czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Suszarka

Ludzie kto w Łomży, dobrze zajmuje się naprawami sprzętu AGD, konkretnie ma to być suszarka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suszarka

Daj sobie na spokój z naprawą. Suszarka kosztuje z 20-40 zł. Na serwis wydasz więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suszarka

Jak chcesz naprawic to chyba na Starym Rynku (obok Maliny) cos jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suszarka

szkoda kasy na naprawe, za dobra suszarke Philipsa zaplacilem 90zl, 2000W z dyfuzorem itd



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suszarka

lepiej kup nową

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suszarka

Ludzie jest to suszarka do bielizny i 3 lata temu kosztowała mnie 3000 zł. więc nie będę ci 3 lata kupywał nowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suszarka

Hahahaha, mogles tak od razu :D

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suszarka

Wraz z suszarką otrzymałeś wykaz punktów serwisowych dla danej marki sprzętu. Jeżeli nie to poszukaj na stronie producenta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suszarka

Suszarka jest po gwarancji, a w serwisie też mogą być partacze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suszarka

a na Przykoszarowej? Może tam coś zdziałają?

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suszarka


Suszarki suszarkami, ale najlepiej schnie na świeżym powietrzu...
Wiem, że jak ktoś potrzebuje na "już" to suszenie dobra sprawa, ale jak słyszę, że ludzie w łazience suszą na grzejnikach, czy wiszących nad wanną suszarkach, wentylacja bardzo kiepska, bo rzadko który lokator nawet do wc kupi wentylator, nie wspominam o łazienkach, więc wilgoć, zapach stęchlizny, szkoda słów.

Ja pranie po odwirowaniu wywieszam na balkonie. Kiedyś były nawet gotowe listwy, do prania, przykręcało się je do przciwległych ścian, puszczało sznurek i mamy doskonałą suszarkę na świeżym powietrzu. Samemu taki kątowniczek można zrobić, otworki, przykręcić. Teraz zimą schnie dłużej, bo czasami mróz zamrozi na sztywno pranie, ale po kilku dniach wyschnie. Nie ma to porównania z łazienkowym suszeniem. Wszystko super świże...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suszarka

Na Małachowskiego, w bloku nr. 9 w piwnicy jest naprawa agd, korzystałam z usług jest OK.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suszarka

Oj to drogie majstry , chociaż tanich trudno znaleźć. Może ktoś poleci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org