poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak tam lodowisko?

Witam. Jestem ciekaw jaką opinię macie o naszym nowo otwartym lodowisku.
A mianowicie czy łyżwy które są do wypożyczenia są dobre? W ogóle co o nim sądzicie? I godziny otwarcia oraz cennik (dokładnie, nie piście że taki temat był albo że już ktoś o tym pisał proszę o konkrety). I to chyba na razie wszystko.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

więc... byłem, nie jeździłem... od jutra za 45 min. płacisz 5 zeta (plus szatnia;P tz. wypożyczenie łyżew)
A dzisiaj?... jakoś na mnie wrażenia nie zrobiło...jeździsz ile chcesz a lodowisko wygląda jak piaskownica, ze śniegu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

jest bardzo sympatycznie , jak jeszcze ruszy budka z jedzeniem i ciepłymi napojami to bedzie super. Dobry dojazd , dostatecznie duzo miejsc do parkowania. Więcej takich inicjatywl. A może jescze tka jakies lekkie nagłośnienie

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

ciekawe czy ludzie się nie brzydzą zakładać po kimś tych wypoconych łyżew z wypożyczalni...
i tak biedronka była by lepsza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

A ja mam ilka pytań. Od krórej do której jes czynne? Kiedy są wejścia o pełnych godzinach? I czemu od jutra 5 zl i czy to dla wszystkich czy dla mlodziezy taniej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

Janie, Ty sknero ! Biegasz na zakupy do biedronki, nie wspomagasz lokalnego handelku. Do łyżew powinny być jednorazowe skarpetki jak jest to przy wypożyczalni nart w Rybnie. Fakt nałożenie łyżewki po kimś z choróbskiem nie jest sympatyczne.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

naglosnienie bedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

no przepocone łyżwy... w ogóle ktoś je czyści po użyciu? czy ja zaraz dostaję te same po Panu G który myje się raz na tydzień a skarpety zmienia co dwa dni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

buahahhaa, spadlem z krzesla :d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

zakładaj na nogi worewczki foliowe. moga byc z biedronki. albo kup se swoje lyzwy. przez zime inwestycja powinna sie zwrocic a za rok spszedasz!!!!!!!!!!!!
__________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

Dzięki za wpisy. Ale może ktoś wie o jakich godzinach są wstępy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

gratulacje GOOSTAV za foliowe torebki!!!
<lol>
45 min jazdy w torebkach i na bank masz grzyba!!!
nie lepiej po powrocie z łyżew umyć nogi ;)
pozdrawiam i powodzenia

c(-:

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

do jana _serce.nie brzydzi cie przymierzanie ciuchow w przebieralni w ktorej juz ktos byl?.jesli ci tak w lomzy zle to spadaj do innego miasta.lepsze te lodowisko niz szlajanie sie po ulicach bez sensu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

LOL . Ha robicie sensacje jak by otworzyli media markt i rozdawali co 5 osobie laptopa a co drugiej siemensa c60 ;). CO to będzie jak nam wybudują tą galerie na zawadzkiej ? albo Forty xD , byłem zobaczyłem i nic ciekawego ;),tylko nie którym dziewczynom dziwie się zimno a chodzą w miniówach i bluzki nad pępek .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

a w innym miescie dostaniesz lyzwy uzywane od lat kilku a nie nówki, wiec grzybka zbierzesz nawet odchodowanego, wielosezonowego:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

Pan Gienio co się tydzień nie myje na bank nie wyda 5 zł, ani nawe 2zł za przyjemność jazdy w Łyżwach. On woli inną jazdę, w szczególności taką na gazie.
Gdyby jednak było inaczej i Gienio chęcią ślizgania się zapała, to:
- Jakby Gienio się uczył lub studiował to wyda 5 zł, a jak ma własne łyżwy to 2 zł.
- Gdyby to pani ze szkoły Gienia przyprowadziła z innymi dziećmi, to zapłaci tylko za łyżwy 3 zł, a jak ma włąsne, to nic.
- Jak Gienio jest pełnoletni i nie studiuje, to musi bulnąć 6 zł, chyba, że łyżew jeszcze nie przepił, to 3 zł za wejście.

