| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| POlacy w to nie wierzą |
|
...ponad 50 proc. POlaków nie zgadza się z tezą o zamachu stanu w Polsce. Zaledwie 11,5 proc. respondentów zdecydowanie popiera tę teorię. Na pytanie, czy w Polsce trwa zamach stanu, 40,6 proc. badanych odpowiedziało \"zdecydowanie nie\", a 17,3 proc. \"raczej nie\". Zamach stanu? Nawet PiSlamiści mją wątpliwości: Zaledwie 14,2 proc. respondentów na tak zadane pytanie odpowiedziało \"raczej tak\", a 11,5 proc. -\"zdecydowanie tak\". Katolikom wylał się Kubeł zimnej wody na ich naiwną wiarę. Stało się aktualne przysłowie o tym, że Nadzieja matką głupich jest...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: POlacy w to nie wierzą |
|
Zamach był i jest. W PiSlandii. Masło trzymają w sejfie. Sam widziałem, Płaszczak pokazywał w TV. TV Ruspublika - głos Putina w PiSdowskich lepiankach.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: POlacy w to nie wierzą |
|
paplik ty jesteś niemytym chvjem czy sprzedajną kvrwą
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: POlacy w to nie wierzą |
|
Putin idzie po Ukrainę, Ameryka po cały świat! https://oprogramowanie.pro
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: POlacy w to nie wierzą |
|
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: POlacy w to nie wierzą |
|
Polacy nie uwierzą. Ale czopki PiSdowskie jak najbardziej. One wszystko łykają co powie im ich ukochana PZPR-pis. TV Ruspublika - głos Putina w PiSdowskich lepiankach.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |