czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypadek na Legionów obok 4+

dzisiaj około godziny 21 na Legionów zderzyły się 2 pojazdy zastanawia mnie jak to możliwe ?? w końcu tam jest skrzyżowanie bezkolizyjne.... no ale dokładnej przyczyny nie znam :/ chociaż jak wiadomo różnie jest tam z sekfęcjami świateł :/ jedzie się na wprost sikorskiego a tam kolesie nadal zajeżdżają ci drogę z legionów.... ogólnie było widowiskowo i raczej te samochody nigdzie już nie pojadą.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Legionów obok 4+

hehe widziałem ale po fakcie ;) a ten (chyba ford) to sam tam wylądował przy Sulimie czy go wypchnęli tam ? a tak poza tym zwyczajna kolizja drogowa,trochę wyobraźni i można nawet na takim skrzyżowaniu sie stuknąć xD




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Legionów obok 4+

Nawet skrzyzowanie bezkolizyjne nie pomoze, jak malolat z forda mondeo przejezdza na czerwonym swietle ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Legionów obok 4+

postawic tam policjanta nawet dwóch

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Legionów obok 4+

no tego forda to przepchneli :)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Legionów obok 4+

nasza, policjanta to powinni postawić przy twoim ojcu jak cię robił:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Legionów obok 4+

No to ten z Forda to musiał być dżibit , a dżigit nie dyga.
Jasiu spoko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Legionów obok 4+

Błąd literowy nie dżib , dżig tylko dżygit.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Legionów obok 4+

Nie kolego... tego "forda" nie przepchneli. Odrzuciło go na sporą odległość ... Nie chcę zgadywać ile miał na budziku.

Nie wiecie co z tym gościem z forda? Wiem, że był przytomny, ale nie kontaktował. Drugi kierowca wyszedł bez szfanku z tego co zauważyłem.

Ps. Nie wiem co było w tym widowiskowego?

pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Legionów obok 4+


Ten bez - szfanku - pewnie pijany !!!







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Legionów obok 4+

pijany nie był... przynajmniej na takiego nie wyglądał... wysiadł z tego rozbabranego auta i pomagał temu drugiemu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Legionów obok 4+

eee tego forda przestawili bo ja byłem tam przed policją i stał on na ulicy obok przejścia kolesie chodzili kopali kawałki wiec kitu nie wciskaj dopiero pózniej go przestawili jak policja zajechała

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek na Legionów obok 4+

Ci kolesie rozwalili się tuż przed moim autem... stałem na czerwonym

kwestia który to ford :)
bynajmniej jeden samochod zostal na środku skrzyzowania... drugiego wywaliło na chodnik... pod "sulimę"
i nie wiem co potem się tam działo...

wesołych świąt...
pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org