poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ZALEGALIZOWANIE MARIHUANY

co o tym sądzicie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZALEGALIZOWANIE MARIHUANY


W Holandi wszystko legalizujo jak leci trawke, sluby gejom, eutanazje, aborcje. Na zdrowie to im to napewno nie wychodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZALEGALIZOWANIE MARIHUANY

Nie karmic TROLA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZALEGALIZOWANIE MARIHUANY

...zapytałbym inaczej...
Czy marihuana szkodzi bardziej niż papierosy?

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZALEGALIZOWANIE MARIHUANY

Jestem za. Narkotyki wypalaja mozg,a u nas i tak za malo debilow:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZALEGALIZOWANIE MARIHUANY

Czy marihuana (bo o niej tu piszemy) bardziej wypala mózg, niż papierosy legalnie sprzedawane w kioskach?

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZALEGALIZOWANIE MARIHUANY

Od marihuany zazwyczaj zaczyna kazdy narkoman.Jest narkotykiem i tyle. Papierosy szkodza też, ale czy po popularnym masz odlot?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZALEGALIZOWANIE MARIHUANY

wlasnie, mowiac ze pijesz piwo skonczysz na denaturacie - zapalisz trawke bedziesz dawal po kablach.bardzo glupie myslenie i filozofia

wkoncu to jest zdanie ludzi,
i caly czas temat tabu ktorego nikt nie podejmuje

sss

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZALEGALIZOWANIE MARIHUANY

Ja jestem za legalizacja. Kto jest madry i tak po to gowno nie siegnie. A jak ktos jest pustakiem i potrzebuje wspomagaczy do dobrej zabawy - niech ma.Potem zalegalizujemy skuna,here. Damy dzieci z adopcji dla malzenstw pedalow - bedzie fajnie:) Debili nam potrzeba w spoleczenstwie - i nie jest to kpina, tylko tak jest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZALEGALIZOWANIE MARIHUANY

Wszyscy widzę walą sarkazmem, ale ja z innej beczki. Widac, ze Państwo mało wykształceni.

Ja osobiscie jestem za zalegalizowaniem narkotyków i prostytucji. Nalezy zrobić to jednak tak jak się należy. Na narkotyki w zalezności od stopnia uzależlnialności trzeba nałożyć podatek akcyzowy, szczegółowo określić zasady produkcji i dystrybucji, wprowadzić koncesjonowanie zarówno produkowania jak i rozprowadzania. Określić miejsca, w których możnaby sprzedawać i spożywać narkotyki a także nałożyć szereg podatków i opłat z tego tytułu. Moznaby także wproadzić specjalna stawkę VAT na tego rodzaju używki (powiedzmy 80%). No i na koniec wprowadzic trzeba by specjalne warunki rozliczania rozliczania fiskalnego działalności produkcyjnej i dystrybujcyjnej takiego towaru.

Wtedy gwarancja, że mało ludzi byłoby stać na takie rzeczy, a jeśli już to skarb państwa by nieźle zarobił. Podobne mam zdanie jesli chodzi o prostytucję, tyle że nalezy wprowadzić comiesiączne obowiązkowe badania lekarskie no inne opisane wyżej.

Pozdrawiam narkomanów, niech umieraja szybciej i odciążą pomoc społeczna i inne markoty i konary.

TSCHUSS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org