czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ludzie w mieście umierają!!

nie prawda w wygodzie jest ziomek który sie tym zajmuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie w mieście umierają!!

nr do niego 798259855 pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie w mieście umierają!!

hej;-)Miło Cię widzieć;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie w mieście umierają!!

Ludzie, dla każdej pracy trzeba mieć szacunek. A dzieci, jedne są spokojne inne nie. Każda sytuacja wymaga czegoś innego. I w żadnym wypadku nie mówię, że niania to przyjemna i lekka robota. Ale jedynie próbuję tu niektórym wytłumaczyć, że łomżyniaków nie stać na płacenie za opiekę po 1000zł, jak sami ledwo wiążą koniec z końcem. Ale to już głębsza analiza rzeczywistości. Niestety państwo kiepsko dba o politykę prorodzinną. Nie ma miejsc w żłobkach, teraz praca do 67l - co za tym idzie ZNIKNĄ NIANIE-BABCIE. I tu się okaże co mają do powiedzenia ci, którzy najwięcej krzyczą. Oczywiście wtedy, kiedy będą mieli własne dzieci i własne problemy..
A dla wszystkich niań - obojętnie, emerytek, studentek - szacun.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie w mieście umierają!!

córunia moja , to już ma interes uruchomiony , dotacje jak dawali i się należy to trzeba brać ( w naszym wypadku nie skorzystaliśmy , bo był już komplet chętnych w pierwszej dekadzie stycznia )

SMARKULO biznesmenko - 3 000zł to ja córce co miesiąc , jak studiowała , dawałem na benzynę i drobne wydatki , a teraz to dużo więcej sam wydaję na papierosy w ciągu miesiąca , jak ty zarobisz !
......................................................................................................................

sloneczko666 , a to twoja charakterystyka ;

PILNIE : http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=495381&t=495378

sklep : http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=495014&t=495009

hurtownia : http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=485529&t=485523

Re: zarobki w biedronce, lidlu itp...
Autor: sloneczko666 (---.177.techtel.pl)
Data: 11-03-12 13:14
zapłace z pensji połowe+ w zamian za załatwienie pracy w biedronce (poważnie) Ja-zadbana,bardzo pracowita,uczciwa.

szukam : http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=509320&t=509314

BIEDRONKA : http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=498632&t=498631

praca wilrobi : http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=500612&t=500600

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie w mieście umierają!!

potrzebujesz to co na basen czyli: strój, czepek, klapki, ręcznik,
woda jest różna w brodzikach ciepła a w dużych torach trochę chłodniejsza
warto nie warto moim zdaniem tak sobie :) są lepsze baseny tylko niestety nie w Łomży ;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie w mieście umierają!!

Autor: Janusz kos (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20-02-12 09:37

Zezul specjalnie założył temat żeby miał się pod co trzepać:)))))

ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie w mieście umierają!!


sloneczko666, a takie pytanie : co ilustrują te " INTELIGENTNE INACZEJ " , przytoczone przez ciebie posty forumowego IDIOTY andzi C i jakiegoś tam kosa czy innego GILA USMARKAŃCA ?

PS : w tych przytoczonych przeze mnie linkach , można znależć przykłady jaką to ty jesteś " damą " !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie w mieście umierają!!

Mr Andrzej: Myślę, że ta dedykacja to od Warszawy dla Ciebie pajacu, skoro się tak nią zachwycasz. Jesteś miłośnikiem prawdziwego piękna i sztuki. To od razu widać, słychać i czuć. Jesteś doskonałym, wrażliwym "artystą", "zawsze" wychwycisz prawdziwe "piękno", po prostu Michał Anioł. O razu widać, że to prawdziwa "sztuka". A te błędy na górze to wielkie błędy, że poczęły takiego pajaca jak ty. Czyżby nie było aborcji w czasach kiedy Cię poczęto?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie w mieście umierają!!

zezuś wyluzuj, do spa sobie idz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie w mieście umierają!!

