niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
schronisko ARKA

Jestem zbulwersowana, że post na temat pomocy przytulisku dla bezdomnych zwierząt ARKA został skasowany. Forum jest zaśmiecane przez masę bzdurnych tematów, typu:

"Kto z Łomży ma najwyższą średnią na fotce.pl"
Dlaczego Dorota Rabczewska nazwala siebie Doda?
www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)
Ile macie komentarzy na Allegro?
Piosenka z reklamy
Muza w Alibi
Nutka
loosac - to do Ciebie
Piosenka
ZELKI
Idę spać, dobranoc wszystkim

a jakoś nikt nic z tym nie robi. Tak się składa, że jestem zainteresowana tą akcją i obserwowałam ilość głosów oddanych na NASZE schronisko- podczas obecności postu na forum przybyło ponad 10 głosów, a po skasowaniu go zaledwie 1.

Tak, czy inaczej któreś ze schronisk dostanie darmową karmę, a czemu ma to nie być NASZE schronisko? Czy idea forum 4lomza.pl jest taka, żeby pisać o głupotach? Może lepiej wspomóc NASZE lokalne organizacje?

Piszecie, że lepiej pomóc głodującym dzieciom. Oczywiście, zgadzam się z tym całkowicie, dlatego codziennie klikam w pajacyka na www.pajacyk.pl
Skoro już ktoś wymyślił taką akcję, to zamiast czepiać się wszystkiego co można, to lepiej zróbmy coś dla Łomży.

Moim zdaniem warto powtórzyć jeszcze raz temat postu, który ukazał się już wcześniej, jeśli to pomoże ARCE. Nie rozumiem też dlaczego po ukazaniu się poprzednich postów powstało wśród internautów wielkie obruszenie- przecież żaden z Was nie płaci ani grosza z własnej kieszeni.

Okażmy odrobinę serca, przecież nic to nas nie kosztuje:

„Mam prośbę: zagłosuj na Schronisko dla bezpańskich psów "Arka" w Łomży na podanej niżej stronce. Z jednego komputera można oddać tylko 1 głos. Żeby zagłosować trzeba się bezpłatnie zalogować. Jeżeli schronisko wygra to dostanie karmę. Przekaż znajomym. Z góry dziękujemy!”

http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=5567

lub www.krakvet.pl /forum/ sklep

www.krakvet.pl /glosowanie na schronisko ktore otrzyma pomoc wrzesnien 2007



Akcja trwa tylko do końca września!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

na marne... moj post usuniety, twoj tez pewnie bedzie :( ludzie serca nie mają... blee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

Pe.eR a po co nam schronisko , żeby jakieś psy utrzymywać , gdy błąka się dużo osób bezrobodnych i bezdomnych ?? Moim zdaniem wybić ta psiarnie lub przenieść do innego schroniska i to jest nawet dobra lokalizacja , to dodać te tereny do Podstrefu Suwalskiej . Ale jest to niestety nie możliwe do realizacji , bo zaraz by sie najechało ekolegów i weterynarzy , podam wam namiary na mojego banera , klikajcie ile wlezie , a pomozecie mi w zakupie Mercedesa , w zamian przekażę opakowanie jedzenia na ARKIE .

___POLAK___TO___JA___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

ale ty pojeban.y jesteś

pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

1Polak rany az uszy bola jak sie ciebie slucha......to przykre...moze ciebie wybijemy albo wywieziemy do podsfery suwalskiej. Dzieki Pe.eR za wznowienie tematu :)))) puki jest post na forum to rzeczywiscie glosy rozną.Fajnie ze sa jeszcze ludzie ktorzy maja serce i chca pomoc:)))!!!!Wielkie dziekuje!

www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

a może tak najpierw nauczyć się szukać, a później bzdury pisać...
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=108577&t=108577

cz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

a może najpierw byś przeczytał? Jasno napisałam dlaczego wznawiam ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

czytam i jestem pod wrażeniem....
cytat "podczas obecności postu na forum przybyło ponad 10 głosów, a po skasowaniu go zaledwie 1"
- to go skasowali czy też nie?

cz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

post zalożony przez KAsia551 jako pierwszy jest w dalszym ciągu, natomiast został on wznowiony przez maciek1990 i został skasowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

Autor: Pe.eR (---.introlan.pl)
Data: 23-09-07 17:11

post zalożony przez KAsia551 jako pierwszy jest w dalszym ciągu, natomiast został on wznowiony przez maciek1990 i został skasowany.

