piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dentysta

Szukam dobrego dentysty. Moze ktoś z Was coś polecić? Ponoć na Ks. Anny jest dobra dentystka. Czy ktoś tam był?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

Moj brat byl u jakiejs pani, Ks. Anny 5 chyba, i byl zadowolony. Ja sama dawno nie bylam u stomatologa w Lomzy, ale znajomego zaprowadzilam do pani Kopaniowej, i do tej pory opowiada wszystkim znajomym u siebie, jacy w Polsce dobrzy dentysci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

domnisoara demolka czy masz może telefon do tej dentystki z Ks. Anny 5 - boli mnie ząb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

Ja polecam Dr. Pióro gabinet ma rogu szosy zambrowskiej i ulicy Sikorskiego. Bardzo dobry stomatolog trochę drogi. Albo pani Dr. Piasecka gabinet ma na ul. Dmowskiego. Moi rodzice są tam pacjentami i jak narazie nie narzekają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

Oj, niestety, nie mam :( Ale sprobuj zadzwonic na informacje. To jest Ks. Anny 5/32

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

domnisoara demolka a ta dentystka to młoda, czy stara?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

Gabinet na ul.Wiejskiej ,na przeciwko stacji paliw!Polecam ,bo chodze juz od 13 lat i jestem zadowolony,znajomym polecilem i wszyscy są zadowoleni !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

ja osobiscie nie polecam nikogo z łomży a tym bardziej na dmowskiego,Kaminską na moniuszki.wszyscy dentysci poprostu za duzo zarabiaja i dla tego robią kiche a nie zęby!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

A ja ci moge polecić dr Wróblewską na wyszyńskiego ząb miałam do usunięcia a ona mi go wyleczyła jestem zadowolona i polecam wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

no na ks anny jest ********* pani stomatolog i nawet nie droga z tego co pamietam to nawet moze ci leczyc czy tam wyrywc na ta ksiazeczke ormowska ehehehhe kiedys tam bylem u niej i naprawde polecam jest kobieta bezbolesna.. teraz jestem w stanach co nie tu poszedlem do dentystki z bolacym zebem taki ktory jest do usuniecia co nie usiadlem na fotel a tam korwa tak obskurnie ze to pale gnie niby dentystka dobra (polka) ludzie mi mowili ze dobra ok to poszedlem za zdjecie zeba i posiedzenie na fotelu 50$ ok . a za wyrwanie powiedziala ze mnie skasuje 300$ to chore bo niby przy usuwaniu ten zab mi sie polamie i ze bedzie musiala wyciagac resztki jego a taki sam zab dentystka na ks anny mi usunela za grosze nie pamietam juz za ile trwalo to 5 min i po sprawie tu teraz jest przejebane miec chore zeby dobrze ze mam tylko 1 niedobry :) za leczenie kanalowe biara 400-500$ za koronke 800$ i wez lecz zeby ***** jego mac eheheheh

http://img479.imageshack.us/img479/9464/av134493su.gif

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

Ja Polecam Panią dr Leończak na Hipokratesa przy wyjeżdzie na Zambrów, można leczyć się na NFZ, jest solidnym i dobrym stomatologiem!!!

jsb2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

w łomży tacy sami dentyści jak i wszedzie. Znam jedną Panią jak tylko gabinet otwierała była milutka dla wszystkich nie zaleznie jak sie leczyli prywatnie czy na ubezpieczenie. A teraz tych "państwowych" wygnała a znajomi mówią ze juz taka milutka nie jest nawet dla tych którzy prywatnie do niej chodzą. Wiec wniosek z tego ze sie laska dorobiła i ma teraz w nosie;-(
Wiem ze na Mazowieckiej jest stomatolog i słyszłam ze ta Pani robi to super ale napewno nie leczy na "NFZ"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

Martusie, a która to taka ta dentystka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

Nie pamietam jak sie nazywa ale ma gabinet na Legionów nad Salonem Idei

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

Ok, dziekuję Wam za polecenia. Właśnie umówiłem się z Panią doktor Chojnowską z Ks. Anny 5. Idę jeszcze dzisiaj, bo strasznie boli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

Jeżeli nie musicie w tym roku iść leczyć zęby , to poczekajcie po nowym roku. Wchodzi przepis , że gabinety które mają kontrakty z NFZ będą miały płacone od nich za leczenie i wypełnienie amalgamatowe , my natomiast pacjenci będziemy dopłacać za wypełnienie światłoutwardzalne. Podali przykład , że jeżeli płaci się teraz za leczenie 100-120 PLN , po nowym roku dopłata wynosić będzie 50-70 zł. Zobaczycie jaka będzie walka w NFZ wszystkich gabinetów o jak największe kontrakty. Znam też panią dentystkę na Piłsudskiego , która bywała niegrzeczna jak słyszała słowo NFZ. Mam nadzieję , że gabinety , które nie chciały kontraktów , nie dostaną ich też po nowym roku. Powinno być tak , że to stomatolodzy mają zabiegać o nas pacjentów , a nie my o ich łaskawość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

Polecam zawsze i każdemu Pania dr Chołownię, prywatny gabinet przy ul. Wyszynskiego, leczenie zębów u tej Pani to czysta przyjemność, 0 bólu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

No niestety nie tylko dentysci alergią reaguja na hasło "NFZ" badz "ubezpieczenie" co jest dość smutne!!!! Bo z jakiej okazji mamy płacic za leczenie podwojnie???? Raz do Zus-u a drugi raz prywatnie w gabinecie???

"Mamy prawo do szczęscia ale nie mamy szczescia do prawa"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

Ja nie polecam gabinetu na Szosie Zambrowskiej, Pani doktor Faszczy. Po roku wszystkie plomby mi wypadły i musiałam robić jeszcze raz, tym razem w innym miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

Ja Polecam Panią dr Leończak na Hipokratesa jest bardzo dobrym fachowcem

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

i po kłopocie!
Polecam wszystkim gabinet Pani Chojnowskiej Ks. Anny 5.32
Miła atmosfera, bezbolesny zabieg, wysokiej jakości sprzęt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

co kraj to obyczaj , kazdy ma inne zdanie na temat lekarzy
jesli komus pomoze to wtedy jest dobrym lekarzem obojetnie jakiej specjalizacji.
co do stomatologa to z wlasnego doswiadczenia moge polecic panstwa Marciniakow przy zeromskiego,aczkolwiek sa drodzy ale dobrzy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

Od dłuższego czasu leczę kiełki na Małachowskiego obecnie nowy blok i szczerze polecam, to jest oczywiście moja opinia, ale wielu znajomych sobie chwali również.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

a droga ta pani na Małachowskiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

arcziwald byłeś prywatnie czy na nfz u dr Chojnowskiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

Gdzie dwóch sie bije tam trzeci korzysta - dentysta ;-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

Ja ze swojej strony mogę polecić gabinet Royal Medical https://www.royalmedical.com.pl/ . Mają bardzo szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Obecnie wyleczyłem już wszystkie zęby które tego wymagały, ale w najbliższym czasie ponownie udaję się tam na rutynową kontrolę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

ja mam swojego ulubionego dentyste w głogowie https://www.piskorz.glogow.pl/ specjalisci od ortodoncji. rodzai aparatów jest mają wiecej niz jeden, zalezy co komu odpowiada :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta

https://www.piskorz.glogow.pl/ :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org