czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

buhahahaa, tez mi sie smiac z tego chce, w jaki sposob one maja oslepiac w tym sloncu??? najwiecej do powiedzenia maja chyba ci co sie kreca po Łomży a za nia wyjeżdzaja raz w roku, buahha za Pisz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Autor: kupujący (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16-02-07 14:25

GRABOŚ napisał - coś tam bez najmniejszego sensu

od razu człowieku widać że niewiele jeździsz, mowa oczywiście o trasach...



Od razu człowieku widać,że gó*no o mnie wiesz,ale przede wszystkim za cholerę nie czytasz ze zrozumieniem.Wyraźnie napisałem w swoim poście,że sam z nieprzymuszonej woli włączam światła nawet latem,gdy uznam że warunki pogodowe są kiepskie,lub wyruszając w trasę (co prawda użyłem sformułowania "daleką",ale ci co mnie znają wiedzą,że tak naprawdę włączam reflektory nawet oddalając się o kilka/kilkanaście kilometrów). Nie chcę się tu z Tobą licytować,w jakie to i ile razy trasy wyruszałem,bo nie o to chodzi,ale możesz być spokojny - w tej kwestii z pierwszej łapanki nie jestem.

Dalej piszesz:
"Pozatym argiument o paliwie jest śmieszny - ile ci więcej spali - 30 gr na 100 km - bezsens."

Ok,jeżeli stawiasz wachę,to mogę włączyć wszystko co się da i niech mi pali nawet 3 litry więcej,ale dopóki ja sam za swoje paliwo płacę,to nie wyjeżdżaj z takimi tekstami,bo to moje "30gr",których nie mam zamiaru bez sensu dokładać.Poza tym nikt nie zaprzeczy,że przy permanentnej jeździe na włączonych światłach mijania wiele rzeczy w aucie zużywa się w większym stopniu.
Ale już nawet pomijając,co powyższe (bo to nie ma akurat dla mnie większego znaczenia),to moje zdanie jest niezmienne i brzmi "jest to przepis jak najbardziej głupi" i chcę aby je uszanowano,tak jak ja szanuję zdanie odmienne. I o ile zgodziłbym się na konieczność włączania świateł poza terenem zabudowanym - to było by w sumie mądre,o tyle w mieście brzmi to śmiesznie.Jadąc przepisowe 50kmh jest się w stanie zauważyć wszystko co ma światła lub nie!
Aha,piona markac za dobry post
Pozdrawiam.

BTW:

"Reaper" pisze:
"Od kiedy z daleka ZACIENIONE PRZEZ DRZEWA samochody widać bez świateł?
Zamiast jechać spokojnie, trzeba 38 razy sprawdzić czy to na końcu widoczności to ciemny samochód czy cień drzew.

Bo właśnie trzeba jechać spokojnie,a nie zapieprzać,to się wszystko wtedy na drodze dostrzega odpowiednio wcześnie

"ja" pisze:
"(...)jeszcze dodam np. motor jadac7y z predkoscia 200km/h zobaczysz bez swiatel wtedy kiedy bedzie cie mijal"

O ile wiem to u nas poza miastem obowiązują prędkości odpowiednio 90/110/120 km/h bez względu na to,ile mamy słońca na niebie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

"ja" pisze:
"(...)jeszcze dodam np. motor jadac7y z predkoscia 200km/h zobaczysz bez swiatel wtedy kiedy bedzie cie mijal"

O ile wiem to u nas poza miastem obowiązują prędkości odpowiednio 90/110/120 km/h bez względu na to,ile mamy słońca na niebie.

dokladnie jak piszesz ale wiesz jak jezdza mlodzi ludzie, nie plakalbys pozniej ze gdyby mial swiatla to moze bys go zauwazyl wczesniej i odbil, czyz nie tak??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

halfik:
moze i masz racje zostaje tylko pytanie jak dotrzec do tych hazardzistow??
ktos ma jakis pomysl gdzie to oglosic ? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

google.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Ja już to wszystko pierdole ,w tej Łomży same zakapiory mieszkają . Teraz wjazd człowiekowi z podstawówki nie pasuje . Pojeby :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Inwestor prowadził budowę legalnie ,mial zezwolenie ,czyli jest ok.
Jeżeli decyzja była niezgodna z prawem to niech teraz odpowie za to urzędnik, który ją wydał.
Panowie urzędnicy nie ośmieszajcie naszego miasta i mieszkańców.
Kolejny inwestor jest robiony w balona,niedługo to pies z kulawą nogą na Łomżę nie spojrzy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Ten cały Pan Zalewski z Rady Rodziców SP10 niech się puknie głową w ścianę zanim zrobi cokolwiek następnym razem.

