| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| PiS i sztab wyborczy Nawrockiego znów KŁAMAŁ ! |
|
Szymon Hołownia złożył pozew w trybie wyborczym przeciwko Jackowi Sasinowi i Sebastianowi Łukaszewiczowi. Jak podaje Polsat News, sprawa zakończyła się ugodą zawartą przed sądem. Posłowie PiS mają usunąć z sieci swoje komentarze. \"PiS dziś i cnotę stracił i rubelka nie zarobił. Najpierw Nawrocki wycofuje się z pozwu przeciwko mnie, czyli nie podważa tego, że w sprawie mieszkań kłamał, a chwilę później po rozprawie w trybie wyborczym Sasin i Łukaszewicz muszą usunąć kłamstwa na mój temat ze swoich mediów społecznościowych\" - poinformował za pomocą mediów społecznościowych Szymon Hołownia. obiektywny realista
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: PiS i sztab wyborczy Nawrockiego znów KŁAMAŁ ! |
|
Cała ta kacza mafia od POczątku zbudowana jest na łgarstwach, POpuliźmie, demagogii i złodziejstwie... Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |