czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie można kupić firmowe słuchawki

Witam
Drodzy Łomżanie, wiecie może gdzie w naszym mieście można kupić dobre słuchawki douszne.
Chodzi mi o firmy Sennheiser, JBL ew. Creative albo inną dobrą, a w szczególności o modele Sennheisera: CX400, CX500 lub CX300.
Chciałbym sobie wybrać dobre słuchawki do MP3 i chciałbym je najpierw wypróbować i porównać, dlatego nie chcę korzystać z alledrogo.

Z góry dzięki za odpowiedzi

Pozdrawiam!

p.s. w Media Expercie nie ma tego czego szukam ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić firmowe słuchawki

www.allegro.pl tylko i wyłącznie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić firmowe słuchawki

na haslo Sennheiser sprzedawca zrobi na Ciebie duuuuze oczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić firmowe słuchawki

Żadne douszne nie dorównają półotwartym, lub zamkniętym. Ja ze swojej strony polecam KOSS UR 40, koszt ok. 200zł. Po złożeniu mieszczą się w kieszeni, posiadają dożywotnią gwarancję.
Używam z odtwarzaczem MP3, grają cudownie. Testowałem też Sennheiser-a w salonie w Białymstoku. Wrażenia jakiegoś większego na mnie nie zrobiły, oprócz jednego, uszy się w nich pocą.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić firmowe słuchawki

Ja ostatnio kupiłam zajefajne słuchawki Atech na mazowieckiej, jak narazie dobrze się sprawują, jak chcesz możesz sobie kupić słuchawki nawet z wibracjami. kwestia gustu

awikusia15

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić firmowe słuchawki

Szukam takich słuchaweczek do 70 zł
Wymagania to:
- dyskretne (dlatego chciałem douszne - raczej nie dokanałowe, bo szkoda mi słuchu ;) )
- czysty głęboki dźwięk
- w miarę dobry bas

Wiem, że większe słuchawki będą grały lepiej, ale odpadają ze wzg. na 1szy punkt.

Będę musiał przejść się po sklepach w mieście... fe akurat jak nie ma za bardzo czasu ;)


awikusia15 napisał(a):

> Ja ostatnio kupiłam zajefajne słuchawki Atech na mazowieckiej,
> jak narazie dobrze się sprawują, jak chcesz możesz sobie kupić
> słuchawki nawet z wibracjami. kwestia gustu
>

hehe, raczej szukam czegoś co bardzo dobrze gra, a nie lubię bajerów :-)


markac napisał:

> Żadne douszne nie dorównają półotwartym, lub zamkniętym. Ja ze swojej > strony polecam KOSS UR 40, koszt ok. 200zł.

Niestety odpadają ze wzg. na koszt. O tej firmie słyszałem same pozytywy, mają dobre słuchawki dokanałowe, ale bardziej ważny jest dla mnie "zdrowy" słuch niż izolacja ;-)


Dzięki za odpowiedzi :-)

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić firmowe słuchawki

No i gafe popełniłem :-P
Napisałem o CX a chodziło mi o MX :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić firmowe słuchawki

Jakiś czas temu też szukałem czegoś podobnego. Sennheisery widziałem tylko na rogu Radzieckiej i Woziwodzkiej, chociaż dousznych nie było. Ostatecznie kupiłem MX400 w sklepie internetowym. W porównaniu do dostarczonych z MP3 grają dużo lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić firmowe słuchawki

Nie wiem czy znajdziesz tam ten produkt ale sprawdź Media Expert koło stacjii paliw PRYMA.

Pozdrawiam Mateusz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić firmowe słuchawki

Moze sluchawki od iPoda zdalyby egazamin?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org