poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czemu po Łomżyńskich ulicach chodzą slumsy?

Siemacie. Kiedy chodzę ulicami miasta to spotykam slumsów. Bardzo mi to przeszkadza. Co wy o tym sądzicie. Pozdro!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czemu po Łomżyńskich ulicach chodzą slumsy?

hmmm..... a ciekawe czy po slumsach nie chodzą łomżyńskie ulice.....?

jak myślicie...? Yo!

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czemu po Łomżyńskich ulicach chodzą slumsy?

Weż samknij dupe bo jak muwisz to pierdzisz. Jesteś głupi i tyle ci powiem. Pozdrawiam wszystkich łajzów takich jak ty. Może ty jesteś slumsem co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czemu po Łomżyńskich ulicach chodzą slumsy?

Dziękuję za pozdrowienia.

Slumsem nie jestem. Ba! Slumsem być nie mogę, gdyż slumsy (idąc za słownikiem języka polskiego) to ‘rudery, domy, w których mieszka biedota; też: dzielnica biedoty w wielkim mieście’, lub (za słownikiem wyrazów obcych) 'dzielnice wielkiego miasta o b. niskim standardzie życia, z nędznymi domami, ruderami zamieszkiwanymi przez biedotę wielkomiejską'.

Jestem człowiekiem, ergo: nie mogę byc budynkiem w żadnej postaci, a tym bardziej ich zbiorowiskiem - dzielnicą.
A jeśli ktoś by się uparł , że jednak mogę być dzielnicą - to z pewnością nie możemy powiedzieć, że Łomża jest wielkim miastem, a którakolwiek z jej dzielnic jest wielkomiejska! Mogę Cię także zapewnić, że na stałe przebywam w naszym Kochanym mieście, także nie mogę byc wielkomiejską dzielnicą innego miasta.

Jeśli zaś chciałbys roziągnąć definicję slumsów, na ludzi biednych - to Twoja wypowiedź, choć niepoprawna, zaczyna nabierać sensu.
Niestety stoję w opozycji do idei głoszonych przez J.Ch. i św.F. z Asyżu. Czasem jest mi wstyd wobec tych ludzi, że żyje mi się lepiej od nich. Mówisz, że przeszkadza Ci to, że ich spotykasz na ulicy? Mnie boli fakt, że społeczeństwo, polskie władze wszystkich szczeblów nie za bardzo wiedzą jak poradzic sobie z problemem ubożenia społeczeństwa, schodzeniem części społeczeństwa na margines jego funkcjonowania.

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czemu po Łomżyńskich ulicach chodzą slumsy?

Super!!! Dwie ligi - okegowa i podchodząca pod ekstraklasę Jakże piekny jest nasz ojczysty język, jakże elastyczny i jakże w oczywisty sposób uwypukla POZIOM (również inteligencji ?!?).... A ponoć nie miecz nie tarcz bronią języka lecz arcydzieła ....... ;)

Pozdrawiam

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czemu po Łomżyńskich ulicach chodzą slumsy?

Tester: ziom przemek tutaj poważne tematy porusza, a Ty nie starasz się być nawet odrobinę ziomalski!

przemek utop się.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czemu po Łomżyńskich ulicach chodzą slumsy?

"Chodzi mi o to aby język giętki powiedział wszystko co pomyśli głowa"..... tak pisał bodajże Słowacki ale coż kiedy język jak kołek a w głowie pustka :D

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czemu po Łomżyńskich ulicach chodzą slumsy?

przemek załóż jakąś stronę i tam zapisuj swoje spostrzeżenia typu "idąc ulicą widzę dużo samochodów, wow! co o tym myślicie?". Blog.pl Twoim przyjacielem.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czemu po Łomżyńskich ulicach chodzą slumsy?

Tester ty też nie filozofuj, bo jakąś encyklopedię przpisujesz a i tak jesteś głupi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czemu po Łomżyńskich ulicach chodzą slumsy?

Bijcie się! Bijcie się! :-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czemu po Łomżyńskich ulicach chodzą slumsy?


Slumsy sa wszedzie w kazdym miescie czy to w łomzy, warszawie czy NY, Londynie itp. Od wefekt cywylizacji i globalizacji i postepu. Poza tym to sa tez ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czemu po Łomżyńskich ulicach chodzą slumsy?

A gdzie maja chodzic jak nie po ulicach czesto widuje jednego takiego pana chodzi zbiera puszki mowi ze to dla kolegi ktory pozwala mu spac u siebie w klatce schodowej.

Hoł, Hoł ,Hoł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czemu po Łomżyńskich ulicach chodzą slumsy?

Przemek slumsie morda w kubeł!!!!!

Paweł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czemu po Łomżyńskich ulicach chodzą slumsy?

...oj...
...móisz pawełku, miecz mieczem...?

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czemu po Łomżyńskich ulicach chodzą slumsy?

BO JAK CIE MATKA RODZILA TO CIE SLAMSEM OCHRZCILA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czemu po Łomżyńskich ulicach chodzą slumsy?

,,Mądrości ty nad poziomy wzlatuj" (ale czatujących tu nie omijaj, bo gdy tylko trochę zmienisz lot to zobacz jakie wypowiedzi tu się natychmiast pojawiają ).

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org