czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
,,L'' ścieła znak drogowy :)

Siedze sobie w do,u nagle słysze chuk. Myślę sobie wypadek. Wychodzę na baloko a tu sbie na chodniku pięknie stoi nauka jazdy z napisem ''egzamin'' pod spodem leży znak drogowy :) w elce urwał się prawy błotnik. Tak sobie my śle ''kurde jak ona jechała że tak wiechał i jakim cudem zaliczyła wszykie godziny jazdy skoro teraz nie umiała jechać po drodze tylko po chodziku'' hahahah szkoda gadać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

czy to mialo miejsce na gielczynskiej / dwornej?

to widzialem ale nie moglem zrozumiec co sie stało

szkoda tej dziewczyny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Dziewczyna siedziała za kierownicą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Tak w tym miejscu na giełczyńskiej(''L'' Egzamin), a za kierownico była dziewczyna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

to juz teraz na bank ma zaliczone

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

wezcie sie nie smiejcie...ze kobiety zle prowadza...szkoda mi jej, lepiej byscie ja przytulili, a tak to bedzie miala depreche z tego co sie stalo...miala stres...a swoja droga...przeciez egzaminator mial pedal pod noga...samochod jest ubezpieczony...wiec sie nie martwcie, ze bedziecie placic

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

że jej się nie udało to nie znaczy że wszystkie dziewczyny-kobiety żle prowadzą każdemu mogło się to przytrafić zarówno kobiecie jak i mężczyźnie....

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

baby są gorszymi kierowcami i powinny mieć dwa razy dłuższy kurs, a co 3 lata zdawać kolejny egzamin praktyczny ( to tak abstrahując od tematu) ale babkę to poznam na kilometr w samochodzie, nie nadają się do tego. Oczywiście są małe wyjątki...
PS. chodzi o to aby kobiety jeździły płynnie i nie zawalały drogi i aby nie bały się skręcać w lewo...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Ludzie w ekstremalnych warunkach robią różne dziwne rzeczy, co się dziwić takie czasy, szkoda dziewczyny i już. Tym gorzej, że to było na egzaminie.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

najlepszy to był ten ,,chuk,, hihi:P a swoją drogą to egzaminator jest od tego aby pilnować zdającego. Bo przecież z powodu braku dokumentu prawa jazdy osoba zdająca nie jest jeszcze kierowcą:)

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Jan serce jak już to kobiety lepiej jeżdżą bo mają więcej wyobraźni a nie tak jak wy pedał do dołu i ile fabryka dała ;)

Im dłuży przód auta tym krótszy f...... t (powiedzonko dotyczy mężczyzn)

PS. tylko bez linczu ;)))

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Jan_Serce Ty to się nie udzielaj lepiej

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Uważam że kobiety nie są gorszymi kierowcami, choć kobiety za kółkiem łatwo poznać. Wydaje mi się że w dzisiejszych realiach (gdzie nagminne i oczywiste jest naginanie przepisów) kobiety bardzo łatwo pozna min. po schematycznej jeździe. Bardzo często zauważam też u kobiet brak zdecydowania. Osobiście miałem trzy stłuczki i za każdym razem z winy Pań. Dwa razy wjechały we mnie a raz wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i skończyło się tym że zaparkowałem Pani w boku Jej autka.
Niemniej jednak myślę że kobiety wcale nie są gorsze od mężczyzn, czego miałem przykład jadąc kiedyś z kolegi mamą – szatan nie kobieta ;) A to że często Paniom brakuje nieco ułańskiej fantazji , no cóż taki ich urok. Jednak jakby na to nie patrzeć zawsze powinniśmy być dla siebie wzajemnie uprzejmi, wyrozumiali, odpowiedzialni i powinniśmy przede wszystkim myśleć. Acha i pamiętajmy o pieszych i zwalniajmy szczególnie gdy na przejściu czy w ogóle przy jezdni stoją dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

kobiety lepszymi kierowcami? :D
to chyba nie ta bajka...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Ja osobiście jeżdzę bardzo dużo (40-50tyś rocznie) i wiem kiedy prowadzi kobieta, albo "dziadzio". Objawia się to brakiem zdecydowania i nieprzewidywalnym zachowaniem. Oczywiście nie chcę uogólniać ale niestety takie zachowanie na drodze jest bardzo powszechne. Ale nie da się ukryć, że spotykam panie które jeżdzą bardzo płynnie i swobodnie oraz mężczyzn, w których pobliżu boję się jechać ;) A najgorsi są tacy co na prostej gaz do dechy i pokazuje, co to nie on, a jak przyjdzie jakaś kryzysowa sytuacja to nie wie co zrobić ( bach.... i drzewo ;) ) Jednak procentowo niestety wypada to na niekorzyść pań ;) Osobiście znam taką jedną co prawo jazdy ma 10 lat a do dziś boi się cofać ;)