W każdym bucie jest oddzielna wkładka, w którą wkłada się nogę. Wkładki są po 2 na but. Jak jedna jest w bucie, to druga w suszarce, gdzie jest też dezynfekowana. Standard na wszystkich lodowiskach. Jak się jeździ to się wie.
Podobnie na kręgielniach - tylko w specjalnych butach, które są dezynfekowane. Tylko u nas w Łomży wioska wchodzi w szpilkach na tor w kręgielni. Zresztą jakie miasto taka kręgielnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

hmm w tysiacach miast ludzie nosza po sobie lyzwy i zyja jak ktos taki wrazliwy i sie brzydzi to niech kupi sobie swoje wlasne i po problemie po co te glupie teksty;/super ze lodowisko jest, zaluje ze nie moglam dzis skorzystac:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

bylem ok wszystko z tymi lyzwami mysle ze oni je czyszcza albo maja duzo par pozatym to ogrzac i cos zjesc mozna w diavolo przy kominku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

roj, ty śmierdzące łyżwy porównujesz do jakiejś przebieralni? sprecyzuj bo szkoda mych słów...
Ja tylko wyraziłem zastanowienie nad przepoconym sprzętem, zupełnie mnie nie obchodzi jazda na łyżwach, dzieci niech poszaleją, mam nadzieję że dermatolodzy po tej zimie większego zarobku nie będą mieli:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

a czy na mrozie w ogóle się łyżwy pocą?:P Nogi to i owszem, ale łyżwy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

koles bo to juz nie jest smieszne tylko zalosne to co mowisz. A na lodowsko pujde ktoregos dnia dzis nie moglem niestety. Widze ze w Łomży cos sie ruszylo tor kartingowy, lodowisko no no jeszcze troche i bedzie co robic w weekendy:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

brzeczek, ale łyżwy mogą być przepocone, czy nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

a tak w ogóle to czy od takich spraw to nie jest sanepid...? przecież może dojść do epidemii grzybicy w śród dzieci i młodzieży w naszym mieście... Jutro to zgłoszę do sanepidu bo pan prezydent Brzeziński i jego koledzy z echo investment raczej za leczenie stóp naszych dzieci płacić nie będą...
:))) skandal!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

konfidencka dusza, po tatusiu?? hehehe, prostak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

lodowisko bardzo dobre, ale niektorzy ludzie poszanowac nie umieja, jest guma wylozona specjalnie zeby lyzwy sie nie tepily ale coz niektorzy ludzie nie umieja nic uszanowac i smigaja lyzwami po betonie, no coz sa ludzie i taborety. A lodowisko jest wypas, tylko mam nadzieje ze beda je "odsnierzac" :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

Jan_Serce KUCAJ DO MIECZA !!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

ja jak ja, ty tam nie chodź na te lodowisko, chyba że ze swoimi łyżwami bo bo pozarażasz ludzi grzybicą:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

grzybica na zimę to fajna sprawa, można się najeść i nie przytyć, a jak grzybków zabraknie to od znajomych można maznąć sobie z pod palca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

Narodowa cecha Polakow-wieczne narzekanie,nic sie nikomu nie podoba,cos zrobia to i tak dla nich zle....Nikt nikomu nie karze wypozyczac,niech kazcy swoje przyniesie jak ma, a jak nie ma i nie chce wypozyczyc to siedzenie w domu....
Wracajac do tematu czy ktos wie gdzie mozna naostrzyc lyzwy?na bernatowicza napewno sie tym nie zajmuja....

Whatever.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

sg1, to że grzyby na stopach to u ciebie normalka to nie znaczy że innym musi się to podobać:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

Nie musisz zdradzac swojej prywatnej tragedi,nie interesuje mnie czy masz grzybice czy nie....Wykaz sie inteligencja i pisz jak czlowiek a nie jak idiota....nie zamierzam wdawac sie z toba w polemike.Jesli jestes doroslym facetem to zachowuj sie ja nalezy a nie jak gowniarz!!
chcialbym uzyskac tylko odp na moje pytanie a zbednych wpisow sobie oszczedze!!!!

