poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
podlaczenie laptopa do tv

Czesc!!!
Interesuja mnie wszystkie czynnosci ktorych wymaga podlaczenie laptopa do tv. Kupilam kabel audio video o nazwie VGA HD AV ktory z jednej strony ma wtyczke-konwertor a z drugiej dwie wtyczki audio. To jestem w stanie podlaczyc, ale szukalam informacji na forach i niestety nie mam pojecie jakie czynnosci krok po kroku trzeba wykonac zeby to wszystko dzialalo.
Bardzo prosze o info
Betty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podlaczenie laptopa do tv

Nie jestem elektronikiem i być może są łatwiejsze sposoby na podłączenie, ale...

Jak rozumiem podłączyłaś laptopa do TV i nic się nie dzieje?

Na ekranie komputera kliknij prawym przyciskiem myszy. Otworzy ci się okno - na nim wejdź we właściwości. Następnie kliknij w ustawienia ekranu. Teraz wybierz opcję zaawansowane.
Otwiera się okno zatytuowane Właściwości: Digital Flat Panel (...) i tak dalej..

Teraz wybierz zakładkę S3Display - otwórz ją i zobaczysz 3 rysunki: z lewej CRT, potem LCD i TV.
Klikasz TV i możesz odznaczyć LCD - wtedy obraz z laptopa pojawi się na TV, a zgaśnie w laptopie (tak njaczęściej robię, ale możesz mieć obraz i na laptopie i na TV.

Mam nadzieję Beateczko, że wytłumaczyłem zrozumiale i uda Ci się włączyć obraz na TV.


POZDR.

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podlaczenie laptopa do tv

ale jak nie ma S3Display?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org