Ja tam się cieszę. A niech młodzież ma!
Tylko jedna rzecz nie martwi. Kiedyś na UE KK okropnie gadał, a bez środków pozyskanych z UE nie byłoby dziś tego kompleksu, nieprawdaż? Zwłaszcza w tej proporcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie w mieście umierają!!

Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.elomza.pl)
Data: 16-04-12 15:43

Ja tam się cieszę. A niech młodzież ma!
Tylko jedna rzecz nie martwi. Kiedyś na UE KK okropnie gadał, a bez środków pozyskanych z UE nie byłoby dziś tego kompleksu, nieprawdaż? Zwłaszcza w tej proporcji.


_________________________________________________________

Prawdy w kościele nie dojdziesz tak jak Słońca i Nieba nie dostrzeżesz ze średniowiecznych lochów.


O czym to świadczy ...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie w mieście umierają!!


sloneczko666 , zastanów się czy nie przesadzasz , abyś póżniej nie płakała , że ci naubliżałem !

Jak wymagasz szacunku , jak kobieta , to zachowuj się jak dama , a nie jak SIUSIUMAJTKA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie w mieście umierają!!

Syndrom zamkniętych oczu

Re: Spełniło się marzenie....
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 16-04-12 15:39

Ocieniali i Osaczeni ...


abp Celestino Migliore, abp Edward Ozorowski, bp Janusz Stepnowski, bp Stanisław Stefanek, Jacek Piorunek, Mieczysław Czerniawski – prezydent Łomży i ks. Dariusz Dąbrowski – ekonom kurii odpowiedzialny za realizacje projektu. To ksiądz Dąbrowski obok księdza biskupa Tadeusza Bronakowskiego


Ocieniali Ludzie osaczeni przez Kościelnych zachłanników - darmozjadów i ich religijny kanibalizm

Właśnie dostali za prawie 8 milionów nowy zakład pracy z którego nie będzie chleba na sposób Ludzki i Boski poza religijnym chlebem powszednim samouwielbienia parafialnych Arcy kapłanów po których nic dobrego nie można się już chyba spodziewać poza kolejną Świątynią Opatrzności Bożej ...

... w której po raz kolejny zawiśnie Jezus na religijnym Krzyżu
tak samo jak na Golgocie na której kapłani zajebali prawdę razem z człowiekiem który ja reprezentował.

O czym to świadczy

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie w mieście umierają!!

sloneczko666 tu jednej dziewczynie obiecał prace i nic z tego nie wyszło a dla czego bo on tylko dużo gada mało robi a i tak widziałem że z tego nic nigdy nie wyjdzie bo się boi ujawnić:)

A wielu ludzi porządnych nie chce pisać na tym forum bo wielki pan uważa że ma wpływ na opinie oczerniając innych :)))podstarzały pantoflarz myśli że wie wszystko :)))

sloneczko666 nie ma co sobie zawracać takim małym człowieczkiem:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie w mieście umierają!!

Errata:
Było
Ocieniali i Osaczeni ...

Ocieniali Ludzie osaczeni przez Kościelnych zachłanników - darmozjadów i ich religijny kanibalizm

Właśnie dostali za prawie 8 milionów nowy zakład pracy z którego nie będzie chleba na sposób Ludzki i Boski


Powinno być

Ociemniali i Osaczeni ...

Ociemniali Ludzie osaczeni przez Kościelnych zachłanników - darmozjadów i ich religijny kanibalizm

Właśnie dostali za prawie 8 milionów nowy zakład pracy z którego nie będzie chleba na sposób Ludzki i Boski

Pomimo tego ze to błąd niezamierzony i nieszkodliwy to jednak przepraszam


O czym to świadczy ...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie w mieście umierają!!

rzucanie skarpet gdzie stoi, ciamkanie, przeklinanie, brak czułości.....ale nikt nie jest doskonały

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie w mieście umierają!!

sloneczko666 , masz tu przykłady " inteligencji " twojego guru andzi C :

CXRSa1 - vel Andy C - vel miriamjan
andzia C , JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , aby wypisywać takie bzdury ?