Wracając do tematu, dziwię się egzaminatorowi, że nie dał po hamulcach... Znak.... a równie dobrze mógł to być pieszy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

oj juz nie wjezdzajcie tak na ta dziewczyne co miala egzamin, moze juz 3 raz podchodzi do egzaminu( bo zabrali jej prawko za puknty) i egzaminator powiedzial ze nie zdala to ona buch w znak. Ktora strona celowala swoja czy egzaminatora? Jesli egzaminatora to wiadomo:) :P
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Krajowy, no właśnie hamował i dlatego tylko znak zaliczony a nie pieszy:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Jeśli chodzi o to która płeć lepiej prowadzi samochód to naprawde zdecydowanie więcej mężczyzn jeździ lepiej od kobiet, to nie ulega wątpliwości.

A co do tego wypadku to egzaminator jest od tego żeby czuwać nad zdającym... Prawdopodobnie nerwy dały o sobie znać tej dziewczynie/kobiecie.

Kobieta powinna być damą na salonach, matką w domu, a dziwką w sypialni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Baby do garów chłopaki do barów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Kobiety jeżdżą lepiej Dla facetów nie liczy się bezpieczna jazda tylko to żeby zaszpanować !!!!!!! nie mówcie że nie

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Janie Serce nie wiedziałem, jak tak to chwała egzaminatorowi za to ;) Ciekawe jak się zachował... Nie wiem co co ja bym zrobił na jego miejscu, nie miałem okazji sprawdzic :)

Do gilette: Nie generalizujmy, ja tego w swoim poście nie robiłem tego, tylko przedstawiłem moje doświadczenia i obserwacje. Nie pisałem ogólnie, tylko o stosunku procentowym.
Dla mnie samochód służy do bezpiecznego, szybkiego(ale bez przesady) i komfotowego przemieszczenia się z punktu A do punktu B. Jeszcze nigdy nie zdażyło mi się szpanować jak to powiedziałaś. A skoro mówisz, że dla mężczyzny liczy się tylko "zaszpanowanie" to nie wnikam jakich Ty mężczyzn znasz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Mi się wydaje że ta dyskusja na tym "jakimi kobiety są kierowcami" jest nieuzasadniona.
Moim skromnym zdaniem to ten cały egzaminator zawinił. Miał pedały więc mógł zatrzymać auto.
A może było tak, że egzaminator ją oblał a ona mu specjalnie samochód rozwaliła:-)
P.S. Też bym tak zrobił:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

no tak debilka siada ze kierownicą wali w znak i egzaminator winny dobre sobie. Prawda jest taka że w ośrodkach szkolenia gówno ucza a nie jazdy. Wielu z instruktoów niewile wiecej potrafi od tych co uczy w efekcie macie takie własnie debilki.

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Nasza-jesteś w błędzie jest to wina egzaminatora, że dopuścił do takiej sytuacji i nie zatrzymał pojazdu! Druga sprawa egzaminatorem może być każdy, kto ma skończony licencjat z trzepania worków po ziemniakach w Kleosinie i jest wymagane tylko posiadanie prawojazdy minimum 6 lat, skończony kurs i znajomości by zdać egzamin na egzaminatora:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Rozpędziłas się Nasza, zapomniałaś chyba co to jest stres. Jestem starym kierowcą, ale wiem że pod wpływem zdenerwowania kolana i ręce mogą odmowić posłuszeństwa. Instruktor czy egzaminator po to mają pedałki pod swoją nogą by zapobiec tym podobnym sytuacjom.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Na 100% zgadzam się z Naszą jeśli chodzi o szkolenie w ośrodkach szkolenia kierowców i mam podobną opinię o instruktorach nauki jazdy.Wielu z nich widzę rozwalonych na siedzeniach z łokciem za oknem,drugą ręką na kolanie kursantki,zęby wyszczerzone w głupawym uśmiechu i palących nonszalancko papierosy.Młodzi gówniarze nie mający pojęcia o odpowiedzialności swojej pracy i niezbędnego ku temu doświadczenia a prawo jazdy ich samych jest bardzo świeżutkiej daty.Jeżdżę 20 lat z okładem i różne cyrki widziałem,ale takiego wysypu dzieciaków w roli instruktorów to jeszcze nie przeżyłem.Co do egzaminatorów,to o ich złośliwości krąży wiele sprawdzonych faktów a o uczciwości nie będę się wypowiadał.Ostatnie doniesienia z WORD w B-stoku dają wiele do myślenia.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Autor: Jan_Serce (---.elomza.pl)
Data: 13-12-07 13:32

baby są gorszymi kierowcami i powinny mieć dwa razy dłuższy kurs, a co 3 lata zdawać kolejny egzamin praktyczny ( to tak abstrahując od tematu) ale babkę to poznam na kilometr w samochodzie, nie nadają się do tego. Oczywiście są małe wyjątki...