Whatever.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

u ciebie zas normalka to grzyby na mozgu debilu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

Powinni jakoś usprawnić organizacje budki, gdzie wydaja łyżwy... ale ogólne wrażenia bardzo pozytywne:):)

Czy sa tu studenci KULU UMCSu czy jakiejkolwiek uczelni lubelskiej???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

właśnie co do budki powinni czasem temu człowiekowi wsadzis te lyżwy w dupę conajmniej raz dziennie może wtedy by się orierował co się dzieje :) oczywiście bez urazy (jak to czytasz :)))))

budkę proponuję otwirać z dwuch stron z jedna na oddanie łyżew druga na wyopżyczenie

aha i pozrdo dla dziewczyn z KUL'u :p

c(-:

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

tak wiem co naj mniej powinno być napisane w ten sposób :)

c(-:

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

albo moze tak:


co najmniej


pijany byłem jak to pisałem

c(-:

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

Zmieniłam zdanie- Jan Serce to równy gość!!! tak pięknie o tych grzybach opowiada...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

mam propozycję, aby na tym wątku wpisywać kolejne przypadki grzybicy z łyżew, ku przestrodze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

leczcie sie tylko nie na grzybice lecz na głowę mam zamiar się wybrać i pojeździć tylko ktos moze wreszcie odpowiedzieć na wcześnej zadane pytanie przez Jarka1 bo jeszcze nie byłem a mam zamiar sie wybrać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

Dzięki Tomek za wsparcie, bo jak widze niektórzy widzą tylko posty o grzybie :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

dziś chyba ide to sie dowiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

nikomu sie nie chce szukac co napisal janek :p dawaj to pytanie jeszcze raz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

Autor: Jarek1 (80.240.165.---)
Data: 16-12-07 19:10

A ja mam ilka pytań. Od krórej do której jes czynne? Kiedy są wejścia o pełnych godzinach? I czemu od jutra 5 zl i czy to dla wszystkich czy dla mlodziezy tanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

ale o co Wam chodzi właściwie? w Wawie na Stegnach czy na Torwarze tak samo się łyżwy wypożycza i jakoś epidemii grzybicy nie ma :|

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

tz. 5 złotych płace np ja... albo inna osoba za bilet ulgowy + wypożyczenie łyżew
czyli 2zł(bilet) 3zł(łyżwy)=5zł.
bilet normalny 3zł łyżwy 3 zł =6 zł. ;PP



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

Sane ale tam nie ma Janka!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

o pelnych godzinach jest wstep bodajrze od 8 do 20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

lodowisko jak lodowisko a robicie sensacje, tak samo sie jezdzi jak dawniej na szkolnych lodowiskach, przecierz nic nowego nie wymysla z lodowiskiem cale zycie bylo i bedzie takie same

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

Te lodowisko to jedna wielka tragedia. Pełno dziur w nim, nie da się na nim pojeździć. Nie wspominając już o wypożyczanych łyżwach, które powinny być dezynfekowane, a zdaje się, że nie są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

NIe chodzi już o samą dezynfekcje... Jeżeli dostaniesz łyżwy które są albo jeszcze nie tępe, albo mają wszystkie zapięcie to się ciesz...;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

sorki ... ale te lyzwy to nikt inny jak " my " nie rozwalil wiec pretensje nie do Wlasciciela ! A tak pozatym to duzo dziur , malutkie , KOLEJKI ... jeszcze mozna by cos dopisac ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

Uwaga, trzeba właściciela łyżew przeprosić że się zużywają i śmierdzą grzybem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak tam lodowisko?

może mi ktoś powiedzieć gdzie naostrzyć łyżwy? Słyszałam że niby ostrzalnia miała być przy lodowisku ale coś nie wydaje mi sie żeby to była prawda? Tylko proszę o konkretne miejsca bo się za bardzo nie orientuje w tym temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org