poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lekarz rodzinny - alergolog

Znacie może jakiegoś dobrego lekarza rodzinnego, który by znał się chorobach i alergii - nie prywatnego (coś jak Wilińska-tylko że przez nią trzeba jeść suchy chleb po kilku wizytach w miesiącu :( .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny - alergolog

Bardzo polecam Chomącik-Paszkowską

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny - alergolog

Polecam dr.Maksimowicza,wyciągnął mi dzieciaki z alergii i refluksu(ciągłe infekcje,kaszel,zapalenia płuc itd.)Bierze 40-50 zł,ale jak musi przyjść kilka razy pod rząd,to kolejne wizyty gratis...Nr 0604 46 63 96.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny - alergolog

Rzeczywiscie Pani doktor Wilinska jest droga ale za to skuteczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny - alergolog

Ok Wilińka jest dobra ale nie zarabiam 3000 miesięcznie.... niestety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny - alergolog

Ja również polecam dr. Maksimowicza. Jest świetnym specjalistą i pomógł mojemu synkowi. Gdyby nie ten lekarz pewnie zjadłby kilogramy zbędnych antybiotyków, ponieważ lekarze rodzinni w Łomży nie bardzo mają pojęcie na temat alergii pokarmowej czy refluksu.

dream on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny - alergolog

A państwowego znacie jakiegoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny - alergolog

Ja stałam przed tym dylematem 2 lata temu i przeczesałam całą Łomżę w poszukiwaniu kompetentnych i skutecznych lekarzy. Niestety nie znalazłam dobrego państwowego. Może jednak cos sie zmieniło przez ten czas?

dream on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny - alergolog

hmmm proponuje Pana M.Szewczyka przyjmuje w eskulapie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny - alergolog

tradycyjnie polecam dr. chomoncikowa, lecze sie u niej od urodzenia i jest wszystko okej, kobieta zna sie na rzeczy i wie co robic w ostatecznosci dr. kulas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny - alergolog

Oj tego Maksymowicza to chyba ciągle chwali jedna i ta sama osoba.
Cóż, pozdrawiamy Pana doktora i jego rodzinę.
Reklama dzwignią handlu. :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny - alergolog

Do Krab: Możesz pisać co chcesz, ale tak sie składa, że diagnoze postawioną wcześniej przez dr. Maksymowicza potwierdziły również badania w DSK, podczas gdy inni lekarze tutejsi w ogóle wykluczali u mojego syna refluks.

P.S. O doktorze Szewczyku również słyszałam dobre opinie.

dream on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny - alergolog

To chyba jednak zapiszę małą do dr. M.Szewczyka, dzięki za pomoc!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny - alergolog

A jeszcze 1 pytanko małe dzieci (4lata) przyjmuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny - alergolog

Z tego co wiem, to 4 latków też przyjmuje. Moja koleżanka leczy u niego dzieci, więc myślę ze nie będziesz miała problemów z zapisaniem. No chyba, ze ma już komplet pacjentów.

dream on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny - alergolog

A polecicie jakieśl leki doraźne na alergię?

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny - alergolog

Ale jaką? Wziewna? Jesli tak to polecam jakiś lek antyhistaminowy. U mnie najlepiej sprawdza się Allegra:
http://www.alergia-allegra.pl/

A do tej pory przetestowałam juz naprawdę bardzo wiele leków tego typu. Jedna tabletka i wszystko z głowy.

Warto jest również zrobić sobie testy alergiczne. Ja mialam robione testy z krwi.Przynajmniej wiem na co mam alergię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny - alergolog

Przy alergii dużą ulgę dają wszelkiego rodzaju zabiegi rozluźniające zatoki i odtykające nos. Dobrze w tej kwestii wykorzystać nebulizatory lub dobry inhalator. U mnie już od wielu lat trwa walka z alergią. Ostatnio musiałam wymienić inhalator. Wiele osób poleca inhalatory marki omron. Znalazłam ten model https://kredos.pl/inhalatory/inhalator-omron-c28-specyfikacja w dobrym sklepie medycznym. Wygląda na to, że ma też funkcję nebulizatora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny - alergolog

A sprawdź tutaj alergiczne.info/profil-pediatryczny/ wiem , że na bank mają placówkę we wrocławiu ale mieli tez otwierać w Łomży. A bardzo fajni lekarze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org