Zagalopowałeś się nieco, spójrz na statystyki wypadków drogowych:)
To mężczyźni częściej sa sprawcami;)
To tak gwoli uzupełnienia tematu;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Autor: Jan_Serce (---.elomza.pl)
Data: 13-12-07 13:32

"baby są gorszymi kierowcami i powinny mieć dwa razy dłuższy kurs, a co 3 lata zdawać kolejny egzamin praktyczny ( to tak abstrahując od tematu) ale babkę to poznam na kilometr w samochodzie, nie nadają się do tego. Oczywiście są małe wyjątki..."

W 2006 roku 81,5% wypadków spowodowali mężczyźni, kobiety natomiast były sprawcami 16,1% wypadków.
Myślę, że statystyka mówi sama za siebie.
Dane pochodzą ze strony internetowej komendy głównej policji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Spokojnie, czytać co pisałem!!! Chodzi o płynną jazdę i nie zawalanie drogi przez babki za kółkiem, nic o wypadkach nie pisałem...
Jeśli chodzi o egzaminatora to rożne zdarzają się sytuacje, gdyby te pedały hamulca były takie oczywiste to nikt by nie powodował wypadków, skąd wiecie że nie nacisnął hamulców, skąd wiecie że dziewczyna nie wykonała jakiegoś gwałtownego i nieprzewidywalnego ruchu kierownicą dodając z przejęcia gazu, to są ułamki sekund, egzaminator to nie instruktor jazdy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Jan_Serce "baby są gorszymi kierowcami"
A więc udowodniłam ci, że się grubo mylisz. Kierowca "gorszy" to kierowca niebezpieczny, powodujący wypadki drogowe m.in. te w których giną ludzie.
Jeżeli kierowca jeżdżący dynamicznie ale za to powodujący wypadki jest lepszy od takiego, który jeździ mniej dynamicznie ale za to bezpiecznie to coś tu jest nie tak...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

marta, udowodniłaś mi tylko że jesteś mało rozumna, baby zawalają drogi, tworzą korki, nie wiedzą co mają ze sobą zrobić na skrzyżowaniach bez świateł, wnerwiają innych uczestników ruchu i wiele innych rzeczy, z których najważniejszym jest prowokowanie niebezpiecznych sytuacji na drogach. A płynna jazda to nie jest jak sobie pewnie wyobrażasz szybka i niebezpieczna jazda, ale pozwalająca czuć się bezpiecznie innym uczestnikom ruchu drogowego. Ile to ja już razy widziałem niebezpieczne sytuacje prowokowane przez głupie lolki za kierownicami samochodów i to głównie starsze dupy. A mężczyźni powodują procentowo więcej kolizji bo jeździ nas znacznie większa ilość i więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Autor: Jan_Serce (---.elomza.pl)
Data: 14-12-07 17:17

marta, udowodniłaś mi tylko że jesteś mało rozumna, baby zawalają drogi,


czyli jeżdżą zgodnie z przepisami hehehehehehe czyli są lepszymi kierowacami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

co do statystyk to tak jak pisze Jan_Serce ze wiecej jezdzi mezczyzn oraz kobiety sa winne posrednio wypadkom, np. jedzie sobie taka babka 70km/h i za nia sznurek samochodow, w pewnym momencie jeden z kierowcow nie wytrzymal takiej jazdy i wyprzedza pokolei wszystkich jak sie wyrobi to ok a jesli nie jest sprawca wypadku. Zapewne to mezczyzna wiec statystyki powiedza ze winny. :PP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

brzęczek, z tym zgodnie z przepisami to bym nie pisał jednak, widziałem mnóstwo wariactw na drogach robionych przez babki, zmienianie pasa ruchu bez kierunku, skręcanie bez kierunku i można by tak wymieniać. Mam takie zdanie i tyle...
chopiniak, ty jesteś z tej rodziny chopiniaków co siedzi w Tworkach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Forumowicze

Czy Jan_Serce to taki sam zakompleksiony, ćwierć-inteligentny ,nie spełniony życiowo,rodzinnie i zawodowo dupek i grafoman jak przykładowo Jasiu Śmietana lub Kasia z Lublina?

