niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najgorszy kebab

Tyle się pisze o restauracjach i innych miejscach, w których jedzenie jest najlepsze. A może zapytać o to, gdzie jedzenie jest najgorsze?

We wtorek byłam tak głodna, że postanowiłam zjeść kebab w miejscu dotąd nie odwiedzanym - takiej małej knajpce naprzeciwko NOT (achodzi się po schodkach w dół).

Wzięłam kebab na wynos i po kilku minutach postanowilam go spróbować. Twarda buła zawierała niepodgrzane mięso. Wszystko to obsypane było kapustą, ogórkami i polane jakimś wodnistym sosem o smaku czosnku. Masakra nie jedzenie.

Mam nauczkę.
Nie pójdę tam więcej, chociażby żoładek miał mi przyschnąć do pleców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

ja lepsza mialem sytuacje:D...nie powiem gdzie...zeby nie robic nie przyjemnej reklamy:D wchodze...zamawiam kebab...nie byl najgorszy..pani sie mnie pyta jaki sos...ja lubie pikantne...wiec mowie ze ostry...a pani sie mnie pyta czy tylko...postanmowilem zaeksperymentowac i posianowilem wziac jeszcze lagodny...czyli wyszedl mieszany...po zjedzeniu go...zauwazylem ze to nie byl lagodny sos tylko smietana:D

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

dobrze, że śmietana a nie majonez bo i tak potrafią podać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

A może ktoś dodał coś od siebie ? :D

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

w Łomży prawdziwych kebabów nie ma.Ogólnie to nie wiem co oni w tych barach tu podają ,to jest tragedia( sosy na bazie majonezu )!-co to ma być !.Prawdziwy turecki kebab to gruba połówka tureckiego chleba, baranina w kawałkach plus dodatki Nawiasem mówiąc większość łomżyńskich barów powinna mieć zakaz używania nazwy "kebab"do swoich wyrobów!
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

A ja jeszcze nigdy w Łomży nie jadłem 'kebabu' i jak tak sobie czytam Wasze posty i słucham znajomych, to wcale nie żałuję tego, że się jeszcze na ten 'nasz rodzimy smakołyk' nie skusiłem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Niech już będzie ten kebab kebabem tylko z nazwy, ale niech ma jakość odpowiednią, wiadomo, że Baranki nie chodza po Łomży luzem, wiec ich mięsa cięzko uświadczyć. Tak samo pieczywa tureckiego.
Niech wiec bedzie cieple pieczywo, ciepłe mięso, sos ma być sosem - zawiesistym i aromatycznym.

Nie smakowała mi zimna rozmoknięta buła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Z tego co wiem to do łomzynskich kebabów używane jest mięso jagnięce ( małe owieczki) więc w czym problem, a krowy to chodzą po Łomży? a w sklepach ich mięso jest a nawet mleko... Chleb turecki? jaj nie robcie...
Dla mnie kebab to wielkie gówno, którego patykiem nie tknę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

sa i tacy co zamiast sosu uzywaja ketchupu hehe
a ja nie polecam ,,kebaba,, w Galerii. zamiast kawalkow mieska mozna dostac niepodgrzanego kotleta ala mielony :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

w Łomży?? to chyba nie jagniecina a mieszanka drobiu z wieprzem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

ty sam jak wieprz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

to akurat fakt a co do kebabu jestem w 100% pewien bo na wlasne oczy widzialem jak nabijali to na zmiane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

jest prawdziwy kebab z miesa baraniego itd - ks,anny na przeciwko wejscia do hali sportowej - pychota naprawde polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

nie znasz sie to nie polecaj, chyba że wziełes za to pare złotych, wtedy rozumiem.
Z baraniego mięsa to znajdziesz kebab w Turcji.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

annamira jesli chodzi o ten kebab to tez nie mam najlepszych doswiadczen, stara bulka mieso wygladalo tak jak by chcialo wyjsc a dodatki nie byly swieze.
pan ktory sie tym zajmuje zrobil kebab na zapleczu po czym z dziwnym usmiechem wreczyl go nam
i tak sie nie dalo tego zjesc bo sam zapach odrzucal wiec nie wiem jak smakowalo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Kebab w Białymstoku przy dworcu PKS koło przystanku zaraz obok kiosku :-)
Robią najlepsze hot-dogi i wspomniane kebaby i całą resztę...

