piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NAJTAŃSZY OPTYK

gdzie w łomzy znajduje sie najtanszy optyk?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

Moim zdaniem w szpitalu.Jak wyrabiałam u niego okulary dostałam nie zły rabat:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

obok Kontaktów mają dość przystępne ceny, czego nie można powiedzieć o optyku pod filarami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

Na osiedlu Maria

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

cena nie zawsze swiadczy o jakoscie, ale coz, po latach praktyki......
ja wyrabialam jeszcze na szosie zambrowsikiej jak byl (teraz jest w szpitalu) przy hali targowej, na malachowskiego, pod filarami , ale najbardziej zadowolona jestem z okularow pod filarami, jakos obslugi super, pomoga, doradza i nie popedzaja cie w wyborze tak jak sie spotkalam u innych optykow. Nawet gwarancje dostalam na swoje 4 oczka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

O dobrych lub złych rabatach mówią naiwni. Liczy się uzyskana cena ostateczna za porównywalny jakościowo towar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

kolo konrakktow... a ja polece soczewki kontaktowe;D

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

Gówno prawda ja polecam pod filarami na starym rynku super obsługa i miłe panie co dajazawsze rabat D::D:



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

moim zdaniem pod filarami jest drogo

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

na pewno soczewki były o wiele droższe niż u innych optyków.. jakiś czas temu, teraz nie orientowałam się, bo kupuję gdzie indziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

a znacie jakiegos okoliste ktory wykonuje badania na astygmatyzm ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

Ładna pani jest w Optyku przy kontaktach. No i śrubeczki dokręca i wymiania gratis. Człowiek się czuje naprawdę porządnie obsłuzony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

urzad skarbowy. ja polecam mojego. pani wachowicz. prywatnie. na dmowskiego. nie zdziera.

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

ja mialam badania na astygmatyzm robione w szpitalu na oddziele okulistycznym a okuliste polecam pania dr poppe bardzo dobra, mila



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

a jezeli chodzi o optykow to mam w tym doswiadczenie spore bo od dziecka nosze okulary i z wielu uslug wielu zakladow korzystalam wiec wiec gdzie dobrze robia cena= jakos choc nie zawsze ale pod filarami jest ok



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

Nie mówicie mi o tych paniach spod filarów.
Chodziłam tam kiedyś, bo przyjmowała tam dr Poppe. Dla niej tam poszłam.

Miałam 18 lat i to Mama finansowała mi okulary. Ekspedientka rozmawiała z nią o tym, co jest ładne a co nie. Nie ze mną - chociaż to ja miałam w nich chodzić. Potraktowano mnie przedmiotowo. Nie kupiłam tam oprawek, bo nie dałam sobie wcisnąć czegoś, co moim zdaniem nie pasowało do mnie.
Wtedy poza optykiem pod filarami miałam wybór tylko w Białymstoku. I tam finalnie zrobilam zakupy.

Niedawno zaszłam pod filary sprawdzić ceny płynów pielęgnacyjnych do soczewek kontaktowych - było drożej niż w optyku przy Kontaktach i drożej niż w optyku na ul Długiej. Ta sama firma - inna cena.

A okulary kupuję przy Kontaktach, pracuje tam ta sama osoba od lat, znająca się na rzeczy i umiejąca doradzić. Rozpatrują reklamacje i nie traktują klienta z góry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

madzius madzius

jakis nr kontaktowy podaj czy cus .

leczenie w szpitalu odpada wiec jak macie jakies na miary na prywatnych specjalistow to podajcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

annamira widocznie mialas pecha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

ostatecznie kupilam okulary w tym optyku przy kontaktach. za same oprawki zaplacilam o 50zl taniej niz pod filarami.pani bardzo mila.gotowe okularki odbiore za tydzien(mam astygmatyzm,wiec musze poczekac).dziekuje za pomoc:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

Ja nim jestem haaaah5 , choc sprawie ci szkla od denek od coca coli ty cioto glupia. Tanie mieso jest dla psa, slyszales kiedys o takim powiedzeniu?

'You got a problem, I got a problem solver, and its name is revolver'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

No a trzeba przyznać że annamira ładnie w okularach wygląda :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

Juz niedługo, bo mi pani Marzenka o której pisałam wcześniej - załatwi fajniutkie kontakciki, a wtedy mnie nie poznasz.

A swoją drogą, kiedy facet idzie z zoną to częściej "nie poznaje" koleżanki, niż kiedy idzie sam.... hehe ciekawe dlaczego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

a dlatego, że ten facet dopiero od dziś zacznie na stałe chodzić w okularach i czasami zdarzało mu się żony nie poznawać na ulicy a co dopiero koleżanki hihi :) Nawiasem mówiąc wybrałem Optyka pod filarami :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

A gdzie można w miarę tanio kupić oprawki Ray Ban?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

W internecie. W sklepach stacjonarnych okulary te są bardzo drogie. W sieci oczywiście nie jest już tak tanio ale i tak znajdziesz w lepszej cenie niż w sklepach stacjonarnych. Możesz sobie zajrzeć na przykład tutaj: http://aurore.pl/ - jest to optyk internetowy. Mają tam wiele okularów takich dobrych marek. Jeśli polubisz ich profil na fb to masz dodatkową zniżkę ( swego czasu zamawiałem tam okulary dla siebie).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

Ja będę polecała optyka Oko Design jeśli chodzi o Kraków. Dużo ciekawych oprawek w których się dobrze wygląda, zwłaszcza jeśli chodzi o wzory damskie. U mnie wybór oprawek trwał może 15 minut i już wiedziałam co chcę ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

Komu wciskasz te banialuki. Ten Kraków to najgorsza firma w mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJTAŃSZY OPTYK

Czy nie powinno się raczej szukać najlepszego niż najtańszego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org