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Uwolnić Łomżę od "L". Zlikwidować ośrodek egzaminowania a tych cwaniaków egzaminatorów i niekompetentnych instruktorów zweryfikować a potem rozliczyć ("za prezenty od kursantów").

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Autor: Jan_Serce (---.elomza.pl)
Data: 14-12-07 18:38

brzęczek, z tym zgodnie z przepisami to bym nie pisał jednak, widziałem mnóstwo wariactw na drogach robionych przez babki, zmienianie pasa ruchu bez kierunku, skręcanie bez kierunku i można by tak wymieniać. Mam takie zdanie i tyle...


Nie zrozumiałeś mnie. Zgodnie z przepisami czytaj. korkują:) Bo jeżdżac zgodnie z przepisami jota w jotę zawsze bedzie się korkować:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

podam przykład, kiedyś jeszcze był to liderszajs i z tej drogi przy tym sklepie (zapomniałem jak ta ul się nazywa) wyjeżdża się na dwupasmową ul. Sikorskiego. Stałem za dwoma samochodami które chciały na tą Sikorskiego wyjechać, pierwszy samochód miał kierunek w lewo, ruch był średni, staliśmy tak z 10 min bo za kierownicą siedziała babka i nie mogła się zdecydować na ruszenie, mimo że ja widziałem pełno sytuacji do tego manewru, koniec końców skręciła w prawo... ja pojechałem w lewo bez żadnych problemów. Utworzył się spory korek przez tą kierowniczkę:) i o takie korki mi chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Ehh Jan_Serce życzę ci żebyś jak najszybciej zmądrzał. Wkurzają mnie tacy zakompleksieni chłoptasie, którzy próbują się dowartościować obrażając kobiety. Czyżby jakaś ciebie rzuciła? Twoja nienawiść do kobiet musi mieć głębszy sens. Współczuję, mam nadzieję że jak najszybciej się od tego uwolnisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

ja podaję konkretny przykład, mam z tym na co dzień do czynienia a ty nie mając argumentów bawisz się w podwórkowego psychologa i zarzucasz że matka nie karmiła mnie piersią:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Jan_Serce czemu utozsamiasz mojego nicka ze swoja rodzina, ktora lezy w szpitalu??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

gregory - jak zlikwidujesz ośrodek egzaminowania to będziesz musiał popierdalać do białego na egzamin, a tam napewno zdasz powodzenia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Przy jakim manewrze ścięła ten znak? Jechałem dzisiaj i wszystkie znaki stały! Wydaje mi się że ten temat to jedna wielka ściema:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Nalejcie Gregorowi wódki ma świętą racje-ZLIKWIDOWAĆ!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Do SKECZA - słuchaj chłopie znam trochę to środowisko, jak nie posmarujesz to i w łomży nie zdasz.Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

chopiniak, prawda w oczy kole?:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

gregory, to chyba jednak slabo znasz. W sumie moze to ja sie mysle, jak masz takie kontakty to zapraszam, dam ci bardzo duzo zarobic :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

I znowu glupia dyskusja :) milej zabawy w obrzucaniu sie g...nem

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

ja jak ja, a co chcesz zapłacić żeby w końcu prawko zdobyć...?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=13832

hihihi

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

sluchajcie...przykra sprawa, bo l nie z lomzy...a audi ...no co ja moge powiedziec ...tylko to ...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

kolejny wypadek z ''L'' ale tym razem to kierowda A3 spowodowała ten wypadek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Bo zapomniała, że na gazie jedzie, a instalacje ma z ALEGRO, a mąż będąc w kraju jej tego nie powiedział, że auto nie ma odejścia!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

O! Ale oni napisali, że sprawcą wypadku była kobieta... Taka nieostrożna przepisowa statystycznie bezpieczniejsza? Hm...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Weście nic nie mowicie o tych ''L'' mialem juz z takową przygode jade sobie samochodem a pani instruktorka !!! nie wiem co tam robila moze sie malowala yhy... a druga pani za klukiem gwaltownie zachamowala przed przejsciem dla pieszych no i ja w nie pach. Kto to wymyslim zeby baba uczyla jak sie jezdzi samochodem do tego trzeba dynamiki ktorej one tego nie maja akurat za kolkiem.


Bóg nie zna litości!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,L'' ścieła znak drogowy :)

Nie zawsze jest to wina ''L'' pewnego razu na światłach jechał ''L'' i osoba kierująca miała zamiar skręcać i według przepisów mimo to ze miała zieloną strzałke to i tak prawdiłowo musimy się zatrzymć i upewnic czy można jechać i tak zrobiła osoba jadąca ''L'' ale osoby jadące styłu się tego nie spodziewały i myśleli że pojedzie bez zatrzymywania się i jeden gość wjechał w tył na ''L''



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org