pewnie "nie zauważył", że od strony hipermarketu brak jest chodnika. jedyny jest od strony Parafii Św Krzyża. jak więc wjazd nawet vis a vis centrum katolickiego miałby przeszkadzać dzieciom chodzącym sobie np z SP10 na ulicę Kazańska DRUGĄ STRONĄ ULICY? drugą stroną nikt nie chodzi bo tam błoto przez pół roku.

obawiam się, że to kolejny samorządowiec na łomżyńską miarę. problem z wjazdem do marketu będą mieli tylko tacy jak ON - ludzie którzy są jak pies ogrodnika. nikt nie chodzi drugą stroną tej ulicy bo tam nie ma chodnika, ale i tak nie damy tam nikomu nic zbudowac ! tak Panie Zalewski?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

niech ten kmiot zalewski nie robi kaszany, lepiej niech pójdzie do centrum katolickiego padnie na kolana pocałuje klechę w ........ a będzie zbawiony.
Właśnie przez takich ciołków jak ten zalewski łomża ciągle traci. Ludzie uciekają bo nie ma pracy.
Powstaje market dający nowe miejsca pracy - no i jest niewygodny, więc trzeba coś zrobić. Więc znaleziono takiego ciołka, który już ma pracę ale może namieszać, wjazd do marketu mu nie pasuje. Więc mam propozycję, wysłać takiego trola na zasiłek dla bezrobotnych oczywiście bez prawa do zasiłku i niech sobie dalej dupek chodzi do centrum katolickiego. Tam na pewno mu pomogą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

tak typowy łomżyński podpierdalacz. Jemu ma być tylko dobrze i basta. Reszta co tam. Ze ludzie nie mają gdzie tanio kupic co tam. Ze miasto to prawie wiocha co tam. Ważne aby jego dzieciaczki miały dobrze .
Obrzydliwy facet.

VOTUM DEO IGNOTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Zgadzam się z Wami! Najpierw narzekają, że nie ma gdzie zakupów zrobić, że jest za mało miejsc pracy, a potem jak już coś się dzieje, to znów narzekają. To tylko w Łomży takie rzeczy są możliwe... Van_Loosen no właśnie, co mają dzieci do tego wjazdu? Niektórzy, zanim złożą jakąś skargę, to niech troche pomyślą.

Łomżą żądzą prawie same osły. Prezydent chciał dobrze, to inni już chcą to psuć. (Chyba wg. Pana Zalewskiego Łomża ma zostać taką dziurą jak jest teraz).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Szukają byle pretekstu, bo pewnie rozchodzi się jak zwykle o łapówę. Albo ktoś nie dostał koperty, albo dostał za mało... jak to u nas :(

Bimbo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Po co było wogóle zaczynać jak teraz trzeba burzyć ;/ Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto,a można było je przeznaczyć na inny cel

VOTUM DEO IGNOTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

To pojeby są ,zawsze coś wymyślą ,żeby tylko market nie powstał tak samo jak było z poprzednim....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Wszystko to układy z klechami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Człowieku !!! Przejrzyj archwium tematów, było tego od groma, a może i jeszcze więcej !!!

Mariusz Gruszfeld
ul. Bernatowicza

Szczerze polecam, super sprawa, nauczy Cię do egzaminu, ale nauczy Cię przede wszystkim jeździć.

P.S. Tanio nie znaczy dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Platforma Obywatelska, czyli hołdowanie bezbożnym ideom Oświecenia

Widać poj.... na tym świecie jest więcej, wszystko miało już być dobrze, budowa ruszyła, idzie bardzo szybko, cały czas tam pracują, a tu nagle znowu jakiś problem. Nie rozumiem tego, ludzie chcą dawać nowe miejsca pracy, ułatwiać nam życie, rozwijać miasto, jednym słowem same plusy, aż tu nagle komuś dróżka się nie podoba. Tragedia ... massssakra ... szkoda słów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Lepiej, żeby zatrzymali budowę kościoła, gdzie kościoły zajmują najlepsze tereny w mieście. Dlaczego ten Zalewski nie protestuje przeciw temu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Hej
Ja zdecydowanie polecam Ci Zbyszka Borkowskiego. Facet rzeczowy, odpowiednie podejście no i co najważniejsze, bardzo duża zdawalność za pierwszym razem :) Osobiście zaliczyłem za pierwszym razem tak jak i moja luba, nie liczę kilku znajomych. Naprawdę Gość zna się na rzeczy.
Polecam!
Kontakt do Pana Borkowskiego: 606326371