I on go wznowił w nowym temacie a, Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane.
Czyli on skopiował temat autorki KAsia551 jak wyzej napisane posty takie będą kasowane i tak sie stało. Nie mógł zrobic tego w tamtym temacie tylko musiał zakładac nowy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

uważam że słusznie został usunięty. Po co 3 identyczne tematy reklamujące do głosowania na coś.
A może tuż przed wyborami pojawi się podobnie 50 tematów pod rząd: głosuj na XXX bo on zrobi sieć schronisk dla psów.


cyt: "przecież żaden z Was nie płaci ani grosza z własnej kieszeni. "
a z czyjej? bo z tego wynika że schronisko nie jest państwowe. Skoro prywatne to i niech 500 psów tam trzyma. Ale za moje pieniądze pies ch.a dostanie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

i o to chodzi , nie będę się tu pieskiem przejmował , ludzie giną z głudu , są bezdomni (także w Polsce) to chyba lepiej ich utrzymywać , niż psiarnie . Ta miejscuwa jak pisłałem dobra na Podsuwalsko Podstrefe , co rozwineło by Łomżę .


Hanes znasz mnie ? Wyrazam swoje zdanie i nie Ci mnie oceniać .

Paulina87 spójrz na ludzi klepiących biede i wtedy nie przejmowałabyś się jakims pieskiem .

___POLAK___TO___JA___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

polak popatrz na tych głodujących i powiedz co zrobiłeś aby im pomóc i powiedz co oni zrobili zeby sami sobie mogli pomóc. Żulą sie i łajdaczą i do tego żądają kasy z zapomogi bo im sie należy (dobre). Nedawno skończyły sie prace sezonowe w sadach ogrodach i nie było rąk do pracy bo im ciężko albo sie nie chce bo za mało płacą.
Człowiek jak chce to zarobi a zwierze niestety nie bo ma tylko instynkt myśliwego a ze zamkną je w schronisku to trzeba je utrzymac i uważam ze jest to szczytny celi dlatego wysle swój głos i załatwie jeszcze pare

jest ryzyko jest zabawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

polaka trzeba za jaja powiesic, zeby dzieci nie mogl miec...i moze jak tak bedzie wisial to mu troche oleju do glowy poplynie...

jak ludzie z glodu umieraja...to ich karm! jest caritas i inne stolowki...ale jak sa pijani to proste, ze ich tam nie zobaczysz...wola wypic!

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

1polak nie ma jaj :) on ma jajeczka :) jak koliber :)
Dziecko neostrady.

1polak: jak piszesz posty to podkreślone są (na czerwono) pewne wyrazy. Oznacza to, że wyraz taki zawiera błąd. Cofasz się (takimi strzałkami) i poprawiasz aż do skutku. Inaczej będą Cię nazywać dzieckiem neostrady niezależnie od tego, że masz neta w Vectrze (bo taniej).

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

ja nie wiem co wam przeszkadza te schronisko, i tak większość z was w geście pomocy wychyli się raz do roku ze złotówką dla Owsiaka a gadacie jak byśce kur.wa codziennie świat ratowali, nie pasuje ci to nie pomagaj ale nie gadaj żeby pozabijać, zaorać itp....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

kurcze ja napisze chyba juz poraz ktorys ale napisze ze trzeba pomagac wszystkim potrzebujacym zarowno i ludziom i zwierzetom.
te pieniazki io tak pojda na jakies schrnoisko i tak.
glosownaie tak naprawde nic nikogo nie kosztuje. a jesli ktos byl w schronisku to wie ze ono naprawde potrzebuje tych pieniazkow i nie tylko bo i wolontariuszy czy ludzi ktorzy by mogli oddac cokolwiek co by sie tam przydalo.
w tej chwili robiona jest szczeniakarnia. dziala juz szpitalik sa wybiegi ale nadal brakuje funduszy na nowe budy dla psiakow, ocieplenie ich na zime! itp. itd
wiec warto glosowac tym bardziej ze nie jest to trudne:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

