piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
katerin - Łomża i okolice

Szukam jakiejś firmy kateringowej, która by przygotowała dania wigilijne i dowiozła je do szkoły, na terenie Łomży. Jakby ktoś miał telefony do takich firm, to bardzo bym prosiła. Z góry dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katering - Łomża i okolice

sorki, powinno być katering :), taki mały błąd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

w hali na starym rynku dobre jedzenie robią, w związku z tym że chodzi o wigilię to do hamburgera włożą kotlet rybny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

Zadzwoń do kilku restauracji po prostu. Oni to robią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

lol



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

Zadzwon do Pani Jasi Goralczyk - tel. 509 549 039 Ta osoba fachowo umie zajac sie kazdym kateringiem ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

Jasiu Serce ...poczawszy od wyborow do parlamentu mam Ciebie za wybitnego kretyna ... i jak na razie nie zmieniam zdania .......................




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

Vlad, nawet nie wiem kim jesteś, ale chyba jakiś przygłup:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

Dzięki Vlad za info. Zadzwonię do niej.
Jakby ktoś miał jeszcze jakieś namiary to poproszę :). Będę bardzo wdzięczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

Restouracja Pod Łosiem - Lokalu nie ma, ale catering nadal działa. Nr tel 2163727
Polecam bo zamawiałem u nich dania na wigilię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

widzisz janie w przeciwieństwie do Ciebie ja miałem na podstawie czego wysnuć pewne wnioski ... czytam Twoje mierne wypociny od dłuższego czasu Pisowski kretynie ..... a Ty nie znasz mnie i nazywasz przygłupem ....

Wiesz ... niezbyt precyzyjnie dobrałeś nick... Jan Serce był postacią niezaradną życiowo ale z wielkim sercem ... a Ty masz sieczkę we łbie.... :P




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

zraz sie dostanie również Naszy .. tylko za to, że ma lewicowe poglądy niezależnie od tego jakim jest człowiekiem ... to takie typowe ... dla moherowych pomiotów




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

Vlad ma rację zadzwoń do pani Góralczyk nie drogo a pysznie Sam korzystałem a do reszty też Ma rację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

bardzo dobre posiłki sa do zamowienia w Matysiakach na ul. Długiej - jadłem i polecam - od ryby do innych potraw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

Stołówka w Urzędzie wojewódzkim pani Sasinowska . Bar na PKS też prowadzi te sprawy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

ja również polecam bar Matysiaki... mila obsluga dobre jedzenie i nie drogie 0 86 216 67 22 to nr mozesz zadzwonic ale mysle ze lepeij jesli pojdziesz pani ktora tam pracuje napewno doradzi ci co jest dobre i wogole

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

Może bar Matysiaki ale czy będzie świeże... no nie wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

vlad, jak coś napiszesz to przechodzi bez echa, pisowski? ja popieram PO, jestem koniunkturalistą i nie wstydze się tego. Mój nick znaczy dla mnie dokładnie nic:) leciała powtórka serialu i tak na poczekaniu napisałem, nie to co ty, wiele dni przemyśleń, chociaż może najpierw trafił ci się obrazek i pomyślałeś że dasz to w stopce i będziesz oryginalny:)))
nasza, ma lewicowe poglądy? nic mi o tym nie wiadomo i mało mnie to obchodzi, wiem tylko że nie lubi Łomży i łomżan...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

Pod Łosiem i Matysiaki to jeden pies, polecam!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

Firma kateringowa "Poezja SmaQ" - tel. 602 656 776
Obsługa imprez okolicznościowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

kleks na 100% swieze!
Pod Łosiem i Matysiaki ma jedna wlascicielke wiec bez roznicy gdzie sie zglosisz ale chyba lepeij od razu isc do Matysiakow:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

Dzięki za info i opinie :). Bardzo się przydały :). Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

Witam! stanowczo odradzam katering z BOGUSZYC jedzenie nie dobre a po za tym obsługa niczym sie nie interesowała świadek przynosił sztućce dla gosci, na stołach balagan . Nawet zdarzyło sie ze dla niektórych gośći brakowało goracego dania.Do tego nie posiadaja swoich naczyń ani obrusów, nad ranem nawet nie powiedzieli ze wychodza tylko zabrali menele i pojechali...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katerin - Łomża i okolice

Zabrali MENELE?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org