czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zabudowa balkonu

Chiałbym zabudować balkon ,czy możecie polecić mi jakąś solidną firmę i może wiecie jak wachają sie ceny? Dzięki z góry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Mamy zabudowany balkon --firma Terrazyt --3 lata temu ok 2 tys --ale zrobiono fachowo , ocieplono --z tym ze mieszkamy na parterze i dodatkowym kosztem byly drzwi ..jestesmy zadowoleni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Nie wolno zabudowywać bez zgłoszenia do U.M.. Poza tym jest to bez sensu i wygląda jak cygańskie osiedle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

a niby czemu bez sensu?? zglosi i dostanie pozwolnie!! taka firma jest na Szosie do Mezenina, tam gdzie kiedys byla myjnia kolo ogrodkow, polecam!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu


Ten temat już był na forum:

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=108186&t=108185

Najrozsądniej napisał "world", a ja od siebie dodam, uważaj na "fachowców", bo wszelkie mędy bedą sie pchały, cuda obiecywały, by zarobić na tobie.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

a firma terrazyt juz nie istnieje ? - zbankrutowala ? :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Firma Terrazyt zbankrutowała. Przejęła ją inna firma, która ma prawo do nazwy Terrazyt, ale czym się zajmuje - nie wiem.

Zabudowy balkonów robi firma LaStra z Legionów, na przeciwko Gośki. Robią to naprawdę profesjonalnie, ale cen nie znam.

A propos Gośki - przęła ten sklep Stokrotka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Ja z kolei polecam firme BTM na Spokojnej 1, albo Atut (dawny budynek Terrazytow). obie firmy zajmują się tym, co robił Terrazyt.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

dzięki za porady , a co się dotyczy zgłoszenia to trzeba zgłosic to w spółdzielni mieszkaniowej?,bo co do tego ma U.M.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Najlepiej zgłoś sie do firmy zajmujacej sie zabudowami balkonow, tam przekaza Ci dokladne informacje o koniecznosci (badz nie) zglaszenia.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

W Urzędzie Miasta jest Wydział Budownictwa , tam można zadzwonić i wszystkiego się dowiedzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

LaStra robi Ok, ja zapłaciłam 1900 zł, jestem bardzo zadowolona - solidna robota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Trwała zabudowa balkonu wymaga uzyskania pozwolenia na budowę oraz zgody autora projektu budynku. Zasadą Prawa budowlanego jest, iż wykonywanie robót budowlanych wymaga uzyskania pozwolenia na budowę (art. 28 ust. 1 ustawy). Z obowiązku tego wyłączone są wyłącznie roboty budowlane wymienione enumeratywanie w art. 29.
Zabudowa balkonu to przebudowa wymagająca uzyskania pozwolenia na budowę. Samowola budowlana nie podlega przedawnieniu i oprócz kary można się spodziewać jedynie decyzji o przywróceniu stanu poprzedniego. Płaci użytkownik lokalu więc nie wiem czy warto ryzykować bez wykonania odpowiedniej dokumentacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

beerFun: mam pytanie, masz balkon przez całą długość czy taki mały? i z czego jest zabudowa, otwierane okna czy przesuwana?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Polecam www.viko.waw.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

miłosz na reklamę jest inny dział


Profil użytkownika
Imię (nazwa) użytkownika: xmilosz
Posty: 1
Imię: MIłosz
E-mail: biuro@viko.waw.pl
Strona domowa: http://www.viko.waw.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Polecam Domel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Co powiecie Państwo o firmie Balko-met? Panowie z Olecka, ewentualnie biuro z Białegostoku. Ciekawi mnie czy działają w tych rejonach? Kuzyn z Wysokiego Mazowieckiego zabudował sobie balkon u nich i powiem, że jestem pod wrażeniem. Również chciałbym zabudować, ale szukam fachowców, jeżeli ktoś miał z nimi do czynienia to czekam na opinię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Kostol,musisz mieć zgodę sąsiadów,bo w przeciwnym razie ten pan z pierwszej klatki,drugiego piętra Ci życie umili;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Bzdura. Zgoda tak ale spółdzielni nie sąsiadów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

pool ,Ty nie znasz tego sąsiada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Robiłem zabudowę niedawno więc musiałem przejść cały proces otrzymania zgody od spółdzielni. Sąsiad nie ma nic do gadania. Składasz podanie do spółdzielni wraz z projektem zabudowy. Spółdzielnia składa to do urzędu miejskiego. Po około miesiącu otrzymujesz zgodę od spółdzielni i zabierasz się za montaż. Sąsiad może Ci .......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

mam znajomego który robi zabudowy balkonowe ładnie i nie koniecznie z okien pcv , jesli cos to prosze podac e-mail wysle telefon kontaktowy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Po cholerę kupujesz mieszkanie z balkonem, jak teraz chcesz go zabudować? O ile mi wiadomo, to robotnicy specjalnie, robią coś takiego niezabudowanego co się nazywa balkon, to co jest zabudowane to pokój.... 0.o