Niestety dla mnie to te schronisko dalej jest bezużyteczne . Niewiem jak teraz , ale byłem tam gdzieś 1,5 roku w celu nabycia psa , ale z braku odpowiedniego kandydata zakupiłem go od hodowcy . Co tam widziałem , trochę mnie przeraziło , nie to , że warunki złe , tylko to , że psy się tam rozmnazają , 2 uprawiały sex , a w 3 pozostałych ''klatkach'' suczki miały szczeniaki ( niewiem , czy stało się to na terenie Arki )

___POLAK___TO___JA___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

A ja właśnie bardzo chętnie oddałem swój głos na nasze schronisko. Jako cywilizowany ponoć kraj powinniśmy dbać też o czworonogi czy inne zwierzęta. Uważam że człowiek zawsze powinien być na pierwszym miejscu lecz jeśli można pomóc zwierzętom to czemu im tej pomocy odmawiać.
Natomiast jeśli kogoś dziwi czemu właśnie naszym zwierzakom się to bardziej należy to odpowiadam że tego typu akcje budzą mój lokalny patryjotyzm i solidarność.
Swoją drogą ciekaw jestem ilu z tych co krzyczą o biednych i głodnych dzieciach zrobiło cokolwiek by im pomóc (to tylko pytanie retoryczne)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

1POLAK uwiez mi ze pieski mogly se uprawiac tam sex bezuzytecznie bo niestety wszystkie suczki sa wykastrowane wiec jak pieski chca to moga se robic "to" do woli chyba w przeciwienstwie do ciebie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

wlasnie wlasnie pieski w schronisku sie nie rozmnazaja:) suczki sa wysterelizowane, tak jak mowi Paulina87 wiec nie masz sie o co martwic:)
1POLAK nie wiem czego ty szukales w tym schronisku jak nie znalazles jest tam mnostwo szczeniaczkow a kazdy piesek jest naprawde skloodki. sa smieszne i milusinskie a pozatym rwa sie do akzdego czlowiek nawet tylko po to zeby je poglaskal zeby zwrocil chociaz na chwilke na nie (psiaki)uwage. ja jak tam jestem to mi sie serce kraja bo na nic sobie te psiaki na taki los nie zasluzyly.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

"suczki sa wykastrowane"
lol



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

Paulina87 to dobrze , więc pewnie one miały szczeniaki z zewnątrz

___POLAK___TO___JA___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

pączkowały :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

tam trzeba sie najpierw zarejestrowac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

To rejestruj się chłopie i oddawaj głos!:))) I namów jeszcze parę osób:)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka ;D więc wspomoge :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

tak trzeba sie rejsestrowac potem glosowac:)
przekazujcie linka oczywiscie jak mozecie i chcecie innym:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

POLAK1 jesteś kawałkiem gnoju a nie człowiekiem , przez takich ludzi przestaje w altruizm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

POLAK1!! jesteś popierd.olonym kutas.em!!!!!!!!!!!! kawał ch.uja a nie polaka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

I nie pokazuj się tu złamasie~!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

aniuskimoje, a co ci podkład z cipy wypadł ?

co powiesz na cierpienia dżżżżżżownicy, która wędkarz zakłada na haczyk ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

Wypier.dalaj!!!!!!!!!! ZEZIE JE.BANY!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

w dupe!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

Głupia pindo, pies ci cipę lizał, do czasu...

Teraz to chyba pajęczyną ci zaszła, zakrzepły tamponie,

szanuję tylko kobiety , które na to zasługują, a na ciebie to ch..a bym nie puścił , bo bym parcha dostał , widząc jak ci z ryja szambem śmierdzi,

dziewczyno ! ogarnij się, pamiętaj : Kto mieczem walczy, od miecza ginie !