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Jeżeli sprawa się potwierdzi może całą złość za brak supermarketu w Łomży nalezy obrócić w kierunku naszej ratuszowej władzy, która nie potrafi wydawać decyzji zgodnie z prawem Dlaczego tak się dzieje..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Jaco jaco
Po pierwsze wg aktualnych planów droga powstanie w 100% ze srodków budzetu państwa
Po drugie jak zaczniemy tak budowac wbrew opini komisii europejskiej to zostaniemy obłożeni karą w tys euro
A po 3 jestem za obwodnica wg warjantu nr dwa, do którego dotacja była by z budżetu UE
Po 4 to lobby białostockie przygotowuje sobie trase pod Via Baltica przez Białystok w obecnym kształcie obodnicy
JEżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to proponuje cofnąc sie do szkoły np podstawowej gdzie uczono czytania ze zrozumieniem,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Witam. Dzisiaj okolo godz 21 niedaleko banku na malachowskiego dwóch małolatów napadło i okradło kobietę. Jeden miał kurtkę w moro drugi jakąś kolorowa. Uciekli w strone ulicy Reymonta. Potrzebna pomoc. Jeżeli widzialeś kogoś takiego napisz - następny moze byc ktoś z twojej rodziny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

widzę że najbardziej brakuję idioty który za to wszystko chciałby zapłacic
a tak na poważnie mądrej głowy w ratuszu ktora się za to weźmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

słuchaj z zrozumieniem to myślę nie umiesz czytać ty a że z własnego budżetu to chyba normalne ty w to wierzysz że unia sra gotówką tam trzeba najpierw dziecko wpłacić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Aaaaaa, to już wszystko jasne! dlaczego tę gazetkę Kałflant rozprowadzał...:)
Myślę sobie: No, ale gdzie ja se mam kupić te szlifierke kontowo za 35 pln? W Szczytnie??? Przeca sklep jeszcze w powijakach...
A to pewnikiem taki chwyt psychologiczny, żeby podsycić niezadowolenie mieszkańców.. I słusznie! :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Jutro planuję eskalopki z indyka z ananasem i ement... czy innym goudą z gazetki Kauffland.. MOże gazetka się jednak na coś przyda...:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

jaco jaco zanim coś napiszesz to zachęcam do zapoznania się z tematem. Żeby to uczynić proponuje odwiedzić google.pl. Poszukaj tam informacji ile Polska wpłaca do budżetu UE, a ile z niego otrzymuje to wtedy się będziesz śmiał ze swoich wypowiedzi o ile masz dozę samokrytyki.

Owszem masz w pewien sposób rację. Faktycznie jak KE się do nas dobierze za niszczenie obszaru objętych programem Natura 2000 to owszem wpłacimy sporo pieniędzy do budżetu Unijnego ;-]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

W tym kraju chyba nic nie jest w stanie już mnie zadziwić.....

Przez poczynania nieodpowiedzialnej jednostki ucierpi cała społeczność miejska. Nic tylko pogratulować pomysłu panu Zalewskiemu i życzyć dalszych "sukcesów" w pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Jak go widzialas to bylo sie zapytac;d;d;dale napewno nie ma dziewczyny;d;dtak jak kazdy chlopak;d;d;aaaaaaahahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Jaco
Szkoda mi strzępić język na rozmowe z tobą nie rozumiesz co na kefasa napisał jaś i wacan ?? zobacz w poście oni zmieszali go z błotem bo jest za ratowaniem ( czytaj - nie za brakiem obwodnicy ) doliny.
Niektórzy próbują uświadomić ze jest inna droga,
W niekórych państwach rządy szukają takich rozwiązań, nawet droższych aby coś uratowac, a my nawet sie nie staramy , Za jakiś czas zapłacimy za to drożej , szkoda ze nie wszyscy to rozumieją



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

U mnie pod blokiem pare dni temu podobno jakieś wyrostki napadli na sąsiadkę. Wyrwali torebkę. Zabrali pieniądze, dokumenty podobno zwrócili. Akcja miała miejsce na Śniadeckiego, od Małachowskiego to niedaleko więc może to ci sami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie