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

markac ma racje! Najlepszy kebab w bialym wlasnie przy dworcu pierwsza budka przy przystanku naprawde polecam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Prawda, pamiętam ze studenckich czasów, Białystok budka przy dworcu PKS....
szkoda, że trzeba wydac na bilety, żeby zjeśc coś dobrego

justine - rzeczywiście, przyniesiono mi danie z zaplecza, to powinno było mnie zastanowić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Podam Wam gdzie w Polsce są najlepsze kebaby.
1. sieć Petra, Wrocław
2. Galeria Dominikańska, Wrocław
3. Stary Rynek, Gliwice
4.Dworzec Centralny, Warszawa.Nie pamiętam w tej chwili nazwy.Mają parę punktów na Dworcu.
Oczywiście wszystkie te punkty są własnością obywateli z Bliskiego Wschodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

właściciele to obywatele z bliskiego wschodu a kebab kupują w makro...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Kebab w Bialymsotku nie jest z baraniny!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Nie, Janie Serce, robią sami.
Te kebaby które udaja baranie, są z mięsa indyczego.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

stefanek1 dowiedz sie najpierw z czego jest tam gdzie pisze a potem pie....ol glupoty ulomku!!! jest to prawdziwy kebab z miesa baraniego taki jak turecki jak bys byl gdzies poza granicami kraju to mialbys okazje jesc kebab turecki a skoro tak sie nie stalo to skad mozesz wiedziec jak smakuje prawdziwy!! z sadyby albo arkadi w wawie kup se kolo i pie...nij sie w czolo a na ks anny jest prawdziwe mieso baranie reszta bardzo podobna do oryginalu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Jak jestem głodna to bywam zła..... chyba tu dużo głodnych ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Na rynku są dostępne też kebaby z mięsa jagnięcego (baranina) ale są o połowę droższe od tych wieprzowych, drobiowych i dlatego właściciele tych bud z jedzeniem ich nie kupują, żeby później na forum 4lomza nie pisano że tam nie chodźcie bo jest kebab strasznie drogi:)))
W smaku kebaba sedno tkwi w dobrym przyprawieniu i przede wszystkim kwestia odpowiedniego upieczenia, tak aby mięso nie było za suche ale odpowiednio dopieczone i oczywiście sosy. Osobiście nie jadam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Głodna sie zrobiłam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Toć masz chore gardełko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

No własnie, chyba tylko kaszka manna mi przejdzie przez nie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

chyba nie tylko :d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Ja przed chwilką byłem na kebabie na ks. Anny i muszę powiedzieć, że jest całkiem całkiem, choć sos powinien być polany po całym kebabie a nie jak tam tylko na samym spodzie bułki a co do mięsa to nie wiem czy to jest z barana, kozy, owcy,świni czy krowy,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Docctor pojęcia nie masz co pleciesz , bo byłem tam wiele razy i sami mówili na początku , ze z drobiu.
docctor kaleko byłem w wielu miejscach bez wypisywania wszystkim tych samych recept po wizycie przedstawiciela koncernu farmaceutycznego.
Zgadzam się ze stefankiem.
To są "nasi za cielaka" lekarze co się tak buzują.
Pisz przez kalkę recepty , to jeszcze kilka miejsc odwiedzisz. Lekarzu -turysto z komuny łaski.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

kulig ale ty masz nasrane w glowie chlopie a skad przyszlo ci do tego pustego lba ze jestem lekarzem moze z nicku jeszcze wyczytasz specjalizacje?? drugi idiota szkoda gadac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Ja jadłem w białymstoku w jakiejś budce i za bardzo zadowolony nie bylem...dobry był ale mięsa bylo 1/4 a reszta to warzywa a nie zbyt je lubie wiec wiadomo...a jesli chodzi o Łomże to smakuje mi na dworcu.

|PrZeMo|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

hej jeśli chodzi o kebaby to nawet nawet są w galerii i na dworcu ten bar tylko z kebabami. a jeśli chodzi o te mniej smaczne to równiez na dworcu tylko inny bar ..... tam podaja chyba wegetariańskie hehe bo warzyw dużo a mięsa tylko na pokaz iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jeszcze najgorszy kebab jaki kiedykolwiek jadalam ble ............ lepiej nie napisze gdzie ale tragedia!!!!!!!! mieso nie nadawalo sie do spozycia, tłuste tłuste i jeszcze raz tłuste. chyba jakies resztki wkładają jakies skóry .... sama nie wiem co to bylo. wszystko wyrzuciłam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Na dworcu jest z wieprzowiny , a na Ks. Anny z wołowiny. To co jadłem w Turcji to całkiem inna bajka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Z tego mi przyszło , bo sie wypowiadałeś w tematach strajkowych po stronie konowałów. I prezentujesz ich sposób myślenia - wyzywasz innych.
Najechałeś na stefanka, a niemotą nawet nie wiesz kto , to ha ha ha.
A ja Ci powiem , że znam faceta i wiem , że nie zjadłeś tyle schabowych w swoim posranym życiu ile ten facet kebabów w różnych zakątkach świata.
Twoja znajomość kebabów ogranicza się do dworca w Białymstoku i chcesz kogoś uczyć . Przez skromność stefanek napisał o kebabach tylko w kilku miejscach w Polsce. Napisz tumanie Ty.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

i co?.Psiutka zwisła.Kulig poszerzył horyzonty?
po chu. to było.?
Słuchaj frajerze starszyzny i nie cwaniakuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

i co wiadomo już ktory ma dłuższego? :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Serce,
dziekować Bogu jak sie znajdzie ktoś, co coś madrego podpowie.Głupich ,,cfaniaków,, u nas dostatek.Ja powiedziałem, gdzie dobrze i ze smakiem.
A co sie dowiedziałes od doktorka?
Oprócz głupiego cfaniakowania nic.To mlon wirtualny.)
W du..e był gó..o widział.Po prostu śmierdziel, do bujany.))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

ja wam powiem jedno, najgorszy kebab jest najgorszy!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Dobra, to w sobitę idę zjeśc przy PKS, jak mi gardło pozwoli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