... mogłaś to napisać w inny, cywilizowany sposób,

RACJA JEST JAK DU.PA, KAŻDY MA SWOJĄ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

Wiesz co?! To nie ja chamsko zacząłem tę gierkę z Tobą! lecz Ty do mnie! Szkoda mi Ciebie!! : -) Współczuję twojej dziewczynie ,jeżeli takową masz ; -) w co wątpię ;-) albo pusta jak Ty ; -) ,bo przeciez podobieństwa się przyciągają! ;-) haha JESTES NIEDO.****** CZŁOWIEKU! ; ) NARA! ; -) THE END ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

aniuski ,

popatrz co ty jesteś warta, wg mnie to nawet złamanego ch,,a NIE, pisałem ci PSITO niemyta , że prosta ciemna DU.PA jesteś, śmierdzący tamponie, skrzepie podpaskowy, czy ty jesteś taką jędzą , bo jesteś sama, czy jesteś jędza bo jesteś sama ?

Matołku, ty lizaku z mrożonego tampona oblepionego skrzepami! jak nie zrozumiesz tekstu, to ci łopatą wytłumaczę, a twoje dupsko stanie się moim trofeum myśliwskim .

I jak powyżej: Nigdy nie mów że jest żle !
nie raz jest chu.jo.wo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

Mam ubaw z twojego tekstu ; -) Jesteś do reszty po..****** ; -))))) żal.. : -))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

Nie udzielam się więcej! zaśmieciłeś to co było najważniejsze w tym temacie.. DEBIL! ; -) Nara z.j.e.b.i.e niedoruchany : -)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

Przepraszam za tego ,,PAJACA" w tym temacie.. koniec udzielania się do ZEZA :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

..bo nie warto.. ; -)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

aniuśki....

ru.chać to bym cię nie chciał i za karę, bo ch..a na śmietniku nie znalazłem, siusiumajtko , brak ci konceptu i argumentów ?

- trzymaj uda razem, bo ci przeciąg kłaki z cipy powyrywa ,

a gdybyś mała chciała zagrać mi na flecie, ściągnąć skórkę, orzech ssać i dopiero du.py dać, - to pomyślę mój ty kFiecie, jak je.ba.łem twoją mać !

...SIUŚKimoje, ZWAŻ Z KIM TAŃCZYSZ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

gdzie jest admin?!?!?!?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

aniuskimoje

Zrób zrzut ekranu, napisz do administratora forum o zabezpieczenie wątku, zgłoś sprawę na Policję o publiczne zniesławienie.

Rodzice się dowiedzą, zapłacą nawiązkę na dom dziecka czy inne hospicjum to gimnazjalista i jego koledzy więcej nie napiszą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

i juz nawet dla niewtajemniczonych staje sie jasne dlaczego tyle osob bez zalu opuscilo to forum a inni udzielaja sie na nim nader rzadko:
- ten sam post zalozony po raz kolejny zamiast odswiezenia poprzedniego
- jalowa dyskusja nie na temat tylko o administrowaniu
- glos przeciwny tez nie na temat tylko kwestionujacy zasadnosc samego tematu
- wybuch emocji personalnych
- wyzwiska
- wyzwiska
- wyzwiska
- dno
czy nie wolelibyscie wyzywac sie nie na forum publicznym? (jak sie kliknie w nicka nad postem to otwiera sie takie okienko, w ktorym mozna znalezc adres mailowy do osoby ktora chce sie obrazic) to forum rozni ludzie czytaja i nie kazdego interesuje opinia jednego z was o drugim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_____________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

pomijajac inwektywy ---mam pytanie konkretne . DLACZEGO W INNYCH PANSTWACH NIE MA SCHRONISK??? mowie tutaj o Szwecji i UK!!!!!!!! A teraz po chamsku ---------- ZA DUPE NALEZY WZIAC CHLOPOW Z OKOLICZNYCH WSI(oni nie musza rejestrowac psa ,oplacic podatku) na wlasne oczy widzialam skurwysyna!!!!! ktory wyrzucal psiaki z samochodu na osiedlu . Sprawe rozwiaze tylko czipowanie PRZYMUSOWE PSOW WIEJSKICH!!!!!!!!!!! NA CHAMA!!!!! A ZNAM MIEJSCOWOSC GDZIE PSY JEDEN DRUGIEGO ZZEREAJA ALE TAKI "BAMBER " MA TO GDZIES!!!!!!WIEC NAJWYZSZY CZAS POGONIC WOJTOW DO ROBOTY!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

Myślę że akcja pomocy zwierzakom jest bardzo słuszna. Nie zapominajmy że to tylko i wyłącznie ludzie, najpierw biorą zwierzęta do swojego domu a potem porzucają je w lesie czy na drogach. Bezpańskie psy i koty, chodzą głodne, wychudzone, zaniedbane, często pobite i porzucone. Ludzie są bez serca. Każdy chce zwierzaka a jak jest przytłoczony opieką to po prostu pozbywa się, nie oddając znajomym, tylko zwyczajnie porzucając tak by nie znalazł domu!!To oburzające!