......................................................................................................................
Autor: miriamjan (---.1and1.pl)
Data: 25-02-12 20:46
zezowate szczęscie Jacek nie kompromituj się obiecałeś mi małżeństwo i teraz się wycofujesz

Autor: miriamjan (---.artnet.pl) Autor: miriamjan (82.192.79.---)
Data: 27-02-12 01:01

nie ruszaj ta mego chłopa dziecko zrobił a alimenty kto będzie płacił?? jaka go pobijeta / Mi nic nie gadał Jacek ze ma zone i dzieci na utrzymaniu....


TEMAT Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 19:54
oborę zawsze od 60 latka zeza można kupić. Alimenta przynajmniej dziecku da.



TEMAT : Jacek zezolu spłać alimetnty zboku
Autor: miriamjan (---.kasserver.com)
Data: 27-02-12 18:22
Próbujesz się z panami zabawiać dziecko nie ma co jeść a ty z panami się zabawiasz zboku NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU JACEK
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:33
robciu zostaw jacka w spokoju zezuł heterykiem. Jesteś zostaw mojego kochanka w spokoju,, Co?
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:43
saguaro nie mów że konkurujesz z kobieto o alimenty?
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:44
Odczep ta się od Jacka zezola Proszę was LUDZIE
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:50
Ja wam dam jak alimców nie zapłaci przez was!!!!
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:55
To je temat o alimcach wic o cisze prosze!!!!!!!
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:57
To je temat o alimcach wic o cisze prosze!!!!!!! WESTA SIE NA SPKUJ
Autor: miriamjan (---.kasserver.com)
Data: 27-02-12 19:40
Z Czarnkowa ojciec jest:)))
???????
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 19:48
Cisza być to temat o alimentach.
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 20:00
idzta spać co was alimenta interesują???
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 27-02-12 22:49
zezolu jacku z kobieto zrobiłeś dziecko niedziwne że Monika dała ci po ryju a Natalia cie nie nienawidzi.


Re: Doradzca Podatkowy egzamin !
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:59
JAK ODZYSKAC ALIMENTA OD CHLOPA ???


Re: co sądzicie o takiej opiekunce
Autor: ktoś15 (---.elomza.pl)
Data: 27-02-12 21:39
Martuchna , pan Andy C ,wspominał że niezla paszteciara z ciebie. Dieta się kłania. To ja już nie chce wiedziec jak ty wygladasz. Podobno jarasz jak smok, przy dzieciach klniesz pijesz itd. Matka z ciebie żadna. Podobno dzieci same musza obiady sobie gotowac. A i jeszcze jedno Andy C wspominał coś że lubisz dziewczynki. To prawda??
Nie Pozdrawiam
Autor: Andy C (176.31.202.---)
Data: 27-02-12 23:04
Martuchna no zobacz kolejny marny prowokator się znalazł!
Autor: miriamjan (---.surfert.nl) - Autor: miriamjan
Data: 27-02-12 23:30
ktoś15 matki i ojca moherów musisz słuchać:)))) bo ja tego słucham mimo 70 lat:))))
http://www.youtube.com/watch?v=ikr0ljg9qLc

Re: SKANDAL !!!!!!!!!
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 29-02-12 17:22
zezolk jacusi czochranie bobra przed koputerem cały dzionek nazywasz pracą . naucyles sie kilka slow mondrych bo ciezona do mniasta przywiezie taki z ciebie gagulator.

Re: KRYPTOREKLAMA na forum
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 02-03-12 17:11
zezowatku obsrałeś się i piszesz że inni śmierdzą.



andzia C , JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , aby wypisywać takie bzdury ?

CXRSa1 - vel Andy C - vel miriamjan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie w mieście umierają!!

Haha do mnie dzisiaj też przyszło przed sądowe wezwanie do zapłaty :D Ponieważ w grudniu 2010 roku wszedłem na stronę pobieraczek.pl chcą trzy stówki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org