poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hymn w wykonaniu Górniak!!!

Pamiętacie jeszcze jak Pani Górniak śpiewała hymn na MŚ?????? Nadal nie mogę pojąć jak ona mogła tak drzeć chałape przy tak poważnej pieśni. A co Wy o tym sądzicie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hymn w wykonaniu Górniak!!!

Ciekawe jak ty "drzesz chałape".

Mi się nie podobał ten hymn, ale nie widzę powodu, aby tu o tym pisać. Podziękuj Pani za promocję Szpitala Łomżyńskiego i niech więcej media piszą pozytywnie o tym mieście.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hymn w wykonaniu Górniak!!!

on. ciekawe czy Ty zaśpiewałbyś lepiej? Na dodatek piszesz głupoty, całkowicie nieaktualne.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hymn w wykonaniu Górniak!!!

on. a co ty masz ten chymn gdzies nagrany i tak se odsluchujesz

Hoł, Hoł ,Hoł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hymn w wykonaniu Górniak!!!

Różne są zboczenia...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hymn w wykonaniu Górniak!!!

Hymn się pisze przez samo "h"

dabz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hymn w wykonaniu Górniak!!!


do markm

Ona poprostu przyjechała tutaj bo w wiekszym miescie byloby wiecej zamieszania wokol calej sprawy. Proponuje zebys Ja jeszcze pocalowal w d... za to ze wybrala Łomże!

Poza tym szpital zeby, wedlug ciebie, zasluzyc na taka renome musial dla "Wielkiej Gwiazdy" odnowic sale za 1800 zl i nadskakiwac Jej przy kazdym kroku.

A jesli juz naprawde do szpitala bede teraz zjezdzac setki osob (bo przeciez jest bardzo slawny - wedlug ciebie) to bedziesz dluzej czekal zabieg albo PLACIL WIEKSZE ŁAPÓWKI (bo wiadomo ze nasi lekarze takowe przyjmuja).

A tak wogole to cisnij!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hymn w wykonaniu Górniak!!!


do MrS

Przynajmniej staralbym sie spiewac po polsku a nie sie wydzierac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hymn w wykonaniu Górniak!!!

widzę, że on., tak jak i ogromna liczba innych ludzi ma wielki problem że Górniak sobie synka w Łomży urodziła. ale jescze większy problem to jest chyba z faktem, że może wydawać kasę na prawo i lewo. boli, co? a to, ze jest jeszcze całkiem fajną babeczką (wizualnie) to już w ogóle tragedia, sławna i takie tam. on. może tylko błysnąć beznadziejnymi tekstami na forum, a Edytę to i w telewizji pokazują... ciężkie te życie, no nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hymn w wykonaniu Górniak!!!

Domyślam sie że Pani Górniak chciala jak najlepiej..... ale jak wiadomo wyszlo fatalnie. Nie powiem ze ten wystep urazil moje odczucia patriotyczne czy cos w tym stylu ale z hymnu mozna nie kpic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hymn w wykonaniu Górniak!!!

Wystarczy wyciągnąć wnioski i pragnę zauważyć życie sie toczy dalej, a nad rozlanym mlekiem nie ma co beczeć... nastepnym razem hymn moze zaspiewac chor 4lomza zlożony z wiernych klikaczy.... no ale kompromitacja bedzie chyba przekazywana pokoleniom z dziada na wnuka... aby nauka byla madra z tej kompromitacji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hymn w wykonaniu Górniak!!!

kashia popieram !!! - jedyny głos rozsądku w tym temacie
on. czy uważasz, że odnowienie sali było wielką tragedią dla szpitala? Przeciez w tej sali nie powstanie zamknięta hermetycznie izba pamięci Edyty Górniak a będzie (w stanie odnowionym) służyła innym pacjentkom - być może w przyszłości Twojej żonie (zakładając że Twoje skłonności nie odbiegają od ogólnie przyjętych norm :P). Moja żona rodziła w naszym szpitalu dwa lata temu i złego słowa nie mogę powiedzieć na personel (pozdrawiam :)).
Pamiętacie lub może nie pamiętacie odwiedzin w Łomży papieża? Ile uliczek odnowiono, ulica Wyszyńskiego z drogi wiejskiej (płyty betonowe, żużel) zamieniła się w prawdziwą ulicę miejską. Postarajmy się wyciągać pozytywne wnioski z tego typu sytuacji a swoją drogą, że ja negatywnych nie widzę.

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hymn w wykonaniu Górniak!!!

Ja myślałem ze ona speiwa ''Kiedy ranne wtają zorze....''

Tak wogole to fajnie bylo, jej hymn mial suzy wplyw nw gre naszych ( cztery razy wolniej )

POZDRO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hymn w wykonaniu Górniak!!!


Sprawa z hymnem to odgrzewanie starego kotleta. Było minęło. Nasi nie wyszli nawet z grupy to była dopiero tragedia a hymn w wkonaniu Gorniak to bedka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hymn w wykonaniu Górniak!!!

Witam!!!
Zastanawia mnie skąd wy czerpiecie te wiadomości na temat odnowionych sal w szpitalu za 1800zł i całej reszcie?? z gazet? z tv? czy od dyrektora szpitala??
Prostując wasze bezsensowne wywody powiem, że jedynie co zrobił szpital dla "gwiazdy" to wymienił czajnik bezprzewodowy na nowy bo stary był spalony. A i jeszcze dostawili jedno łóżko dla męża pani E.Górniak bo mieli taką prośbę (robią to dla wielu osób).

Widziałem jeszcze gdzieś na temat samego porodu że Łomżyński szpital nie robi znieczulenia dolędźwiowego czy jakoś tak - dziewczyna pisała - też kłamstwo, robią od wielu wielu lat - robili jeszcze kiedy szpital mieścił się w starym budynku na polowej.

pozdrawiam

P.S. wiadomości prosto z oddziału!!

- = W!rus = -
- = gg: 963844 = -

-=denerwować się to znaczy mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych=-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hymn w wykonaniu Górniak!!!

pewnie, ze robia w szpitalu doledzwiowe zniezulenie. to zaden luksus :) Co do wykonania hymnu przez Pania Gornia, widzialam jej wypowiedz na ten temat w tv. mowila, ze w ostatniej chwili sie dowiedziala, ze ma spiewac, organizacja byla fatalna, naglosnienie do bani. A teraz wszyscy na nia naskakuja ze przez nia polscy pilkarze przegrali. Przegrali bo sa ciency i tyle. a hymn byl faktycznie oryginalny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hymn w wykonaniu Górniak!!!

TEMAT ZAKOŃCZONY


PRZEPRASZAM JESLI KOGOS URAZILEM


POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org