czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rozbiorą Głódzia do POrtek...

mechicano nie wiesz chyba ile kosztuje przedszkole.


kryśka nie napisalas ile niania godzin mialaby u Ciebie spedzac?

Jeśli tylko kilka godzin tygodniowo to 10 zl za godzine. Niania też czlowiek, jeść musi, rachunki zaplacic trzeba.

Minumum 600 zl jesli pensja stala.


Kryśka w jakich godzinach szukasz opieki? Jesli popoludniowych to ja sie pisze. Do godziny 16 sama jestem nianią.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbiorą Głódzia do POrtek...

ktoś00 jesli zarabialabym jako niania 3 zl na godzine to ogladalabym calymi dniami telenowele!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbiorą Głódzia do POrtek...

Bless co do ciebie to japa chamie i nie obrażaj nikogo a co do tej bezmyślności to możesz być ty. 4feeter nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz i nie nabijaj sobie postów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbiorą Głódzia do POrtek...

Ot i się odszczeknął kundelek :):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbiorą Głódzia do POrtek...

Mają fajne ciuchy co świadczy kolejka od 7:30 gdzie sklep otwierają dopiero o godz 9,szkoda że większość ciuchów jest porwana i w dużych rozmiarach. Dziś byłam świadkiem dziwnej sytuacji w w/w sklepie przyszła kobieta ok 40 blondynka, dość wysoka, masywna kobieta, o męskiej tonacji głosu... zaczęła się drzeć na cały sklep, bo biedna nic sobie nie wygrzebała i miała pretensje do dziewczyn że wszystsko wybrały z koszów. Widziałam nawet jak kilku dziewczynom wyrywała z rąk cuchy i mało nie doszło do bójki, komentowała "że młode dziewczyny zachowują się jak w dżungli itp" a sama zachowywała się gorzej niż małpa w zoo.Szanowne Panie ekspedientki oczywiście po krzykach niezrównoważonej kobiety również zaczęły krzyczeć że jest 15 min na przejrzenie koszy itp. poszły za to kobietą... Następnie chodziły po sklepie i kazały wyrzucać ciuchy z koszów, oby szanowana Pani mogła coś sobie wybrać. To czego byłam świadkiem było dla mnie chore.. ,żeby to ludzie na jedzenie tak się rzucali to rozumiem, ale na ciuchy? wyrywać z rąk, krzyczeć, grzebać komuś w koszyku, wyzywać to jest porażka- zachowanie konfliktowej klientki natomiast jeśli ekspedientki tak będą traktować klientów to wkrótce nikt tam nie zajrzy.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbiorą Głódzia do POrtek...

Ale dziwić się i nie dziwić skoro połowa kupuje tylko na handel!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbiorą Głódzia do POrtek...

będę mądrzejszy i nie skomentuje tego ostatniego postu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbiorą Głódzia do POrtek...

PATOLOGIA...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbiorą Głódzia do POrtek...

czy chcieli byście mieć tak wyszkolonego pieska

http://www.youtube.com/watch?v=gt_kjo-pzXA&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org