MC kebab <naprzeciwko Statoilu> oraz na dworcu tam gdzie tylko kebab
najlpeiej jeść bo w barach gdzie robią wszystko to kebab złyy jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

MC KEBAB NAJLEPSZY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

MC KEBAB Nie polecam, najgorszy zimny gniot polany majonezem i zimna buła, dodatki też tragedia, gorszego nie jadłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

akurat w mc kebab dostalem gorącego kebaba ale surówki to maja niezbyt.ogórki kiszone mi sie pasują do kebaba,sosy przeciętne,mięso to chyba w makro kupują mrożone.ogólnie mówiąc zjadliwy ale nic nadzwyczajnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Najmniej smacznie to w MC Donald. Wszytko pyszne jak plastyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Jak dla mnie naj mniej smacznie w Mc Donald - chyba że ktoś lubi plastyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Ja pie**ole ,przeżywacie te kebaby jak stonka wykopki. Co 2 temat to kebab .Chyba jedyna rozrywka w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

brakuje tu po prostu admina który by wrzucał wszystkie takie wątki do jednego i by był porządek na tym forum.sorki za OT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy

niedlugo otwiram kebaba a takze kanapki w stylu subay czyli kanapki skladane przy klijecie ruzne bulki wendlinka wazywa sosy. ruwniez kanapki na cieplo jajko.boczek.ser na grilu i wiele inych fast food lokal duzy nie klitki kulturalny i czysty jak w restauracja a nie spelunie takze bede prubowal spelnic wasze wymagania czynne bedzie od 7 do 22

kamil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

ruzne>>>piszemy różne
wendlinka>>>wędlinka
ruwniez>>>również
prubowal>>>próbował

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Ja powiem od siebie że na dworcu jadłem kebaby we wszystkich lokalach i ogólnie mówiąc są słabe i jakieś włosy się w nich często znajdowały więc przestałem jeść , a w tm na samym rogu piętrowym lokalu poprostu porażka obsługa do bani , zawsze z jakimś fochem , to chyba przez nadmiar klienta.Najlepszy kebeb i tortila jest u "Greka" i na dworcu w Dobrym kebabie w Białymstoku , kto jadł ten wie.A w turcji jadłem też kebaby i nie są najlepsze , za to w niemczech turasy robią najlepsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Słuchajcie - a taki kebab idzie w Łomży dostać ?



Jest to "dürüm dönner".

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

taki jest w doner kebabie na bema, duzy nie idzie go zjesc ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Jest też w Mc Kebab na przeciwko statoil - całkiem niezłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Tortilla :)

Ja nie rozumiem ludzi tylko ciagle im zle i zle, sami znawcy i wykwintni smakosze, jak sie nie ma co sie lubi.....
a połowa z was zapierdala na dworzec po kebaby

jedyne co moge zarzucic WIĘKSZOSCI ŁOMZYNSKICH kebabowców to to że w porównaniu do innych miast za tą samą cene u nas sie nie najesz a tam nie dasz rady zjeść :)

pozdrawiam wszystkich wykwintnych smakoszy ha

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

A jaka cena tego kebaba w placku??

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

Po pierwsze w Łomży nie ma żadnego,powtarzam-żadnego, przynajmniej poprawnego kebaba - są buły z mięsem, małe i duże, z majonezem lub ketchupem, drobiem lub świniną. Smakoszom mogę podpowiedzieć - jest strona z rankingiem restauracji i budek kebab w Wawie, sto kilka punktów opisanych i spunktowanych przez klientów... poczytałem i mają ludzie rację, w Wawie można zjeść smacznie i dużo za taką samą kasę jak u nas.
Natomiast szczyt ambrozji kebabowej to tylko na tureckiej dzielnicy Kreuzberg w Berlinie, na 200metrów czuć,że zbliżasz się do budki z kebabem. A u nas wiedza w temacie kebaba jeszcze daleko w lesie...

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

po pierwsze nie ma juz kebeba na ks.anny.po drugie nie wicie co to kebab a po trzecie w polsce do durum dodaja frytki do srodka wiec to tez jakies hujo......o.polecam norrebro-kopenhaga.dzielnica samych turkow i arbow.zajebiste i najlepsze.zanim w polsce naucza sie tak robic tood h...a czasu minie

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy kebab

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org