W 1984 r. w Białym Borze, w sierpniowym trójmeczu reprezentacji juniorów Polski, Czechosłowacji i Niemieckiej Republiki Demokratycznej startowała Cudnik Małgorzata. Wraz z Dylewską Izabelą, Kizińczuk Jolantą i Stecką Martą zajęła II m. w kategorii k-4 na dystansie 500 m. W tymże roku Polski Związek Kajakowy ogłosił całoroczną ocenę organizacyjno - szkoleniową klubów. Łomżyńskie Towarzystwo Wioślarskie sklasyfikowano w grupie klubów, które z wynikiem 89 pkt. zajęły XXIV - XXIX miejsce. Z północno - wschodniego regionu Polski lepiej wypadła "Vęgoria" Węgorzewo która zajęła XII miejsce i "Cresowia" Białystok z XXI miejscem. Ocena szkoleniowa obejmowała uzyskane wyniki we wszystkich kategoriach wiekowych. Łomżyński klub nie prowadził szkolenia w kategorii młodzieżowej i seniora. Oceniono 58 klubów.12

cdn.
Studia Łomżyńskie nr XI
Wydawnictwo Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Cóż, pozostańmy zatem przy swoich zdaniach. Życzę Ci tylko, abyś nigdy nie miał w życiu doświadczeń, które zweryfikują Twoją opinię na poruszoną przez unomata kwestię, i jej podobne.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Z Reymonta ?? dziwne ... no cóż może jeszcze mało wiem o swojej ulicy :) A wczoraj wieczorem psy się kręciły u mnie na osiedlu może ich szukali ?

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Ptysiu, masz najprawdopodobniej poziom zabezpieczeń w sieci WEB podniesiony.

Już dawno nie korzystałem z IE ale spróbuj kliknąć to czarne oczko z "zakazem wjazdu" w pasku stanu okna przeglądarki - może coś Ci podpowie! :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

W Polsce nie będzie tolerancji dla ścierwa pedalskiego nie martwcie się ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

A ja jestem ciekaw, kto za to wszysko zapłaci? Bo z tego co zrozumiałem, to ,,Market" miał tym razem stosowne pozwolenia.
więć może pan wojewoda, a może pan z komitu?

Bimbo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

zwykli ludzie nie mogą się do siebie normalnie zwracać bo jakiś pedał się obrazi... to już jest przegięcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

wombat - poza tym życzyłbym sobie jeszcze braku tolerancji dla chamstwa!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

...niesamowite!!!

Jeżeli producent oprogramowania pozwala z niego korzystać prywatnym użytkownikom tylko po zapłaceniu pewnej kwoty, tzn. że nie można z niego korzystać bez płacenia. Jeśli ktoś jednak to robi podlega karze!

Bimbo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

chciałbym tylko zauważyć, że ten pomysł to nie gej ani lesbijka wymyślił.
niektórzy powinni zastanowić się co piszą.
w przyszłości możecie mieć problem homoseksualizmu w rodzinie. lepiej zawczasu się do tego przyzwyczaić.

pozdrawiam gorąca.
pracujcie na swoją karmę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

Proste że tak od tego jest Policja jeżeli wiesz kto to zrobił idź zgłoś oni się tym zajmą. A do czego doprowadzą samosądy?? Nie rozwiąże to na pewno problemu a może zawsze pociągnąć to za sobą ich odwet o którym mówiłem. Myślisz, że wygrasz działając podobnie do nich?? Używając przeciwko nim przemocy wkraczasz na drogę przestępczą i upodabniasz się do nich. Nie zdziwiłbym się jeżeli widząc dana sytuacje ustałbyś w obronie kobiety, bo chyba każdy by tak postąpił. Ale szukać ich po kilku dniach, by dokonać zemsty z deka przegięcie. A szczególnie szukać ich za pomocą internetu... Myślenie nie boli. Pobijesz ich ktoś zwróci uwagę na ten temat na internecie i już masz wyższy wyrok bo to planowałeś. Nie sądzisz że by porysowali ci samochód?? Nie oni to ich znajomi ale wszytko jedno jesteś na tym stratny. Wiesz jak wyglądali zgłoś to na Policje, bo jak nikt nie będzie zgłaszał to skąd oni mają wiedzieć co się dzieje. Ja ich całkiem nie bronie jakbym widział to zdarzenie pomógłbym tej kobiecie a im by się dostało. Ale żądasz by prawo obowiązywało zacznij od siebie i sam go przestrzegaj. Samosądom mówię stanowcze nie. Są od tego służby by prawo było przestrzegane. Można się domyślać o kogo chodzi ale jak nie mam na to dowodów to co mogę im zrobić ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

antyred

Jeśli chodzi o spalanie, to mam na mysli Passata kombi 1.9 tdi o spalaniu średnim w okresie zimowym 6 l ON. W trasie spada do 5.2 l/100 km. a czy jest ładny? To kwestia gustu. Mi się podoba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bliski współpracownik Bronisława Komorowskiego kieruje żydowską lożą w Warszawie

i ja Ciebie też lubię i pozdrawiam mefistofelesie!

cieszę się, że się znalazłeś Transponderze!
a mówili, że Cię zamkli !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org