czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Inwestowanie na giełdzie

Czy są na forum osoby które inwestuja na giełdzie ?
Gdzie i w co najlepiej zainwestowac ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na giełdzie

Są, ostatnie 6mc to wielka kicha, wcześniej to było eldorado, nawet 300-400% rocznie wyciągałem, ostatnie dni się troche odbiło, ale na twoim miejscu GPW bym na razie omijał, szczególnie jak jesteś nowy w tym grajdołku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na giełdzie

Jan_Serce a coś szczególnego polecasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na giełdzie

Zanim zaczniesz na serio grać na giełdzie wcześniej polecam grę parkiet. Wpisz w google na pewno znajdziesz. jest ona oparta na prawdziwej giełdzie wiec na początek jest dobra. A tak poza tym to podobno dobrze teraz inwestować w spółki Krauzego bo było coś że go sądzie uniewinnili. I przez to jego spółki ida w górę w WIG20 np Bioton.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na giełdzie

onn, daleko idące wnioski, dla nowicjuszy giełda teraz się nie nadaje, ja bym nikogo nie namawiał. Mam kilka spółek w portfelu, ale dawno zredukowałem ilość akcji. Jest teraz dośc sporo tanich spółek, z dobrymi współczynnikami np. c/z, ale przy takiej chwiejności rynków nic nie daje pewności, tak jak wcześniej wspomniałem ostatnie kilka dni były dość dobre na GPW, nastąpiło odreagowanie też w NYC, poszły dobre infa z amerykańskiego rynku, ale jak będzie? trzeba jeszcze poczekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na giełdzie

też myślę o tym żeby w coś zainwestować. W giełdę trochę się boję, ale znalazłem coś ciekawego www.fastinvest.com/pl obecnie sporo o tym czytam, bo czekam jeszcze na spadek, jak go dostanę zaryzykuję i zainwestuje wlasnie chyba w to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na giełdzie

Również jestem zdania, ze jest to jednak niebezpieczne. Jest wiele innych lepszych sposobów inwestowania pieniędzy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na giełdzie

czy warto w to wchodzić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na giełdzie

ciekawą formą inwestowania w kursy spółek jest >daytrading< ,
inwestowanie >online< w raptowne skoki lub spadki.
wymaga to jednak zajęcia się tym fulltime - całoetatowo,
a do tego trzeba mieć czas.
wygodną opcją jest CFD - contract for differences,
jest to inwestowanie we wzrosty lub spadki,
bez faktycznego kupna czy sprzedaży udziałów w spółkach na giełdzie.
suma inwestowanych środków powiększana jest pięciokrotnie,
przy użyciu dostępnej >dźwigni< .

daytrading z cfd nie jest prosty i łatwy,
ale przy uprzednim wnikliwym treningu i zdobyciu doświadczenia można zarabiać.

powodzenia !

________________________________________________________________
ci co z kolan wstali - pięty se osr..li ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na giełdzie

Ja używam platformy xtb i w tym momencie skupuję spadające
akcje Apple AAP.US
Jak to piszę cena jest 145.13 USD i zakładam dalszy spadek
po 21.00 zakładam odbicie i zrealizowanie zysku.
To zagranie bez dźwigni o wiele mniej stresujące niż CFD...

O 22:00 podam wynik po zamknięciu rynku :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na giełdzie

dokładam Nvidia (NVDA.US) przy 187 USD...
Oba walory nadal spadają :-)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Diabła, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów bożych".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na giełdzie

Dla mniej kumatych Invidia to największy producent kart graficznych, spółka z indexu Nasdaq... Apple to gigant technologiczny o kapitalizacji 2.25 Bln USD...
Obie spółki na do zabicia...
Zamknięcie rynku 22:15

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Diabła, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów bożych".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na giełdzie