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Nie zgodzę się z Tobą. Mam mieszkanie od złej strony budynku i spory balkon. Zima śniegu mnóstwo i marudzący sąsiad, że zacieka mu sufit. Tak samo sprawa z deszczem. Zabudowa nie jest stała i możesz wykorzystać balkon lub jak wolisz nazywać "pokój" przez cały rok.
Kuzyn ma postawioną suszarkę do ubrań, nie musi zabierać kwiatów na zimę. Jak nie podoba Ci się w lato mieć okna, to je zdejmujesz i to bardzo łatwo. Dodam jeszcze, że balustradę mam nie za ładną a od razu przy montażu czymś ją zabudują. Może masz duże mieszkanie, ale na metraż rzędu nieco ponad 30m2, taka niewielka przestrzeń to zbawienie na niezagracanie mieszkania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

zmien profil wtedy cie zrozumiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Witam
Posiadam balkon i zabudowałam go specjalną siatką a właściwie firma która wykonuje cały montaż włącznie z konstrukcją . Problem był taki : mam małe dziecko które często bawi sie na balkonie . Musiałam zabezpieczyc więc balkon zeby nie wychylało sie oraz przed owadami . Przechodzę już do meritum firma która to wykonuje robi to szybko i za rozsądną cene jestem w 100% zadowolona www.bajrent.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Zawady albo wioska zaraz za Zawadami, nie pamiętam, natomiast robota wykonana solidnie i cena też świetna, gdybym mieszkała w bloku to tylko ich brałabym pod uwagę :)
jutro się dowiem dokładnie

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Balkon i loga powinny być otwarte. Niektórzy cygańskie wioski chcą robić z graciarnią wewnątrz. Jestem przeciwny takim praktykom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Witam jestem nowy na tym forum oraz widzę że daty są bardzo odległe od siebie. Ale może ktoś w późniejszym czasie trafi na to forum, a chciałbym dać odp na zapytanie dotyczące Balko-Metu. Firma jest bardzo konkretna, szybkie spotkanie na miejscu inwestycji oraz wycena w której wybieramy sobie różne opcje zabudowy które prezentuje w katalogach przedstawiciel. W ciągu tygodnia od podpisania umowy przyjechała ekipa, widać że profesjonaliści gdyż wykonali zabudowę w przeciągu kilku godzin. Jeszcze po zakończeniu całej pracy posprzątali po sobie co mnie bardzo miło zaskoczyło. Płaci się także dopiero po zakończeniu prac nikt nawet nie wspomniał o płaceniu jakichkolwiek zaliczek. Sam zabudowywałem w panelu, oczywiście system ramowy i cała inwestycja wyniosła jak dobrze pamiętam niecałe 2000zł. Mam nadzieję że pomogłem oraz podzielicie się swoimi doświadczeniami z firmami:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

a ty myślisz, że tu same gimbusy i ćwierćinteligentni piszą?

temat z lipca 2011r , a ty nagle sobie przypominasz pisząc PIERWSZY twój post na forum?

AUTOREKLAMA!


Imię (nazwa) użytkownika: RomanDdd
Posty: 1
E-mail: roman.dob@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Witam ponownie ... Masz rację że trochę późno gdyż dopiero teraz wykonałem tą zabudowę, a co miałem opisać wrażenia gdy jej jeszcze nie było trzy lata temu? A opisałem to tu bo to jedno z pierwszych forum które wyświetla się w google pod Łomża zabudowa balkonu forum ... może komuś się przyda ... a to że skomentowałeś mój post oznacza że może ktoś to jeszcze zauważy i otrzyma przydatną radę względem wyboru zabudowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Moja siostra, która mieszka w Warszawie, w tamtym roku robiła zabudowę swego balkonu. Robiła jej firma Alkon Plus. Bardzo ładnie im wyszło, zabudowa super. Tyle że oni są z Warszawy, nie wiem, czy robią montaż poza stolicą i okolicą (że tak zrymuję ;)). Ale możesz wejść na ich stronkę i zobaczyć lub zadzwonić.

Po prostu żyj!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabudowa balkonu

Zdecydowanie mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej firmy Widex Aluminium. Posiadają rozbudowaną ofertę usług z zakresu montażu i sprzedaży zabudowa tarasu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org