czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry i tani fachowiec - budowa kominka

Czy ktoś może wskazac dobrego i umiarkowanego cenowo fachowca od budowy kominka w domku letniskowym. Kominek ma byc z wkładum zeliwnym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i tani fachowiec - budowa kominka

Firma sie nazywa Mirkom. Na kazańskiej biuro mają. Jestem z nich bardzo zadowolony tylko dużo zamówień mają i długo czekałem.

Dowiedz sie kim jestes i pozostan soba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i tani fachowiec - budowa kominka

Jak ma być umiarkowany cenowo to na pewno nie ten pan. Cena wyjściowa po robocie zrobi się dwa razy większa, a umiarkowane pozostanie tylko grzanie kominka. Na osłodę mogę powiedzieć, że jego pracownicy robią to dość ładnie i dokładnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i tani fachowiec - budowa kominka

Idź do sklepu SANMET, tam sprzedają kominki i poleca Ci firmę która je montuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i tani fachowiec - budowa kominka

Ja polecam firme Kominex... dobrzy fachowcy, niedrogo, uprzejmie, profesjonalnie, sprawnie, klienci sa zadowoleni. Stawiaja rozne typy kominkow zaleznie od woli klienta. Moge podac dane kontaktowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i tani fachowiec - budowa kominka

A tak przy okazji budowalnki to robil ktos ostatnio wywaid na temat okien pcv?
Chodzi mi o produkt dobrze tlumiacy halas.
Gdzie najtaniej i dobre jakościowo? Za autoreklame dziekuje - podane informacje zweryfikuje.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i tani fachowiec - budowa kominka

Ja rowniez polecam kominex:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i tani fachowiec - budowa kominka

kominek to w sanmecie maja adresy fachowców. a co do okien to tanie i dobre niestety nie da sie tego połączyć;/ jak chcesz jakiś namiar to odezwij się na maila krefeld666@interia.pl

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i tani fachowiec - budowa kominka

ja tez polecam KOMINEX swietna firma mila i profesjonalna obsluga, mam super kominek w domu dzieki tej firmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i tani fachowiec - budowa kominka

Dobrego fachowca możesz znaleźć za pomocą strony https://ogloszenia.taelo.pl/ Jeśli jej jeszcze nie znasz, to koniecznie kliknij i sprawdź, czy spodoba Ci się właśnie taka forma szukania specjalistów. Coraz więcej osób z tego korzysta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org