Cześć chłopaki! Jeśli jesteś zainteresowany tym, co dzieje się teraz z piłką nożną, będziesz zainteresowany, aby usłyszeć o najnowszych wiadomościach i kursach zakładów od nich. Jak mogę obstawiać zakłady sportowe online? Co musisz o tym wiedzieć? Przede wszystkim musisz wejść na stronę bukmachera https://www.probukmacher.pl/ Jest to specjalny zasób, w którym możesz postawić zakład zgodnie z określonymi zasadami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na giełdzie

tego co się orientowałem, to inwestycja w złoto to całkiem dobry pomysł.Ja od jakiegoś czasu kupuje złoto i srebro za pośrednictwem Miennicy Skarbowej .Dzięki temu już troszkę zarobiłem. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na giełdzie

Opa!Poli-Prof to niezawodny partner w zakresie maszyn pakujących. Nasza oferta obejmuje zaawansowane linie pakujące i maszyny zaprojektowane w celu optymalizacji codziennych operacji Twojej firmy. Oferujemy różnorodne rozwiązania, w tym zamykanie worków, zgrzewanie folii, wiązanie palet, foliowanie produktów, zaklejanie kartonów i inne zastosowania związane z pakowaniem.
https://poli-prof.pl/
Jakość opakowań odgrywa kluczową rolę w sukcesie firmy, a my rozumiemy to lepiej niż ktokolwiek inny. Nasze innowacyjne rozwiązania opakowaniowe zostały zaprojektowane tak, aby sprostać dzisiejszym wymaganiom w zakresie niezawodności i wydajności. Niezależnie od specyfiki produktu, dysponujemy sprzętem, który wykona zadanie i zapewni niezawodne opakowanie.

Jesteśmy dumni z profesjonalizmu i doświadczenia naszego zespołu. Nasi eksperci są pod ręką, aby zapewnić wsparcie, pomoc w wyborze sprzętu i porady operacyjne. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była dla Państwa jak najbardziej komfortowa i opłacalna.

Wybierając Poli-Prof, wybierasz niezawodność, jakość i profesjonalizm. Jesteśmy gotowi stać się Twoim niezawodnym partnerem w zakresie rozwiązań opakowaniowych. Skontaktuj się z nami i wspólnie zoptymalizujmy Twój biznes i zwiększmy jego efektywność dzięki wysokiej jakości opakowaniom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na giełdzie

Opa!Poli-Prof to niezawodny partner w zakresie maszyn pakujących. Nasza oferta obejmuje zaawansowane linie pakujące i maszyny zaprojektowane w celu optymalizacji codziennych operacji Twojej firmy. Oferujemy różnorodne rozwiązania, w tym zamykanie worków, zgrzewanie folii, wiązanie palet, foliowanie produktów, zaklejanie kartonów i inne zastosowania związane z pakowaniem.
https://poli-prof.pl/
Jakość opakowań odgrywa kluczową rolę w sukcesie firmy, a my rozumiemy to lepiej niż ktokolwiek inny. Nasze innowacyjne rozwiązania opakowaniowe zostały zaprojektowane tak, aby sprostać dzisiejszym wymaganiom w zakresie niezawodności i wydajności. Niezależnie od specyfiki produktu, dysponujemy sprzętem, który wykona zadanie i zapewni niezawodne opakowanie.

Jesteśmy dumni z profesjonalizmu i doświadczenia naszego zespołu. Nasi eksperci są pod ręką, aby zapewnić wsparcie, pomoc w wyborze sprzętu i porady operacyjne. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była dla Państwa jak najbardziej komfortowa i opłacalna.

Wybierając Poli-Prof, wybierasz niezawodność, jakość i profesjonalizm. Jesteśmy gotowi stać się Twoim niezawodnym partnerem w zakresie rozwiązań opakowaniowych. Skontaktuj się z nami i wspólnie zoptymalizujmy Twój biznes i zwiększmy jego efektywność dzięki wysokiej jakości opakowaniom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org