Akcja dla schroniska ARKA jest bardzo słuszna dlatego bardzo chętnie przyłączę się i kliknę na te kilka stron!!


P.S. W innych Państwach nie ma schronisk, bo tam ludzie szanują życie każdej istoty i nie wyrzucają zwierząt na pastwę losu....


Pozdrawiam.

"W marzeniach i miłości nie ma rzeczy niemożliwych"
Janus Arony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

Basia zgadzam sie w 1000000000% procentach.Co niektorzy nie wiedza jednEGo: jesli nie masz litosci nad zwierzeciem TO NIKT NIE MA I NIE BEDZIE MIAL LITOSCI NAD TOBA!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

Obecnie schronisko w Łomży nie jest zgłoszone do akcji krakvetu.w tym miesiącu jest już za późno,można spróbować w następnym.Ale żeby się udało potrzeba wielu głosów.

W Polsce jest dużo schronisk,a jedno z nich podobno największe w Europie.W innych krajach też są schroniska,trochę inne są tam procedury.
Ja osobiście jestem za obowiązkową kastracją psów nie przeznaczonych do hodowli i czipowaniem.Jeśli nawet wyrzucony pies nie wróci do właściciela,to łatwiej go namierzyć i wyegzekwować konsekwencje porzucenia zwierzęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

elina napisał(a):

> Obecnie schronisko w Łomży nie jest zgłoszone do akcji
> krakvetu.w tym miesiącu jest już za późno,można
> spróbować w następnym.Ale żeby się udało potrzeba wielu
> głosów.
>
> W Polsce jest dużo schronisk,a jedno z nich podobno
> największe w Europie.W innych krajach też są
> schroniska,trochę inne są tam procedury.
> Ja osobiście jestem za obowiązkową kastracją psów nie
> przeznaczonych do hodowli i czipowaniem.Jeśli nawet wyrzucony
> pies nie wróci do właściciela,to łatwiej go namierzyć i
> wyegzekwować konsekwencje porzucenia zwierzęcia.



Elino pamiętaj że kastracja również leży po stronie właściciela psa. Ludzie z tego rezygnują bo szkoda pieniędzy lub czasu a potem topią szczenięta w lesie albo zakopują żywe w piachu. Jak dla mnie to czyste bestialstwo. Każda istota ma prawo żyć i my nie mamy prawa jej tego odbierać a wręcz przeciwnie, jesteśmy jednym społeczeństwem i nie możemy patrzeć na coś takiego z przymrużeniem oka. Tak, są lubie którzy patrzą na krzywdę nie tylko zwierzęcia ale też ludzką i nic z tym nie robią. Nie bądźmy Państwem które pozwala na bezkarność i ranienie innych!

"W marzeniach i miłości nie ma rzeczy niemożliwych"
Janus Arony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko ARKA

Basia1988 doskonale wiem,że kastracja leży po stronie właściciela.Ale gdyby był taki wymóg to musiał by się dostosować.Kastracja psa to nie są wielkie koszty.No,ale po co,bo przecież pies szczeniaków nie przyniesie,a że biega i sukom narobi to nikogo nie obchodzi :( .
Sama mam psa,który był wyrzuconym szczeniakiem i to w mróz.Został wykastrowany,żeby nie uciekał i nowej biedy nie robił.
W łomżyńskim schronisku wszystkie psy są wykastrowane.A nie wszystkich tak jest jest.
Jak długo psy będą łatwo dostępne nie będą bezpieczne.Bo to nie problem wyrzucić z domu schorowanego staruszka i wziąć ślicznego szczeniaczka.Nie daj Boże jeszcze suczkę,bo się jej nie wysterylizuje i ciężarną wyrzuci.Biedna gdzieś urodzi powiększając ilość bezdomniaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org