na wesele



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajazd Kasztelan Wiski w Wiznie

Kowalska34 moja siostra miała tam wesele w wakacje i było bardzo fajnie :)
Obsługa od 0-10 8. Za to wystrój na 10 ;) i tak samo jedzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajazd Kasztelan Wiski w Wiznie

Byłem tam na 2 weselach, lokal jest na 10, obsługa na 9, a jedzenie na 10, a jeśli chodzi o ceny to są poruwnywalne z innymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajazd Kasztelan Wiski w Wiznie

odpwiadajcie na pytanie jak jest w kasztelanie a nie jakis innych stodolach ja nie macie nic do powiedzenie to po ..uj sie odzywac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajazd Kasztelan Wiski w Wiznie

Bardzo wszystkim dziękuję za informacje. Gdybyście jeszcze coś słyszeli to proszę dajcie znać. Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajazd Kasztelan Wiski w Wiznie

Tam będzie wesele w mojej rodzinie w przyszłym roku. Wątpię byś mógł zaklepać dobry termin , bo już parę miesięcy temu zaczynało się robić ciasno. Wszystkie opinie o których słyszeliśmy były b. pozytywne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajazd Kasztelan Wiski w Wiznie

witam!
myślę, że mogę troszkę pomóc! Sama w ostatnim czasie interesowałam się organizacją wesela w Kasztelanie.
Co do jedzenia - po wstępnej rozmowie z obsługą i przejrzeniu menu oceniam na 10. Jeśli chciałabyś szczegółowo poznać menu mogę Ci go przesłać na maila. Nie ma wyliczonych porcji żywieniowych. Jedzenia jest znacznie więcej niż gości.
Co do obsługi - znajomi, którzy bawili się tam na weselu - nie mieli zastrzeżen. ja sama nie miałam przyjemności być tam na tego typu imprezie.
Cenowo także nie jest źle - od 90 zł to 120 zł od osoby w zależności od ilości dan gorących i całej reszty. W roku 2008 ceny prawdopodobnie pójdą w górę, ale miła pani która udzielała mi informacji wspomniała, że podwyżki nie powinny być większe niż 10 zł.
Teraz może trochę szczegółów: za dzieci do lat 7 płaci się 60% ceny (z czego do 3-4 lat nie wlicza się w ogóle).
W cenie 120 zł jest 6 dań gorących, 10 różnego rodzaju sałatek, surówek i przystawek, ciasto, ok. 2,5 litra napoju na osobę, tort weselny (z Zambrowa). Młoda para dostarcza jedynie alkohol. W cenę wliczony jest również pokój dla młodej pary.
Zaliczka w wysokości 2000 zł. Możliwość przygotowania baru piwnego na dworzu, możliwość wystrzału kuli z armaty (cena 30 zł/kula).
Sala jest na tyle dobra, iż parkiet w porównaniu do innych sal jest drewniano - kamienny.
Co do terminów na rok 2008 z tego co się orientowałam to pozostał październik. Nie wiem jednak jak to jest na dziś dzień.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zajazd Kasztelan Wiski w Wiznie

a czy w lomzy jest cos do 100 zl od osoby?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org