poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
No i oto mamy nowego łomżaninunina

Witajcie szanowni forumowicze. Miło mi że mogę obwieścić wam radosną nowinę otóż dnia dzisiejszego Anno Domini 2004, przyszedł na świat (choć trochę daleko NY) młody obywatel Łomży syn "Zbyszka z Bogda... upss z Nowogrodu" zacnego imć Karwowskiego Zbigniewa. Dla ułatwienia dodam, że posiadłości jego w Nowogrodzie leżą i nie tylko. Mały Karwowski ma UWAGA!!! 4,565 kg i przyszedł na świat drogami natury. Rodzicielka czuje się świetnie i jest dumna,(tu całuski) tylko ma taki sobie widok z okna (jakiś Manhattan czy coś, 9 piętro szpitala tamże) no cóż po narodzinach Małego Górniaka widok na bloki jest chyba lepszy Cha cha cha. Gratulacje Zbyszku trzymaj tak dalej a ŁKS może będzie miał dobry narybek i będzie wygrywał. Panie trenerze proponuję zaangażować już dziś. To tyle ja, narazie spadam wszystkich pozdrawiam. I życzę Małemy (powiem w wielkiej tajemnicy chyba ADASIOWI) wszystkiego naj.

To mówiłem ja Sidorowski a teraz zaśpiewam bo tydzień temu nie śpiewałem byłem chory Mam zwolnienie:

Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje członek naszego klubu Niech żyje nam.

To tyle kto chce niech wierzy kto nie to nie.

Jacek Sawicki (Polska)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org