niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co zrobic, zeby w Lomzy bylo fajnie ? :)

tak jak w temacie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobic, zeby w Lomzy bylo fajnie ? :)

wprowadzić karę chłosty za bezmózgie niszczenie mienia miejskiego ..........:D
Kara mogłaby być wykonywana na środku Starego Rynku ku uciesze gawiedzi - nalezy również dodać że Prezydent Miasta musiałby ogłosić konkurs na stanowisko Kata Miejskiego..... zawsze o jedno miejsce pracy więcej w Łomży

Pozdrawiam

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobic, zeby w Lomzy bylo fajnie ? :)

Wywalic wszystkich radnych, a kase ktora oni zarabiaja wplacac na moje konto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobic, zeby w Lomzy bylo fajnie ? :)

HARDCORE:To byłby prawdziwy "hardcore".

Pojęcie "fajnie" jest niestety bardzo względne. Jednym wystarczy do szczęścia jakiś obiekt rekreacyjny, innym (mi również) nowe kino. Nigdy wszystkim nie dogodzimy - nigdy nie będzie "fajnie" ;-)

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobic, zeby w Lomzy bylo fajnie ? :)

Trzeba otworzyc kino samochodowe na starym dworcu (Plac Niepodległości )
Wtedy populacja wzrośnie, Łomża bedzie miala więcej mieszkańców,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobic, zeby w Lomzy bylo fajnie ? :)

Świetny pomysł!!!

cała sieć gastronomiczna dochodzi do tego , czyli nowe miejsca pracy, tylko jak ograniczyc widoczność ekranu tylko dla osób które wykupiły bilety, trzeba by było zadaszenie robic, a to by już nie nie było takie fajne :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobic, zeby w Lomzy bylo fajnie ? :)

W Łomży jest fajnie, tylko trzeba mieć jakieś jakieś zajęcie, a nie siedzieć cały dzień przed TV, opier... się i myśleć co by tu zrobić by się nie nudzić, ja uważam, że zawsze jest co robić.

Grisza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobic, zeby w Lomzy bylo fajnie ? :)

Nowy basen, aquapark najlepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobic, zeby w Lomzy bylo fajnie ? :)

a co tu zrobic .... phe . Praktycznie nic nie trzeba, wszyscy w tygodniu pracuja i tak nie maja na nic czasu. No moze w weekendy - i tu myśle ze przydałoby sie zrobic dyskoteke z prawdziwego zdarzenia - jak cos w rodzaju manieczek. Żeby ludzie zewszad sie zjezdzali i były co tydzien zajebiste balety.

LORD ON

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zrobic, zeby w Lomzy bylo fajnie ? :)

PO PIERWSZE MIEC DURZO HAJSU PO DRUGIE SAMI ŁOMŻYNIACY MUSZA TEGO CHCIEC BO W WIEKSZOSCI POMYSŁOW JEST TO NIEWYPAŁ( np dawna dyskoteka STEREO)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org