poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
E. Górniak

Siemka wszystkim!Chcecie wiedziec cos o pani E.??Jesli tak to zasuwajcie szybko do szpitala wojewódzkiego w Łomży bo ona własnie tam wczoraj - to jest sobota 27,03,2004 urodzila syna!Badzcie sprytni, bo ma wydzielony kawałek oddziału!Buhahahah!!!!

CyyCu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

gratulowac syna...i lomzynskiego szpitala..

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

Farmazony pleciesz ;-)

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

Jak nie wierzysz to sie przekonasz w najblizszym czasie...... buhahahahahahaaaa

CyyCu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

No, ten jej mąż, to chyba tutejszy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

W telewizji mówili, że Edytka będzie rodzić za granicą. To, że mąż tutejszy, nie znaczy, że ma tutaj rodzić ;-)

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

http://www.lomza.info/Article2106.html

Tu macie więcej informacji

Pozdrawiam

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

No, niby nie znaczy, że ma rodzić tu, ale zwiększa prwdopodobność czegoś takiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

http://www.lomza.info/Article2374.html

i wszystko w temacie ......... :)

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

I co, jest chlop? Alan bedzie mial na imie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

MOWIE WSZYSTKIM PANI EDYTA GORNIAK URODZILA SYNA W SOBOTE 27 MARCA BIERZACEGO ROKU SYN ZDROWY OK 3600 GRAM A SAMA SLAWA URODZILA PRZEZ CESARKE PO UPRZEDNIM ZNIECZULENU NAD OPONOWYM Z DOJSCIA LEDZWIOWEGO A TERAZ WYPOCZYWA I NABIERA SIL to szczera prawda

Yo nigga!!! Aj!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

Dzisiaj (29,03,2004) w TELEEXPRESIE mówili,że Edzia Górniak urodziła syna w Łomży.

Grisza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

niech sie chowa .możeon sie chymnu nauczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

a niektórzy ortografii ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

no no co za odwaga, wielka pani gwiazda rodzi w łomżyńskim szpitalu, kto następny? cesarzowa kwaśniewska,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

Napewno urodzila w lozmzy wiem bo jestem OJCEM mam slicznego synka!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

Gratulacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

O ile nie ściemniasz :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

No to czekamy kiedy Edyta zaprosi na pepkowke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

A jak juz nas zaprosi to bedziemy tanczyć dwa tygodnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

A pewnie ściemniasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

Ściemnia.... on by nie wiedizla jak sie do tego zabrac !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

Hmmm... A podobno nie robią znieczulenia nadoponowego w Łomży.
Widać mili panowie ze szpitala sa mili tylko wybiórczo....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

Witam wszystkich,wiem na pewno,że nasza Edytka ma jak w raju i wiem również że to jest dobra reklama dla naszego Szpitala,ale czy ktoś się zastanawiał-gdzie jest sprawiadliwość.Czy ja też muszę być piosenkarką,żeby skakali nade mną 24 godziny i miałabym wszystko w pokoju?Oddzielną salę,goryli i spokój,chyba tak,lecz bardzo bym chciała,żeby lekarze i nas traktowali tak samo,przecież równiez jesteśmy ludzmi.Ile muszą dostać,żebym miała taki luksus.Ciekawa jestem co Edyta jada,a może zatrudnieni są specjalni kucharze?



Pozdrawiam

Dr.Sciana jest dobrym lekarzem.Chodze do niego do przychodni i jest ok,bylam pare razy prywatnie i tak samo mnie potraktowal.Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

ja w lipcu rodziłam w naszym szpitalu i na nic narzekać na nie mogę!!!
opieka bardzo dobra zarówno lekarzy i pielęgniarek
Nikt ode mnie nie dostał w łape,
A Pani Wilińska (ordynator oddziału) stanowi wzór lekarza
To ona trzyma cały oddział w ryzach, co nie zawsze podoba się pielęgniarkom, jak zdążyłam zauważyć !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

Jak znieczulenia nad oponowego nie robia vonReuffen mylisz sie czlowieku zawsze jesli chodzi o znieczulenie miejscowe to zawsze jest nad oponowe przeciez do rdzenia nic nie wstrzykna. Pani Edyta ta to ma dobrze dwuch bykow przed wejsciem do sali i czesc odzialu wydzielony jest dla niej dobrze byc slawnym

Yo nigga!!! Aj!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

Dlaczego niektórzy z Was nie wierzą w to co zostało napisane ? Tak, to prawda, Edyta urodziła w naszym szpitalu syna i to nic dziwnego. Nasz szpital a zwłaszcza porodówka to jeden z najlepszych oddziałów w Polsce (powołuje się na artykuły i ranking). Zatem dużo szczęścia dla Pani Edyty na nowej drodze życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

Sądzę że nie dali jej tego wszystkiego za darmo. na pewno coś zapłaciła za te "wydzielenie". chociaż...może się mylę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak


To może teraz pani Górniak koncert by dała w Łomzy jakis plenerowy dla mieszkanców. W koncu teraz chciał nie chciał to miasto urodzenia jej syna. By sie zaznajomiła z tutejszym ludem było by fajnie napewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

EDZIA GÓRNIAK TO FAJNA DUPCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



POZDRO OD COOLBOY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

sylwka: nie musizz byc gwiazda by miec wszytsko w pokoju, wystarczy, ze zaplacisz 200 zeta, bo tyle taka prywatna sala kosztuje. i jest dostepna dla kazdego. sama na takiej lezalam. byl telefon ( nie dzialal, ale byl) i telewizor z 4 kanalami:)0 i ladne zaslonki w onach :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E. Górniak

A ja jej tego hymnu nigdy nie daruję!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org